»RSS Benchmark sajt

Strana 807 od 811 PrvaPrva ... 307707757797803804805806807808809810811 PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 12.091 do 12.105 od ukupno 12159

Tema: Android multimedia plejeri

Member
        Na forumu od
        Jul 2015
        Poruka
        964
        Pa i kod mene radi isto tako, potpuno super,pa se začudih

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

Member Avatar korisnika j.babic
        Na forumu od
        Dec 2010
        Poruka
        1.730
        Citat Citiram korisnika: pumba1 Pogledaj poruku
        Pa i kod mene radi isto tako, potpuno super,pa se začudih

Onda imas srece sto nisi dobio v81 poslednja verzija apk?

Member
        Na forumu od
        Jul 2015
        Poruka
        964
        Instalirao sa apkpure prije cetiri dana.

Na forumu od
        Dec 2010
        Poruka
        1.730
        Ako nekog zanima da uporedi kvalitet slike,nek napravi spisak kanala sa najgorom slikom i najboljom a ja cu se potruditi da ti kanali budu duze na snimku cisto poredjenja radi.U sledecem snimku ce biti obuhvacene obe aplikacije na drugom uredjaju drugi soc .Mislim da je snimak dovoljnog kvaliteta da moze da se uporedi ili primeti razlika

Member
        Na forumu od
        Nov 2006
        Poruka
        379
        Danas se na PlayStore-u pojavila nova verzija "običnog" (com.ug.eon.android) EON-a. To je sada već druga verzija (današnja v1.8.140 i v1.8.130 od 22. aprila) koja na Xiaomi MiBox 3 ne radi. Prethodna, sada treća unazad - v1.8.120 radi, ali je to samo pitanje vremena kada će biti otkačena.

Poslednje dve verzije, koje ne rade na MiBox-u, najnormalnije rade na telefonu i tabletu, a i na Minix U9-H TV Box-u. Ali Minix ima "normalan" Android, a ne Android TV.

Pratim na forumu ovu i susednu temu o EON-u, i samo je još @dr sabo prijavio isti problem, a nemam na osnovu čega da zaključim u čemu je od sledećeg kvaka:

- SBB je otkačio korišćenje "običnog" EON-a na Android TV OS-u?
        ili...
        - Poslednje dve verzije "običnog" EON-a imaju neki specifični problem samo sa MiBox-evima, a na ostalim Android TV sistemima rade?

Pa stoga vas pitam...

Da li neko može da potvrdi da "običan" EON, neka od poslednje dve verzije aplikacije, ili radi ili ne radi na MiBox-u... ili na bilo kom drugom ATV boxu/sistemu?

2j.babic
        Koji ti je na ovom YT klipu OS ("normalan" Android ili ATV) i koja je verzija EON-a?
        Menjao mrle : 15.05.2019. u 16:56

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2017
        Poruka
        136
        Ne radi na mi box s provjereno

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk

Newcomers
        Na forumu od
        Jan 2017
        Poruka
        24
        poslednje 3 verzije "obicnog" eon-a na mom X96max 2/16 (905x2) imaju zeleni "sneg" na svim SD kanalima.HD kanali svi ok.probao factory reset,preinstalirao na sve nacine Eon,menjao podesavanja na box-u....i nista.Nadao sam se da ce nova verzija da resi taj problem koji imam mesec dana i jace ali nista sve isto.Ako neko ima H96 max (905x2) neka mi javi da li mu radi sve ok.moracu da menjam box jer sbb tesko da ce da ispravi ako do sad nije.

Member
        Na forumu od
        Nov 2006
        Poruka
        379
        ^

Je l' taj "X96max 2/16 (905x2)" ima "normalan"/full Android... ili Android TV?

Na forumu od
        Dec 2010
        Poruka
        1.730
        @mrle "Normalan" android i "normalna" eon apk v1.8.130

Newcomers
        Na forumu od
        Jan 2017
        Poruka
        24
        normalan android na kome je sve ok radilo do pretprosle verzije.sta su cackali iz sbb-a ne znam ali nemam ni jedan SD kanal a svi HD rade.sve sam probao i nista.zvao sam ih ali tehnicka podrska kaze da nemaju pojma.jos jedan momak sa istim boxom se zalio ovde ali nismo nasli resenje.

Na forumu od
        Dec 2010
        Poruka
        1.730
        Izasla juce nova eon apk za android tv v3.2.3

Member Avatar korisnika salacue
        Na forumu od
        Sep 2014
        Poruka
        1.333
        Побољшања?

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока

Member Avatar korisnika Gileb
        Na forumu od
        Mar 2015
        Poruka
        965
        Citat Citiram korisnika: mrle Pogledaj poruku
        Danas se na PlayStore-u pojavila nova verzija "običnog" (com.ug.eon.android) EON-a. To je sada već druga verzija (današnja v1.8.140 i v1.8.130 od 22. aprila) koja na Xiaomi MiBox 3 ne radi. Prethodna, sada treća unazad - v1.8.120 radi, ali je to samo pitanje vremena kada će biti otkačena.

Poslednje dve verzije, koje ne rade na MiBox-u, najnormalnije rade na telefonu i tabletu, a i na Minix U9-H TV Box-u. Ali Minix ima "normalan" Android, a ne Android TV.

Pratim na forumu ovu i susednu temu o EON-u, i samo je još @dr sabo prijavio isti problem, a nemam na osnovu čega da zaključim u čemu je od sledećeg kvaka:

- SBB je otkačio korišćenje "običnog" EON-a na Android TV OS-u?
        ili...
        - Poslednje dve verzije "običnog" EON-a imaju neki specifični problem samo sa MiBox-evima, a na ostalim Android TV sistemima rade?

Pa stoga vas pitam...

Da li neko može da potvrdi da "običan" EON, neka od poslednje dve verzije aplikacije, ili radi ili ne radi na MiBox-u... ili na bilo kom drugom ATV boxu/sistemu?

2j.babic
        Koji ti je na ovom YT klipu OS ("normalan" Android ili ATV) i koja je verzija EON-a?
        Mi box ima odlican cast. Meni je uvek bilo lakse da castujem Eon sa telefona nego da se zezam sa misem.

Newcomers
        Na forumu od
        Jun 2018
        Poruka
        52
      15. Moja mašina
      16. Dali neko ima link za kupone na aliexpress, kum hoce da uzme Beelink GT1 mini 4/64 ali vidim cene na aliexpress i na gearbest nisu bas povopjne negde 67-70€ (7900-8300din) a ima ga kod nas na KP za 9000din (necu da postavim link) a tolko ce ispadne i ako uzmem iz kine ako dodam 1000din za ovu nasu carinu a ne mora kum da ceka 30-45dana.

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2017
        Poruka
        136
        Ako je neko napravio upgrafe bna novu verziju EON a za androidd tv, nek napiše utiske, jel ima poboljšanja ili pogoršanja

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk

Strana 807 od 811 PrvaPrva ... 307707757797803804805806807808809810811 PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •