Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Ovaj Terrarium za koji je link istavio mightyoutlaw nije sa 4pda?
Verzija je ista 1.9.10 ... Ja sam ga instalirao preko moda sa 4pda koji je iz oktobra, ili ja nisam zbog iste verzije update uradio.
Odakle je ovaj "novi" uzet?
Svakako radi.
 
Skinuo sam sa osjek build fb grupe

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Jel postoji neka posebna app za gledanje Amazon Prime Video usluge na tv box-u
 
Par pocetnickih pitaanja....

Imam Vox TV FULL HD.
Zanima me Android Box TX3 vs. TX9

U sobi nemam KABLOVSKU ni bilo kakvu drugu antenu.Znaci kanala nemam jer je 4-i tv u pitanju pa kao moram da doplatim a to mi se i ne radi jer nije mala cifra kod Kopernikusa.Sta bi sa tim Android Box-om dobio,koje au prednosti,pominju na KP neke kanale i ostale stvari...sta je od toga tacno obzirom da nemam sta od kablova da ukljucim u njega :D sem strujnom i eventualno HDMI kabla :)
Opet ne bi imao kanale ni te neke strane koje pominju,dobio bi samo pristup internetu?
Unapred hvala...
 
Par pocetnickih pitaanja....

Imam Vox TV FULL HD.
Zanima me Android Box TX3 vs. TX9

U sobi nemam KABLOVSKU ni bilo kakvu drugu antenu.Znaci kanala nemam jer je 4-i tv u pitanju pa kao moram da doplatim a to mi se i ne radi jer nije mala cifra kod Kopernikusa.Sta bi sa tim Android Box-om dobio,koje au prednosti,pominju na KP neke kanale i ostale stvari...sta je od toga tacno obzirom da nemam sta od kablova da ukljucim u njega :D sem strujnom i eventualno HDMI kabla :)
Opet ne bi imao kanale ni te neke strane koje pominju,dobio bi samo pristup internetu?
Unapred hvala...
Tačno je da moraš da imaš internet minimum 10mb i lista koja košta oko 7e mesečno

Sent from my Huawei Y7 prime
 
Imam 30Mbit ali kakva lista?Sta dobij tom listom,jel ima negde nesto detaljnije?
 
Dobijaš listu koju ubaciš u plejer sposoban da je pročita, i mogućnost da gledaš gomilu stranih i domaćih kanala. To je nužno zlo i nikad neće imati komfor kablovske televizije, ali ako nemaš alternativu onda daj šta daš. Problem može biti pouzdanost, jer ti niko ne garantuje da će lista raditi za sve vreme plaćenog perioda, i kako će raditi baš kad ti se gleda bitna utakmica ili neki drugi događaj, a nema žalbe ratelu. Mada slušam od nekih ljudi da ima vrlo pouzdanih listi. Ima ih na sve strane a treba isfiltrirati, možda imati i sreće. Ne bi me čudilo da počneš da dobijaš pm-ove sa ponudama. :D

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pokusavam da eon tv aplikaciju instaliram na probox3 ex+. Pre godinu dana sam probao i radila je. Sada nece. Sakrio sam root sa Magisk Managerom, probao sa Rootcloak-om u xposedu i nista. Jel ima neko ideju? Stoji mi samo crn ekran kad otvorim EON TV apk.

Bilo kakava ideja je dobrodosla iscrpeo sam mogucnosti? Najgore mi je sto znam da je radila!:wall:
 
Poslednja izmena:
Koju verziju si skinuo i odakle?
Uglavnom rade, nevezano za root, zbog roota se samo desi da neke kanale ne mozes da vidis...
 
Imam 30Mbit ali kakva lista?Sta dobij tom listom,jel ima negde nesto detaljnije?

Ne treba ti nikakva pay lista. Svi ti plejeri dolaze sa instaliranim Kodijem i potrebno je samo ubaciti livetvserbia addons (uputstvo na youtubeu) i imaćeš gomilu domaćih, regionalnih i stranih kanala. Naravno garancije nema da će svi raditi, niti imaš kome da se žališ, ali 70% kanala u proseku radi. Pored toga imaš orion besplantu aplikaciju sa domaćim kanalima, kao i Eon za koji neko može da ti da nalog (SBB).
 
Koju verziju si skinuo i odakle?
Uglavnom rade, nevezano za root, zbog roota se samo desi da neke kanale ne mozes da vidis...

Android TV verziju. Na obicnoj verziji za tablete samo ne rade HBO kanali. Javlja ono obavestenje kao da je rootovan a nije. Cak sam ubacio rom koji uopste nije rootovan i isti problem. Da li mozda proverava da li je otkljucan bootloader nemam pojma sta bi moglo biti.
 
EON ATV verzija ne proverava root uopste - rade svi kanali koji su ti placeni, znaci da je neki drugi problem... jedno vreme su mi radili bas svi, dok nisam aneksirao ugovor :)

Nisi mozda skinuo verziju za Eon Box? ta ti nece raditi... da li ti mozda radi pregled unazad ili video klub?

Pretpostavljam da imas odgovarajuci sbb nalog duo/trio extra ili jaci, koji omogucava gledanje ATV verzije...?
 
Da li ima neki box za preporuku koji bi izvukao 4k prikaz na TV? Bitno mi je da ima interfejs prilagodjen za daljinski, ili da uma Custom rom baziran na ATV. Koristio bih ga za YT, EON TV i Kodi. Trenutno imam Mecool M8S Pro L sa custom romom, ali pretpostavljam da on nece moci tako lako da gura 4k, ili gresim? U svakom slucaju TV mi stize tek za 7-10 dana pa mogu sacekati pa probati ovaj, ili da odmah narucim neki. Za oko mi je zapao Beelink GT1 Ultimate.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Taj je dobar,a uzmi u obzir i Mibox 3. Pisano je bas puno o oba boxa u temi.
 
Ej ajde da ti ja prodam, uzeo sam ga krajem novembra.
Imam dobru ponudu za nvidia shield.
 
Koristim Eon TV aktuelna verzija je 3.0.3? Valjda je to smart tv? Probao sa vise mesta da skinem i isti problem. Eon premijum je nalog. Trebalo bi sve da radi.
 
Da li ima neki box za preporuku koji bi izvukao 4k prikaz na TV? Bitno mi je da ima interfejs prilagodjen za daljinski, ili da uma Custom rom baziran na ATV. Koristio bih ga za YT, EON TV i Kodi. Trenutno imam Mecool M8S Pro L sa custom romom, ali pretpostavljam da on nece moci tako lako da gura 4k, ili gresim? U svakom slucaju TV mi stize tek za 7-10 dana pa mogu sacekati pa probati ovaj, ili da odmah narucim neki. Za oko mi je zapao Beelink GT1 Ultimate.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
Radice ti posao I taj
 
Zapravo i ja sad gledam, potpuno sam zaboravio karakteristike boxa koji imam. S912 je u pitanju, tako da cu sacekati da stigne TV i da isprobam. Najverovatnije cu ga zameniti Mi Boxom kad izbace sa malo novijim hardverom. Hvala puno na pomoci svima.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Da li je moguće pustiti u nekom playeru 4K film koji je skinut sa torrenta a fajlovi izgledaju ovako na slici ispod? Kako se ovo uopšte repdrodukuje? Imam Sony android tv, ako nešto znači4K film.jpg
 
Mora da bude neki fajl koji ce TV prepoznati. Kako misliš da pustio preko nekoj Media servera ili na USB stick

Sent from my Huawei Y7 prime
 
Video sam..neznam stvarno zasto.
A čekaj kažeš koristiš x96mini android box

Sent from my Huawei Y7 prime
 
Pa na externom je HDD 2.5. Ne znam da li je moguće ovo pokrenuti i kako???
 
Našao rješenje. Pokrene se najveći m2ts fajl u BDMV/STREAM i to je to
 
Пушта коди.
У фолдеру бдвм имаш фолдер стрим, у њему су фајлови које пушташ.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
jutros vidim u status baru beelin boxa da je nesto krenuo sam od sebe da downloaduje...nikakav download ja nisam zapoceo, nesto je ocito sam krenuo da skida ili neka app...pise samo manifest 1/1 i jos neke brojke u nastavku...ali koliko vidim to radi sve vreme ali niti zavrsava niti se sklanja, ne znam uopste sta je to? kako se uopste prekida neki nezeljeni download?

kad dugo drzim na tome u status baru pojavi se ikona tea tv aplikacije? tek sad sam zbunjen...
 
Nazad
Vrh Dno