Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Poštari se "ulenjili" zadnjih meseci pa zbog toga :)
Na KP kucati air mouse i sortitati jeftinije.
Поништио сам поруџбину. Чекам да ми врате паре па ћу купити на КП.
Нашао сам са позадинским осветљењем [emoji847]

Послато са Nova 5T
 
Poslednja izmena:
imam i G10, i c120 daljince pa da napisem o oba;

G10s je dobar daljinac, ima mikrofon u sebi i IR leraning funkciju tako da box mozete da palite i gasite sa njim.
kursorski tasteri rade normalno air mouse vrlo precizan
jedina mana mu je malo kraci domet, pa ako imate malo vecu sobu kao ja malo mora da se primaknete :)

c120 taj sa tastaturom
lepo lezi u ruci i vrlo je jeftin,
mana mu je litijumska baterija koja se dosta brzo trosi (200mah) tako da ako dosta koristite box morate stalno puniti bateriju sto prilicno smara.


obratite paznju da ima dve vrste c120 daljinca, na jednom je home i back dugme zajedno a na drugom modelu je odvojeno.
na modelu gde je home/ back zajedno je za android TV i jako ga je tesko koristiti na klasicnom androidu jer ce svako back da vas vrati na home screen i nisam nasao resenje za ovo.
Recimo na G10 je home/back isto zajedno ali home funkciju dobijete kada zadrzite dugme, ovde to ne radi tako.

C120 ima bolji domet od g10 ali g10 je ipak bolji daljinac, narocito sto ima mikrofon pa je unos teksta uz pomoc gboarda na klasicnom androidu lako da lakse ne moze biti.
tastatura se u vecini slucajeva jako retko koristi, nisam je probao kako radi na android TV, mikrofon uz google assitent je korisniji od tastature

Oba koriste wifi 2.4 dongle

Voleo bi da probam i ovaj sto je @milko nasao, to bi trebao da bude obican g20, posto ima i sa numerickim tasterima isti model mislim da se zove g20pro

@ salacue
Ne znam posto si nasao taj G10 na KP, ali dacu ti ga po istoj ceni posto ne koristim ni jedan od ova dva.
 
Poslednja izmena:
1200 дин са позадинским осветљењем
98b19f1db5df39f9ee96f675f34ae3d1.jpg
ec9b4ce4d459746fb131d25a5ae2dcc7.jpg


Послато са Nova 5T
 
Pa odlicno, mislim da se te novce nema bolje.

Testiraj ga, to svetlo se pali uvek ili samo kada ti hoces posto vidim da ima dugme za to?

Meni na tom modelu jedino smeta sto tasteri nisu fizicki razmaknuti nego su svi u istom nivou pa moram da pogledam u njega.
 
Poslednja izmena:
Није ми још послао. Тражио сам да ми слика, да не би после било "јесте имао позадинско - није имао позадинско". У уторак ће, па ћу све истестирати.
Чекам и да ми geekbying врати паре.

Послато са Nova 5T
 
Poslednja izmena:
Поништио сам поруџбину. Чекам да ми врате паре па ћу купити на КП.
Нашао сам са позадинским осветљењем [emoji847]

Послато са Nova 5T

Pa normalno, zato sam ti i napisao da ne čekaš mesec dana za istu cenu :)
Ima neka verzija G10s koja ima osvetljenje...



Ali mislim da je to nije wechip http://www.wechipbox.com/accessories-air-mouse-c-83_84.html nego neki drugi proizvođač.
 
Poslednja izmena:
Normalno da je sve to kinez, ali ovaj wechip ima bar sajt/YT i official radnje na dobro poznatim prodavnicama ;)
 
Poslednja izmena:
Није ми још послао. Тражио сам да ми слика, да не би после било "јесте имао позадинско - није имао позадинско". У уторак ће, па ћу све истестирати.
Чекам и да ми geekbying врати паре.

Послато са Nova 5T
L8star G10 Pro (kupio na AliExpress), ima pozadinsko svetlo ,pali se na dugme-sijalica.Ok za taj novac,korektno služi.
L8star G20S iz istog shop-a,skoro naručen za Firestick.Kome treba sa bluetooth-om isto dobra opcija.
 
da li je moguce, da prenosi utakmica na eon tv-u (sport klub kanali) kasne i po 24 sec.
 
Naravno da je moguće. Testiraj Orion, Supernova, ExeNet, MTS TV Go aplikacije pa kad vidiš koliko tamo kasni Eon stream ispadne još i fantazija. Naročito u poređenju da ZLOrion app.

A šta hoćeš da kažeš da domaći kanali kod prosečnog piratskog IPTV provajdera kasne kao manje od 24s? :D
 
Kod Supernove sk kanali ne kasne uopste :) isto kao i kod Mts tv go haha.Poenta je da ne postoji stabilna piratska lista koja moze da se poredi sa kvalitetom i odzivom sa eon platformom na duzi vremenski rok...@Fraps99 ne znam za tebe ali ja bi napao kladionice da imam takav strim haha
 
Poslednja izmena:
Zna li neko posle koliko vremena može opet da se registruje jedan broj na Orion TV tj. onaj njihov laki tv, posle koliko ga brišu iz evidencije?

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Šta se preporučuje trenutno od android box-ova za kodi, eon?
Može i KP ako kinezi još uvek deru za shipping?

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk
 
Mi box s. Firestick.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Uzeo caletu neki tv box, kako da sklonim notification bar? Upalim yt video i on stalno stoji gore i iritira. Drugo, ne mogu da nadjem bluetooth podesavanje nikako.
Box je mxq pro 5g

Sent from my SM-N770F using Tapatalk
 
Kao vlasnik Xiaomi Mi TV Box S Smart Boxa
pitanje za oni koji imaju isti ?
Na verziji Android 9, moze li se i jeste li uspeli
da mu instalirate klasican Play Store i klasican
you tube,
Koristim taj fabricki koji nema sve , kao i you tube...
 
Je l se desavalo nekome da na obican android box instalira eon i da mu pise "this device is not supported by eon mobile app"? Android 10 je u pitanju

Sent from my SM-N770F using Tapatalk
 
Jooj bre. Naravno da se dešavalo. Dešava se više od godinu dana na bar 80% kinez box uređaja.
 
Jednostavno kliknes da preskocis i radi sve bez problema. Doduse na Androidu 7,8 i 9.
 
Момцови!
Потребна помоћ. Проверавам неки руски печ за нетфликс, како би за наше обиче боксове могао 4К да ради. За успешно спровођење поступка потребан ми је ЕСН број од Ми бокса, па ако је неко рад да подели нека се јави на ПП.
Хвала унапред!

Послато са Nova 5T
 
Koji plejer koristite na Android TV?
 
Na koji Player misliš?
Par postova iznad imaš dobru preporuku...

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno