Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Ma imam ja listu, mislim da je niko ovde nema :)
Nego im ona aplikacija bila smeće, pa da vidim kakva im je ova nova.
Како мислиш да је нико нема???
[emoji16]

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
 
Može li neko da mi kaže nešto o:
"Mecool KM9 PRO Classic 2/16 GOOGLE sertifikovan Android 9 TV"
Da li podržava "Chromecast"(Tomi je najbitnije), i uopste ako moze neko da ga uporedi sa "mi box s".
Gledao sam na kp. "Mi box s" košta 65e, a
"Mecool KM9 PRO" 5700 din.
Moram pod hitno da odlucim

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Mi box s podržava chromecast ultra ili kako se vec zove. Ja sam prezadovoljan mojim. Sve mi radi out of the box, S tim što je na kablu, jer WiFi bogotac ne može da uhvati tu.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Mi box s podržava chromecast ultra ili kako se vec zove. Ja sam prezadovoljan mojim. Sve mi radi out of the box, S tim što je na kablu, jer WiFi bogotac ne može da uhvati tu.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Brate molim te Aj pogledajte li i ovaj "Mecool KM9 PRO Classic" na gledao i kao ima...
Iskreno da ti kažem jeftiniji je pa zbog toga....

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Imam jedno pitanje, tj dvoumim se
Da li je pametnije kupiti Xiaomi tv box (i koji tacno) ili Beelink King?
Da li je xiaomi sa 2GB dosta sporiji od Kinga?
King ima bolji hardver i vise prostora, a xiaomi ima Android TV OS.
Svakako bih TV box koristio za kodi, youtube, gledanje HD filmova, igranje igara sa google play-a (preko USB joypada).
Sta je bolji izbor u ovom momentu jer je King na snizenju?
 
Do sada je tolerisano ali pocinje zesce da dave temu vasa dvoumljenja...
Otvorite temu u Sta da kupim podforumu pa se dvoumite koliko hocete.
Ovde ljude zanima kako se ponasaju uredjaji, iakustva, sta nude za dati novac a ne Perine* nedoumice.
Hvala na razumevanju

...A3...
 
Poslednja izmena:
Ajde ako moze pomoc, imam Mi box, uzeo juce 4k LG tv, koju rezoluciju staviti na mi boxu od svih ponudjenih 2160p rezolucija.
 
Zašto bi stavljao 1080p ako ima 4k rezoluciju?! Mibox to ne kože da izgura ili šta je problem? Ne kapiram savet[emoji16]

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
verovatno je mislio covek zbog toga sto je tu i tamo poznato da mi box ume da zastuca malo u kretanju kroz menije kad mu je UI na 4k

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk
 
Pa proba i vidi da li stuca ili ne.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Ako štuca vraćaj to nazad gde je i kupljeno. Mora da radi.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Nek stavi 4k ponovo ce biti 1080p ui......Hteo sam da kazem da moze podrazumevano da ostavi ,trenutno ni jedan box nema ui u 4k
 
Kako da dodam filmove sa eksternog hdd-a u plex?
Zakacio sam hdd na laptop,isao da dodam novu biblioteku,nadjem putanju do hdd-a,selektujem i kada dodam plex ne ucita nista.
Filmovi su u subfolderu koji plex ne vidi. Putanja bi trebala biti /media/user/externalhdd/movies

On vidi putanju bez movies. Ako manuelno dodam /movies ne desava se nista.

Linux mint je u pitanju.
 
Poslednja izmena:
Kako da dodam filmove sa eksternog hdd-a u plex?
Zakacio sam hdd na laptop,isao da dodam novu biblioteku,nadjem putanju do hdd-a,selektujem i kada dodam plex ne ucita nista.
Filmovi su u subfolderu koji plex ne vidi. Putanja bi trebala biti /media/user/externalhdd/movies

On vidi putanju bez movies. Ako manuelno dodam /movies ne desava se nista.

Linux mint je u pitanju.
Tako i meni isto....probaj neki drugi Media server....ja sam naso "ps3" Media server i mnogo dobro radi.
Probaj i sa "emby" on je isto dobar.

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Poštovani, može li mi neko objasniti, ne razumem se dovoljno, kako da namestim da mi yt bude preko celog ekrana a da ne klikćem u donjem desnom uglu onu ikonicu za proširivanje slike...na tx3 mini bilo sve ok,uzeo tanix tx5 5 pro....sve komplikovanije za nameštanje....možda što je na 8.1 oreo....
84f672532828cb6541cc9ba8142d6b3d.jpg


Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
To je zato što si na tx5 pro imao youtube za ATV. Ovaj ima običan youube.

Probaj da preko kompa skineš youtube app za ATV pa instaliraj na box. Obično je aplikacija po difoltu u dark modu.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
To drugo napajanje je verovatno preslabo, napisao sam ti da ti treba napajanje od 2A
Proveri šta piše na tom što si probao.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Bakara:
Uzeo sam USB kabl za box.
Reci mi samo jel ima veze u koji port ubacujem ili ne

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
To je zato što si na tx5 pro imao youtube za ATV. Ovaj ima običan youube.

Probaj da preko kompa skineš youtube app za ATV pa instaliraj na box. Obično je aplikacija po difoltu u dark modu.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
Hvala puno , probaću. Jeste u Dark modu bio. Ne mogu da verujem da mi je bolji bio za neke stvari low budget uređaj. U stvari treba tek da učim

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Bakara:
Uzeo sam USB kabl za box.
Reci mi samo jel ima veze u koji port ubacujem ili ne

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
Naravno da ima, obično je to port prvi do napajanja, tako da podji od njega, pa ako ne upali probaj ostale.

Napajanje mora biti od 2A

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno