Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Има 1GB RAM и процесор са 4 језгра, али је толико меморије у данашње време јако мало.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Verovatno neki rockchip sa 4 jezgra?:d

Eto bio sam blizu zasto su sklonili lako instaliranje aplikacija....
da im se ne bi zalili sto im je zabo uredjaj.
 
Pa naravno.. nema tu zarade za njih. Bez obzira na loš hardver može se iskoristiti za pokoju aplikaciju.
Ako se može uključiti usb debugging i prepoznaje ga pc sa instaliranim generičkim adb drajverima tada nije problem, može se instalirati. Ako ne može ni to neka batale stvar i koriste fabrički minimalizam :)
 
Uzeo drugar mi box s i potrebna mu je neka app za TV, na play store-u ne izlistava Orion. Može preporuka za neku app, ili instaliranje Oriona?

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Нека скине орион апликацију на рачунару, па нека са флеша инсталира на боксу. Или ако има неки браузер, нека са њим скине са apkpure.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Za Orion mora i neki airmouse, nije predviđen za rad na AndroidTV. Zato ga Mi box i ne nalazi na PStore
 
Poslednja izmena:
Radi uglavnom, slika je u landscape modu dok meni nije pa mora malo da se krivi vrat dok nabodeš kanal

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Shiiiieet, a koji mouse app preporucujete?

Edit: Imate li osim ovoga neku preporuku za TV app sa svim domaćim kanalima?


Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na kraju uzeo iptv sa 1300+ kanala preko iptv smarters app.

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
10e mesečno

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
10e mesečno

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
Ne znam da li je dozvoljeno da napišem kod koga ja imam iptv? Napisaću, pa ako nije neka moderator izbriše. Dakle, M Top iptv, cena je znatno niža, a jako lepo radi. Ja prvo uzeo na tri meseca, da vidim jako će ići, za sada zaista nema zamerki. Sigurno ću produžiti.

Poslato sa ONEPLUS 5T
 
8e mesečno? Ako sam izguglao dobar sajt.

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Pa za te pare imate i kablovsku koju je dosta jednostavnije koristiti. To mi ima smisla jedino za inostranstvo gde fizički nije moguće uzeti domaću ktv.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pa za te pare imate i kablovsku koju je dosta jednostavnije koristiti. To mi ima smisla jedino za inostranstvo gde fizički nije moguće uzeti domaću ktv.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Pa ja i jesam u inostranstvu. A i da nisam, kod ovih ima sport klubovi i arene u jednom paketu, što je meni najvažnije.

Poslato sa ONEPLUS 5T
 
Slažem se, nego on često menja mesto stanovanja. Ima Vipov modem koji stalno nosi i uzeo box, praktična stvar i super radi. Za iptv nisam ni čuo dok mi drugar iz inostranstva nije rekao pa sam uzeo od čoveka koji njemu izdaje. Ali totalno je upotrebljivo i baš lepo optimizovano, bar na Mi Box-u i onoj smarters app, a verujem da ima i boljih aplikacija.

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Onda je to sasvim ok,ali ovde svako malo dodje neko pa bi besplatno da gleda domaće kanale.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Onda je to sasvim ok,ali ovde svako malo dodje neko pa bi besplatno da gleda domaće kanale.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Besplatno može da se gleda preko kodija, ali zna često da zeza, a i korisnički interfejs nije baš nešto intuitivan. Dakle, mora da se plati ako čovek hoće normalno da gleda.

Poslato sa ONEPLUS 5T
 
Stim što to "često" zapravo znači: "onda kad ti najviše treba", ili u prevodu, kad su neki bitni prenosi i kad je gužva, ne radi.
 
Moj burazer godinama koristi iptv liste prvo preko satelita posle sa interneta promenio je barem 100 sherova i uvek kad je neka guzva prenosi svetska prvenstva i evropska secka i zeza, tako da koliko god mi ne zelimo da placamo globalistima za tv ,to je neko resenje za ljude koji povremeno gledaju tv.

Dzaba meni to kad sednem jednom u sedmici za tv i pustim hbo i ono secka. Ja sam resio problem prestao da gledam tv.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Moze besplatno da se gleda i preko IPTV-a. Samo malo se potrudis i imas listi kolko hoces koje rade 100 puta bolje od bilo kod addona.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Imate na aliju liste za 2, 3 evra sasvim solidne. Iz mog iskustva nordic je najbolji od ovih jeftinih...

Послато са SM-G930F помоћу Тапатока
 
^+1

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Pa ukucate iptv list u search i izaći će vam gomila, uglavnom su 13-15-20$ za 6 meseci, zavisi da li su sa ili bez XXX kanala. Ja sam koristio jednu 6 meseci, nije loše, neuporedivo bolje od "besplatnih" koje ne rade, ali i ovde se povremeno dešavaju problemi, doduše ne tako često. Najbolja televizija je kod provajdera, sve ostalo što je jeftinije je i lošije, samo je pitanje ko se čime zadovoljava.
 
Koristim i ja jednu sa AliExpressa, 26 dolara za godinu dana je koštala.
Ima gomilu kanala, kvalitet slike za moj ukus i za taj novac je sasvim okej, ima puno Full HD kanala, ima čak i 4K.
Ponekad se desi da određeni kanal ne radi neko kraće vreme, ali nije mi se to često dešavalo.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Off i blic pitanje za korisnike Ali iptv:
Imate li madjarske i rumunske kanale? Smorise me prijatelji...

I da, islo bi na Amazon fire tv

...riding on 720p...
 
Poslednja izmena:
Nema Hungary na ovoj mojoj, ima Romania.IMG_20190911_142940.jpeg
 
Nazad
Vrh Dno