Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Meni na firestiku eon tv radi bolje nego na mi box

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ima uz budženje atv experience roma, čisto da pomenem.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Čim je neko ovde došo da pita šta da uzme a da mu je eon glavna stavka kako radi verujem da taj nema iskustvo da bi odradio budženje atv experience roma.
 
Probao i drugo napajanje...na kraju sam izvalio sta je, ali nisam namestio...u recovery udjem, i odradim svuda wipe...startujem, radi...kako nakacim na wifi odmah pukne i krene da se resetuje, bukvalno ugasim ruter, da nema wifi, sve ok...cak sam i firmware nasao i ucitao, ali opet posle isto...izgleda da nesto drugo zeza.
 
Nisam koristio Eon box pa ne mogu da tvrdim nista o njemu.Mi Box S je hmmm "Ok" iskustvo....radi app ali nista spektakularno mali lag u menijima al ostalo je ok.Shield TV mi je bio vidan upgrade u odnosu na mi box.Instant sve radi na njemu.Ako ti je bitan samo Eon TV app onda ti je u teoriji najbolji Eon Box,posle njega bilo koji Android TV uredjaj.Na kraju ti idu chajna boxevi na kojima radi do daljnjeg....a.moze da prestane kad god Sje Be Beu dune.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
Na kraju uvek biram "chajna box" :)
 
Treba mi jedan android box iskljucivo za pustanje 1080p h.265 filmova (tv koji imam podrzava samo h.264, a ne kupuje mi se novi samo zbog toga). Zato ne bih mnogo ni trosio (Mi box s imam na drugom tv-u za EON, ali ovde bi mi bio overkill). Sta je najjeftinije na KP, a da nije totalni krs? TX3 Mini?
 
Ja sam narucio mi box 4k za 45 evra na kp.
Mislim da nista bolje nema za slican novac.
 
Odakle si narucio?

Aliexpres nas još guli sa dostavom.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Sad smeknuh i ja bi mi cudna cena.Verovatno sa KP od ovog lika iz BG.Samo nigde ne pise da je stariji mi box 3 ;)
Mada realno i ne mora kad su skoro identicni.
Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Samo sto Mibox 3 ima cuveni deinterlacing problem sa Eon aplikacijom. Resice se to kad se nadogradi na Android 9.
 
Xiaomi Mi Box 45e
Xiaomi MI TV Stick 43e
koji se bolje pokazao?
 
Tu se ne zna šta više odbija od kupovine da li 1GB RAM na MI TV Sticku,ili zastareo cpu S905 na Mi Boxu.
 
Xiaomi Mi Box 45e
Xiaomi MI TV Stick 43e
koji se bolje pokazao?
Taj Mi Box 3 sto ti gledas ima skoro identicne specifikacije kao i Mi Box S.Za streaming toga sto je navedeno je i vise nego dobar.Cak i za neke igre sa play stora.Daleko od toga da je neupotrebljiv

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Nije u pitanju s905x već s905 ovaj od 45e je mi box 3.Čak je vrlo upitno da to nije model sa 1GB rama i 4GB roma.

Amlogic s905 je jaci procesor od s905x ali bez podrske za vp9 ....Ako ima google cast i podrsku za netflix a ujedno je i android tv sistem onda je u pitanju internacionalna verzija a sve ostalo je prevara.....
 
Nije u pitanju s905x već s905 ovaj od 45e je mi box 3.Čak je vrlo upitno da to nije model sa 1GB rama i 4GB roma.
Ne verujem da bi čovek sa preko 1150 pozitivnih ocena napisao 2/8gb a prodavao 1/4gb. Inače, stiže sutra pa ću reći o čemu se radi.
 
Stigao uređaj. Očekivano mi box 3, 2/8gb, Android 6.0.1, može se nadograditi na 9 iz menija ali nisam pokušavao. Sve radi super. Instalirao Kodi i Balkan Green i radi prilično brzo.
 
Nije mi se dalo da čekam, update prošao brzo i bezbolno, čini mi se da je novi sistem 'lakši' i da posle instalacije ima nešto više slobodnog prostora. Nisam radio reset, ali ni primetio neke probleme na prvi pogled. Da settings nema drugačiju formu ne bih ni primetio da je novi os u pitanju.
Najsjajnije je, naravno, što i dalje postoji podrška za ovoliko star uređaj.
 
Poslednja izmena:
Ima li među forumašima naloženih na Sabrinu? Danas će biti zvanično prestavljena, mada je već ima u prodaji u US i ljudi koriste par dana.

Prošla mi je masa uređaja kroz ruke... uglavnom samo testiranja radi, ali se nešto na neviđeno razmišljam da se sa Sabrinom skrasim na jedno godinu dana. Naravno, uz usb-c hub na kome bi prikačio memoriju, lan i dongle za periferije.
 
Poslednja izmena:
Ja se razmišljam da kupim, mada Mi Box radi sasvim ok sve što treba. Imam kod matoraca Telebee Mi Box na kome ne radi Netflix, pa bih im onda odneo svoj. Nije mi za sad neophodna ni hitna zamena, taman da vidim koliko je Sabrina brža od Mi-ja. Pre svega bih uzeo da mogu da pratim nove verzije Androida.
 
sabrina je novi chromecast?

Koja je njegova cena?
Ako treba mobilni telefon za njegovo koriscenje to je po meni glupost.
 
sabrina je novi chromecast?

Koja je njegova cena?
Ako treba mobilni telefon za njegovo koriscenje to je po meni glupost.
Da. Citao bice izmedju 50-60 dolara.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Ne treba mobilni, ima full Android (Google) TV i daljinski upravljač.
 
Nazad
Vrh Dno