Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Imam ADSL do 20MB/s,realno oko 15.
Nemam dodatno napajanje na usb2lan.
Kad pocne da secka, sve secka:youtube,kodi mx player. Posle restarta radi sve normalno
 
Instalirao YouTube TV na Beelink GT1 ultimate - hvala svima!
4k video sada radi odlično.
Znači Kinez je lagao za RAM i ROM, isporučio nešto sa lagera (stari midel, ogrebano, kutija k'o polovna...). Slika je po meni previše tamna i boje su bez veze, baš se primeti na EON-u kada se uporedi sa D3mini na istom programu.
Asphalt igrica radi dobro (koliko sam uspeo da je probam bez džojstika.
Otkud znam... Ne znam mogu li postići nešto sa reklamacijom - ima li neko iskustva?
Btw Prodavac je potpuno ignorisao poruke i slike koje sam mu slao...

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Instalirao YouTube TV na Beelink GT1 ultimate - hvala svima!
4k video sada radi odlično.
Znači Kinez je lagao za RAM i ROM, isporučio nešto sa lagera (stari midel, ogrebano, kutija k'o polovna...). Slika je po meni previše tamna i boje su bez veze, baš se primeti na EON-u kada se uporedi sa D3mini na istom programu.
Asphalt igrica radi dobro (koliko sam uspeo da je probam bez džojstika.
Otkud znam... Ne znam mogu li postići nešto sa reklamacijom - ima li neko iskustva?
Btw Prodavac je potpuno ignorisao poruke i slike koje sam mu slao...

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
Sta je lagao?
 
To za taman ekran je već pominjano ovde ja sam iskreno i zaboravio jer ga odavno nemam, neko će se već setiti ko ima GT1

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
To za taman ekran je već pominjano ovde ja sam iskreno i zaboravio jer ga odavno nemam, neko će se već setiti ko ima GT1

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Ako mu je tamno moze kalibracijom da popravi na androidu 7 nema problema sto se toga tice...
 
Zašto bi se bilo ko zamajavao sa kalibracijom boja na media plejeru!? Poenta ovih igračaka je da se povežu, uključe, i gleda neki Netflix bez drndanja sa podešavanjima.
 
Čitajući temu, čovjek nebzna koji box kupit.Jsa imam Amiko A4combo, ima android i sat elitsku i dvbt2 .Sve mi radi perfect, kodi leti, iptv plaćena lista leti,igrice sa gamepad extra.iaoko ima 1gb rama.E sad htio sam uzet novi box sa bar 4 gb rama,ali čitajući ovdje svaki ima manu.Htio sam mi box ili GT1ultimste, sad razmišljam o x96 max ili HPro plus.Stvarno sam u nedoumici šta kupit

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
 
Zašto bi se bilo ko zamajavao sa kalibracijom boja na media plejeru!? Poenta ovih igračaka je da se povežu, uključe, i gleda neki Netflix bez drndanja sa podešavanjima.

Mozda je tebi to poenta a meni sigurno nije...Kalibracija se podrazumeva za svaki uredjaj pocev od tv- ako te zanima da dobijes najbolji moguci kvalitet(koji odgovara tebi)Moguce je odraditi kalibraciju za svaki HDMI port na tv.Nema uniformnog rasporeda tako da mahom svaki od uredjaja se razlikuje po pitanju reprodukcije boja itd ....Covek kaze da mu je slika tamnija predpostavka je da bi hteo da nesto promeni i eto resenja sa kalibracijom .Netflix nije spominjao...Svaki od media plejera ima more podesavanja ....
 
Poslednja izmena:
Evo za ram i rom
ebfe1afe029030a6cc6bf0dd1045b340.jpg


Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ali je total 2749 Mb
I nije 32Gb vec 25Gb - ovde nema zabune oko Mb/1024=Gb

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Čitajući temu, čovjek nebzna koji box kupit.Jsa imam Amiko A4combo, ima android i sat elitsku i dvbt2 .Sve mi radi perfect, kodi leti, iptv plaćena lista leti,igrice sa gamepad extra.iaoko ima 1gb rama.E sad htio sam uzet novi box sa bar 4 gb rama,ali čitajući ovdje svaki ima manu.Htio sam mi box ili GT1ultimste, sad razmišljam o x96 max ili HPro plus.Stvarno sam u nedoumici šta kupit

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
GT1 mini

Апропо РАМ меморије - ја писах, али нема ко да чита. Нисам још увек нашао андроид уређај који количину меморије заокружује на 1024. Ево и овај мој телефон је 4/64 па РАМ није 4096 MB већ

Послато са Mi 6X уз помоћ Тапатока
c4f3b661d9b233e126ac90467594dfa0.jpg
 
Poslednja izmena:
@j.babic
Osim što je slika tamnija - ne može da se posvetli na boksu i boje malo blentave, nemam zamerku.
Znači, "budimo ljudi iako smo Srbi", ništa od Dispute - jedino mi malo krivo što mi uvališe stari model - k'o da je polovan, čak je i kutija, vidi se, polovna. Kad sam ga prvi put palio nije bilo podešavanja (ko kad kupiš novi mobilni) jezika i Google naloga...

Čak mogu da kažem da sam zadovoljan

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Druže,znam dase ti razumiješ,molim te pojasni zašto baš gt1?

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
Најновији чипсет S905x2, 4GB RAM, 64GB ROM, USB 3.1. , мрежни гигабитни порт... По свим тестовима чипсет врло мало или нимало не заостаје за S912.
Једини минус који је код овог GT1 mini јесте нетфликс само 480p. И то је минус у Србији где 90% ових што то замерају користе тераријум и коди за гледање филмова и серија и узгред јуре бесплатне ИПТВ листе које су у 90% лошег квалитета. Стварно смешно. А при том, на нетфликс апликацији веома мали број филмова има превод на српски језик.

Послато са Mi 6X уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Daj napisi mi sta ima prevod na netflix da iskoristim dok jos imam trial..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Најновији чипсет S905x2, 4GB RAM, 64GB ROM, USB 3.1. , мрежни гигабитни порт... По свим тестовима чипсет врло мало или нимало не заостаје за S912.
Једини минус који је код овог GT1 mini јесте нетфликс само 480p. И то је минус у Србији где 90% ових што то замерају користе тераријум и коди за гледање филмова и серија и узгред јуре бесплатне ИПТВ листе које су у 90% лошег квалитета. Стварно смешно. А при том, на нетфликс апликацији веома мали број филмова има превод на српски језик.

Послато са Mi 6X уз помоћ Тапатока
Meni treba za hbo go, kodi, iptv po neku dobru igru koja ima pofršku za gamepad.a vidim da GT1 ultimate ima S912 procesor

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
 
Ја сам ти препоручио ГТ1 мини - најновији бокс.
@mijalkocar ХБО ГО имаш коди адон, инсталирај и можеш кроз коди повлачити преводе. Наравно, подразумева се да имаш коди.

Послато са Mi 6X уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
@j.babic
Osim što je slika tamnija - ne može da se posvetli na boksu i boje malo blentave, nemam zamerku.
Znači, "budimo ljudi iako smo Srbi", ništa od Dispute - jedino mi malo krivo što mi uvališe stari model - k'o da je polovan, čak je i kutija, vidi se, polovna. Kad sam ga prvi put palio nije bilo podešavanja (ko kad kupiš novi mobilni) jezika i Google naloga...

Čak mogu da kažem da sam zadovoljan

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
Koje su ti postavke na tv ,probaj sa jednostavnom kalibracijom.
 
Da dodam (danas nisam na poslu pa se igram):
Zeza wifi samo tako, sa mobilnim postizem punu brzinu a sa Beelink-om ume da krešuje pa mora da se restartuje uredjaj ili da žestoko guši pa ništa od streaming-a
 
Poslednja izmena:
Kalibracijom TV-a i ručnim podešavanjem slike je poboljšana situacija, al onda se tek vidi zrnasta slika na EON-u (imam obe verzije u funkciji - i za mobilni i za smart tv)

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
За ЕОН имаш у подешавањима слике и звука:
1. Видео енкодовање стави на ЦБР
2. Квалитет видеа стави на најквалитетнији (7 mbit/s)

Иначе, квалитет ЕОН канала није баш врхунски. Доста је то зрнасто на било којој платформи.
Послато са Mi 6X уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Pozz svima, ako može mala pomoć.
Dobio sam Fire TV basic varijantu, skinuo sam HBO EU, verziju za TV, ali mi izbacuje "parsing error" skinio i sa Apkmirror-a i direkt sa Play store-a, džaba. Da li slucajno neko ima ideju, sreo se sa sličnim problemom?
Takođe, ako je neko uspeo EON da pokrene, bio bih jako zahvalan.
[emoji3]

Sent from my 3310
 
Tako sam i podesio, nije savršeno ali je bolje od ničega, ovaj tv je bio otpisan, na njemu sam gledao dvbt2, tako da je ovo "keva"... Evo sad radi bez zastoja

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Moze li nekako eon da se namesti na mi box posto nemam skuplji paket a aplikacija nece dalje od izbora jezika ni daljincem ni sa tastaturom i misem..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Koju apk za HBO GO da instaliram(iz prodavnice ATV ili skidam sa m.apkure)?
Imam Mi box S.
Drug bi mi dao, ima u telenoru prazno mesto za jos jedan uredjaj.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Skini iz prondavnice, radiće

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
 
Prijatelj koristi Iptv listu i Slika na pojedinim kanalima (uglavnom FHD) je crvenkasto-zelena ima li neko podešavanje da treba podesiti? Gledali smo tamo pod hdmi i RGB color alinje isto ostalo...

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno