»RSS Benchmark sajt

Strana 692 od 771 PrvaPrva ... 192592642682688689690691692693694695696702742 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 10.366 do 10.380 od ukupno 11557

Tema: Android multimedia plejeri

Member Avatar korisnika j.babic
        Na forumu od
        Dec 2010
        Poruka
        1.650
        Citat Citiram korisnika: vlado_ns Pogledaj poruku
        2.600 dinara je razlika kod istog prodavca između tog 2G/8G i 4G/32G sa istim procesorom. Sam prodavac mi je rekao da nema potrebe da uzimam taj skuplji box za multimediju. Ne mogu da kažem da mi znači svaki dinar, ali ne bih ni da plaćam nešto što mi ne treba (mada sam sklon tome). Razmisliću još pola sata, sat, pa poručujem jedan od ta dva.
        Ja sam ti napisao da uzmes 4/64 ili 4/32 - 2/8 ne postoji..,ima 2/16 a razlika izmedju tih uredjaja nije samo u memoriji ram- interna ....

Member
        Na forumu od
        May 2014
        Poruka
        439
        Ajde slikaj svoj launcher ako nije problem.

Member Avatar korisnika vlado_ns
        Na forumu od
        Oct 2007
        Poruka
        340
      4. Moja mašina
        • CPU: Intel Pentium G2130
        • MoBo: MSI B75MA-E33
        • RAM: 2x SP DDR3 1600MhZ 4Gb
        • VGA: ASUS VW247S
        • HDD: Patriot Blast 120GB 2.5" SATA SSD Drive
        • Case: Kung fu + Chieftec 600W
        • SND: soundmax hd audio
        • TV: Toshiba Regza 32XV550P
        • INET: Kablovska
      5. Citat Citiram korisnika: j.babic Pogledaj poruku
        Ja sam ti napisao da uzmes 4/64 ili 4/32 - 2/8 ne postoji..,ima 2/16 a razlika izmedju tih uredjaja nije samo u memoriji ram- interna ....
        Ma znam, priča se i o Mi Box S pa mi se izmešalo (on je 2/8, kao i EON SBB, zar ne?). Ono što ja hoću da kupim je 2/16 sa S905X2 procesorom.
        Uglavnom, ono što je meni bitno je da to radi na prihvatljiv način. To znači da instaliram Stremio i pustim film 720p ili 1080p i da to radi bez seckanja (ako ima seedera, razume se) + da isto tako sa desktopa ili telefona preko wifi povuče film tih rezolucija i normalno reprodukuje, kao i da pušta Youtube i Twitch u full HD bez seckanja. Ništa preko toga mi nije bitno. Ako nastaviš da mi sladiš ovaj skuplji 4/64 gotov sam, jer sam lak na obaraču

Na forumu od
        Dec 2010
        Poruka
        1.650
        Citat Citiram korisnika: vlado_ns Pogledaj poruku
        Ma znam, priča se i o Mi Box S pa mi se izmešalo (on je 2/8, kao i EON SBB, zar ne?). Ono što ja hoću da kupim je 2/16 sa S905X2 procesorom.
        Uglavnom, ono što je meni bitno je da to radi na prihvatljiv način. To znači da instaliram Stremio i pustim film 720p ili 1080p i da to radi bez seckanja (ako ima seedera, razume se) + da isto tako sa desktopa ili telefona preko wifi povuče film tih rezolucija i normalno reprodukuje, kao i da pušta Youtube i Twitch u full HD bez seckanja. Ništa preko toga mi nije bitno. Ako nastaviš da mi sladiš ovaj skuplji 4/64 gotov sam, jer sam lak na obaraču
        Ako ti kazem da je razlika u kvalitetu PCB onda ti je bar jasno sta hocu da ti kazem? ne ubedjujem te uzimaj sta hoces meni je totalno sve jedno

Member Avatar korisnika bakara
        Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        4.813
        Citat Citiram korisnika: tambur88 Pogledaj poruku
        Ajde slikaj svoj launcher ako nije problem.
        Moj?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Member Avatar korisnika salacue
        Na forumu od
        Sep 2014
        Poruka
        1.236
        Па не треба ми таблет од 43". Реално, као што је неко већ написао, та позадина ме интересује само док не покренем неку од жељених апликација.
        А што се временске прогнозе тиче - кроз прозор видим и сам да пада снег, а остало имам на телефону.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока

Member Avatar korisnika psaras
        Na forumu od
        Apr 2005
        Poruka
        3.908
      10. Moja mašina
        • CPU: AMD Athlon X4 860K
        • MoBo: MSI A68HM - E33
        • RAM: 8GB DDR3 1600 MhZ Kingston Fury
        • VGA: Sapphire R9 270X Dual X OC
        • MON: Samsung Syncmaster 223BW
        • HDD: Patriot Blast 120 SSD + Famsung F3 1TB
        • OPT: PIONEER 111
        • Case: Cooler Master 690 / LC Power LC600H-12, V2.31
        • SND: Integrated
        • TV: Panasonic 32" 720p
        • INET: Kablovska
      11. ^Isto, prognozu ni ne gledam na boxu, stock launcher nisam ni pipnuo, iako sam menjao rom 5 puta Otprilike zadnja rupa na svirali.

Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        4.813
        Kakav tablet bre

Koristi se kursorskim tasterima na daljincu kao klasična TV verzija.

wallpaper je odličan ali ne radi (o tome sam pisao) pa se pozadina sama promeni u crnu.

Ima status bar i donje buttonse koje možete ukloniti.

Sve može da se pomeri, premesti i podesi direktno.

Prethodne dve strane se žaliti redom kako vam ne radi prognoza, ova radi. A i ona može da se ukloni ili promeni.

Na kraju na jedan Klik možete da vratite taj ružni stock launcher.

A bas me zanima sta su prednosti tog stock launchera na kome apsolutno ništa ne može da se namesti.

Member Avatar korisnika salacue
        Na forumu od
        Sep 2014
        Poruka
        1.236
        Предности? Вероватно ни једна. Обавља функцију пречица до најчешће коришћених апликација.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        2.500
        sad već fantazirate, lepo izgleda stock launcher, sigurno lepše od nabacanih ikona na desktopu...nije poenta da neko sad bulji u launcher po čitav dan, ali kad podignem sistem i smislim šta ću dalje da radim ili gledam nervira me kružić koji se vrti do besvesti...a neki novi launcher je još jedna aplikacija više za kojom nemam potrebe...naravno da ja, a verovatno i drugi, imamo prognozu na telefonima, ali to i nije poenta...btw, ti vremenski podaci na stock launcheru ionako uglavnom nisu baš najtačniji...

Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        4.813
        Citat Citiram korisnika: Altru Pogledaj poruku
        sad već fantazirate, lepo izgleda stock launcher, sigurno lepše od nabacanih ikona na desktopu...nije poenta da neko sad bulji u launcher po čitav dan...
        Preterujes...
        Ja mogu da nemam ni jednu ikonu ako hoću a mogu i da postavim sve što mi treba, jel to možeš na stock?

Užasan je taj stock launcher, ne možeš da deinstaliras direktno iz njega, ne možeš da dodjes i uklanjas aplikacije gde i kako hoćeš, nema status bar i ružan je brate... Ne znam šta ga branite u opšte bilo koji drugi je bolji.

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        2.500
        Već sam objasnio, nemam potrebu za drugim i "boljim", za to što radi je dovoljan i ovaj...ne znam kako ste to pretvorili u branjenje nečega? A da li je to nekome lepo ili nije na kraju nije ni važno...

Member
        Na forumu od
        May 2014
        Poruka
        439
        Meni je bezveze taj launcher.
        Namestio sam da mi se automatski pali Siptv aplikacija pri paljenje boksa.
        Inače nemam kablovsku, samo net plačam.

Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        4.813
        Citat Citiram korisnika: tambur88 Pogledaj poruku
        Meni je bezveze taj launcher.
        Namestio sam da mi se automatski pali Siptv aplikacija pri paljenje boksa.
        Ti zapravo ni ne koristis laucher

Ono sto sam naucio za sve ove godine je da ljudi koriste na raznorazne nacine boxove, tako da se ovo odnosi samo na one kojima je bitno i koji koriste vise aplikacija na svom boxu.
        Znaci nacin na koji ja koristim ili neko od vas apsolutno je jako razlicitit od nekog drugog pa cak i kad koristite slicne aplikacije.

A s obzirom da se na vecini boxova jako tesko menja stock launcher koji je vrlo ogranicen, smatram da je korisno da se pise i o tim stvarima.
        ja cu vrlo rado probati svaki drugi launcher koji uspem da nateram da radi.
        Menjao bakara : 11.01.2019. u 14:28

Na forumu od
        Dec 2010
        Poruka
        1.650
        Citat Citiram korisnika: bakara Pogledaj poruku
        Ti zapravo ni ne koristis laucher

Ono sto sam naucio za sve ove godine je da ljudi koriste na raznorazne nacine boxove, tako da se ovo odnosi samo na one kojima je bitno i koji koriste vise aplikacija na svom boxu.
        Znaci nacin na koji ja koristim ili neko od vas apsolutno je jako razlicitit od nekog drugog pa cak i kad koristite slicne aplikacije.

A s obzirom da se na vecini boxova jako tesko menja stock launcher koji je vrlo ogranicen, smatram da je korisno da se pise i o tim stvarima.
        ja cu vrlo rado probati svaki drugi launcher koji uspem da nateram da radi.
        Kako tesko -odem u play store skinem instaliram pokrenem I to je to nikakve akrobacije dodatne.....

Strana 692 od 771 PrvaPrva ... 192592642682688689690691692693694695696702742 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •