Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Shieldovi su 150-160 regulara i 200 jura pro...tesko da je 250.To sto ih kod nas nema pa nas klepa ko stigne je druga prica ;)

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Preračunaj cenu u varijanti da je to legalno uveženo i plaćena i carina i PDV i naravno slanje sa nečim tipa DHL, Fedex (gde ćeš da platiš i špediciju).
Lako se praviti pametan kad ti neko kupi u US i donese "u koferu"... i na kraju nije plaćen ni shipping a ne nešto dodatno.

Ne tvrdim da su ti na oglasima baš tako nabavili te primerke koje prodaju, ali se vode rezonom "da si sam naručio platio bi ovoliko, evo ja ti štedim vreme"... kao što je u Srbiji godinama već naduvana cena Chromecast, Kindle...
Kao što sam Kindle "kupovao" 3 godine dok konačno nisam progutao g*vno i 2011. dao skoro 200 evra za nešto što u US košta beše 130$ u tom momentu tako i Shield "kupujem" 3 godine (3 puta sam skupio pare koje sam na kraju potrošio na druge stvari) i nisam ga još kupio jer me stalno lažu i mažu rođaci i poznanici iz US, Kanade, Nemačke... Tj sad sam već i odustao od namere da to kupim. Varijante sa PO box i prosleđivanjem iz US za Srbiju me ne zanimaju :p
 
Poslednja izmena:
Slazem se ali mislim i da preteruju malo *mjau**mjau**mjau*.Do skora je na KP tube 2019 bio 200-220 Eur.Sto mu dodje pozamasno vise.Ili ces mi reci da je onaj lik sto je prodavao 2017 model bez daljinca i bilo cega ostalog za 160eur polovan iz Subotice imao realnu cenu?Kad dvoje ljudi na oglasima diktiraju cenu za neku robu mogu kako god zele ;) U srbiji nazalost pogotovo.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Koji taster na daljinskom na tv-u odgovara "home" tasteru kada se koristi kroz CEC za upravljanje boksom?

Nedostaje mi ta mogućnost jer iz nekih aplikacija ne mogu izaći samo sa "back" . Ili možda neka aplikacija koja radi mapiranje, da recimo "play" taster bude "home"?

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
 
Koga zanima, nedavno sam u Nemačkoj, u Saturnu, platio Nvidia Shield TV pro 213 eur. PDV je nekih 30, realno 20.
 
Potrebna pomoc.
Uzeo sam adroid box X96 mini, nije nesto, ali ok gura Stremio, malo Kodi koliko sam znao da podesim.
Ne mogu da instaliram EON, jel ima neko resenje kako bi moglo da radi (na Play Storu pise da nije podrzana)

I jos jedno pitanje gasi mi se aplikacija Orion posle gledanja nekog programa.

Jel postoji nacin kako najbolje da optimizujem uredjaj...ili da instaliram update
 
Potrebna pomoc.
Uzeo sam adroid box X96 mini, nije nesto, ali ok gura Stremio, malo Kodi koliko sam znao da podesim.
Ne mogu da instaliram EON, jel ima neko resenje kako bi moglo da radi (na Play Storu pise da nije podrzana)

I jos jedno pitanje gasi mi se aplikacija Orion posle gledanja nekog programa.

Jel postoji nacin kako najbolje da optimizujem uredjaj...ili da instaliram update
Скини са APKPURE или APTOIDE и инсталирај. Претпостављам да причаш о верзији за андроид ТВ. За њу ти треба код за активацију

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Hvala puno! Instalirao sam, ali svaki put kad ugasim aplikaciju iznova se trazi kod, i aplikacija je jako losa tj. koci ne pojavljujw se sve


Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
ne koci toliko app koliko je to les od boxa ;)

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Ne sumnjam, ali dobro..izasao sam iz aplikacije kad sam se vratio ponovo zahteva kod...i kako sad obrisati kod kad Sbb ne dozvoljava, a ovo box nije zapamtio kod.


Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Одговор си добио у ЕОН теми.
То да сваки пут тражи унос кода - никада ми се није десило.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
ne koci toliko app koliko je to les od boxa ;)

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
Ma kakav les, sve radi savrseno, atvXperience custom rom i coreElec kartica za Kodi i sav striming radi bez greske naravno bez 4K (kome to uopste treba)... To sto je box na losem glasu je zato sto se u 99% slucajeva prodaju kopije koje nemaju ni pola GB rama pa naravno da ne radi nista...
 
Poslednja izmena:
Hoces preko usb-a da se napajas?

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Pozdrav svima, jedno pitanje posto na vikendici imam samo mogućnost za MTS internet i televiziju, razmisljao sam da uzmem Android Box kako bi instalirao EON,HBO i sve ono sto koristim kod kuce (Kodi bi bio samo tresnjica na slagu), ali kada na Wifiu probam preko telefona da upalim EON neki kanali ne rade, ko blokira koga ne znam, pa me zanima jel to slučaj i kod boxova ili ipak postoji šansa da se to izbegne? Hvala svima unapred
 
SBB blokira, nije boks u pitanju.

Poseti temu o pravajderima tamo ima tona ispisana o tome.
 
Zavisi koji Eon ces koristiti, onaj sa kodom ili obican za android gde se logujes podacima sa tvog sbb nakoga.
 
A sto zavisi? xD

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
@Troller: Zato što smartphone verzija aplikacije ne radi na uređajima sa AndroidTV OS poput Mi Box, nVidia Shield, sam Eon box... Pre više od godinu dana je total kod koji radi tu proveru i izbacuje poruku da app nije "kompatibilan" sa uređajem. A ta matora verzija od pre godinu dana na većini uređaja crash-uje kad treba da krene sam video stream.
Tako da ako kupuješ "box za Eon" to koju od 2 verzije Eon app nameravaš da koristiš direktno utiče na kakav box treba da kupiš?
 
@Troller: Zato što smartphone verzija aplikacije ne radi na uređajima sa AndroidTV OS poput Mi Box, nVidia Shield, sam Eon box... Pre više od godinu dana je total kod koji radi tu proveru i izbacuje poruku da app nije "kompatibilan" sa uređajem. A ta matora verzija od pre godinu dana na većini uređaja crash-uje kad treba da krene sam video stream.
Tako da ako kupuješ "box za Eon" to koju od 2 verzije Eon app nameravaš da koristiš direktno utiče na kakav box treba da kupiš?

Moze li i na jednom raditi da ne crashuje?
 
Nazad
Vrh Dno