Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

izvini ali HBO GO android app zaboravio….a sada nikako ne mogu do boxa jer osoba koja ga ima je na bolovanju pa je stalno zauzeto sve :D
A sve je zauzeto i na HBO GO moraću prvo nešto da brišem … mogu ti samo kazat, da ovaj app na Sony Android TV radi i mislim, da nema brige oko toga... nikad nisam pravio print screenove na Androidu...znam samo na Winsima :)
 
da, tako je :)
Evo napravio još malo testova i sve radi stvarno dobro i brzo..
Netflix 4kHDR preko Kodi netflix addona radi odlično i da nema toga addona ja Netflix uopšte ne bi imao (titlovi mi trebaju obavezno ili slovenski, srbski, bosanski, hrvatski)…
HBO GO isto preko Kodi HBO addona i sve u 1080p...mogu da biram titlove na svim ex yu jezicima… ovdje je jedini problem što se ne može izvesti omiljene serije i filme u library pa da onda Trakt to registruje… ali ako stavim u Favorite mislim da onda i to radi... javio sam avtoru i biće jednog ljepog dana valjda i to rešeno :D

Pošto je box na starom LG FHD televizoru ova opcija da konvertuje sve 4k HDR u FHD stvarno dobro radi... pustio sam za nekoliko minuta dva filma od 12 i 15GB i sve je išlo gladko bez kočenja :D

Jedina manja mana je ovaj EON zbog deinterlacinga ali je slika ipak bolja nego prije na mX10 koji inaće ima 4GB RAMa i 64 ROMa… traži se junak heroj ala Robin Hood pa da napravi EON addon za Kodija i onda je to čista perfekcija :D
Da kažem još da se EON updejtovao na verziju 3.2.3 i onda prvo što sam primjetio je da su u Video sekciji kod HBO OD sve serije i filmi koji su stavljeni ovaj mjesec sada konačno u HD kvalitetu… Na moje pitanje kada će biti sve nisu znali ništa :D
Jel možeš poslati tu verziju Netflix koju koristiš za Kodi? I ako imaš neko uputstvo za instalaciju?
 
Pozdrav svima, koristim mecool m8s pro w sa 2 gb vec unazad 3 meseca, stvarno sam i vise nego zadovoljan, naravno da mu se desava da nekada zakuca, ali to je stvarno retko, wifi signal malo obara brzinu, ali za moje potrebe yt, kodi, neki live stream sasvim ispostuje.
Ja sam ga platio 30$, tako da ako neko ima zahteve kao i ja mislim da je ok izbor za tu cenu...
Druga stvar desava mi se da mi VPN veza posle pola sata postane nefunkcionalna, i dalje pise da je konektovan, ali ne funkcionise, pa onda je diskonektujem i ponovo konektujem pa radi, ali tacno na pola sata puca, ako neko zna kako mogu to da resim dosta bi mi pomoglo, da li je to vezano za podesavanje uredjaja ili je do same kreacije vpn.
 
Moje iskustvo sa tim uređajem, totalno suprotno. EON podnošljivo, YouTube ok, Kodi, svaki FHD stream zakucava uređaj posle najviše par minuta.
Minimum za kupovinu je S905X i to proveren model pošto sam se i tu opekao (nije mogao da gura preko HD rezolucije).
 
Znaci jos nema aftermarket kineskog android boxa koji uspesno savladava EON interlacing?
 
А који је то конкретно проблем, пошто га ја не примећујем.
 
Ogleda se samo u tekstu kajrona ili ima još neke odlike?

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Meni ne.
Evo vam ovaj video. Lik je nesto bas o tome pricao.

Nego, koji bese drugi box, pored Mi box S, koji se ovde najvise preporucuje? Beelink neki?
 
Poslednja izmena:
Ogleda se samo u tekstu kajrona ili ima još neke odlike?

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
Kad gledas sport bas smeta, narocito ako imas bolji izvor signala pa se oci na to naviknu. Isti strim na androidu i recimo enigma 2 risiveru bas je osjetna razlika na utakmicama. Recimo americke 720p ali 60fps odlicno reprodukuju androis boksovi, ali na 1080 25fps bas se vidi razlika....

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
E taj problem mislim da imam i to mi smeta već. Imam plaćenu iptv listu, odličan signal interneta i svi kanali rade odlično sem gledanja sporta, zapravo fudbala najviše.
Kao da se na momente pravi neka senka i blago seckanje slike mi se pojavljuje. Ali npr. kad gledam tenis to ne primećujem valjda zato što je statičnija slika. Mi Box S imam, sad pošto sve ostalo radi odlično, pretpostavljam da je deinterlacing u pitanju.

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Kako radi cast na Mi box S, ima li ikakve razlike u odnosu na pravi Chromecast?
I kakav je wifi, u smislu dometa?
 
Cast radi odlično tu nemam stvarno nikakve zamerke. E sad što se tiče dometa, tu su podeljena iskustva. Ako je ruter prilično udaljen, i kao kod mene, signal prolazi kroz nekoliko zidova neće hvatati baš najbolje. Ako je ruter u istoj ili susednoj prostoriji i signal ide kroz jedan zid tu nema problema.
Mnogi su kupovali usb2eth adaptere, ja sam pojačao signal sa još jednim ruterom koji radi u AP modu i sve šljaka odlično.

Poslato sa AGS-W09 uz pomoć Tapatoka
 
Da li Xiaomi Mi Box (ili Mi Box S) pušta snimke sa GoPro kamere 4K60 (H.265/HEVC)?
 
Roberto Jorge je zadovoljan, osim Netflixa (što nije isključeno da neće biti rešeno u budućnosti) nema nekih zamerki. Meni lično Netflix nije bitan, Kodi, nešto surfa i pokoja igrica su glavnina upotrebe tako da ću ga pazariti sigurno, jedino pitanje je koliko ću čekati pad cene. Videćemo razvoj situacije...

 
Ljudi ja kapiram da je ovo dole wifi i hocu da zaletujem antenu , ima li ko ideju gde tacno da zaletujem? Mxq 4k uredjaj je u pitanju.
fc672a1c78bf46309d9cd1daeba0e00d.jpg


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ima li mts tv go apk za android tv, tj. da radi na mi box

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
 
Jel se pojsavila negde apk exportovana sa "standalone" eon boxa, dakle box koji se prodaje za "van mreze".
Navodno je taj box na amologic soc sa android Pie. Ne znam, kazem navodno - cini mi se da ovde nije komentarisano. Sluicajno naleteh na listu sertifikovanih bokseva za Netflix i/ili HboGo i videh 905x(2) soc.
Ako je tacno aplikacija ne bi smela da bude identicna, ne samo zbog dvbc.

EDIT: Ili ako imate, ili znate nekoga ko ima pa da instalira sta god i proveri hardware.
 
Poslednja izmena:
Koliko znam jos nema tog boxa. Navodno on treba da zameni d3i box.
 
Nazad
Vrh Dno