Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Titlove podešavaš u Kodiju u Language opcijama. Kod mene brljave ako su snimljeni kao ANSI, kad snimim kao UTF8 radi sve ok, latinica doduše, to koristim.
 
Mora da se namesti Character set za kvačice za latinicu Central Europe (windows) (ima podešavanje i za ćirilicu)
 
Da, vidio sam. Mislio sam Kodi ima mnogo bolje resenje za prevode, UMS i Serviio ne traze kodni region. Jos treba da resim zasto promena na velicinu titla ne funcionise.

Ali imam jos pitanja. Dali ovi usb joystici rade bez problema sa Android boxa, dali ima igara koje mogu da rade sa dva igraca, dali ovi joystici rade u kodi bez problema sa mame32....
 
Imam jedan problem sa tv boxom T96.
Nikako se ne mogu povezati sa telefonom preko miracasta. Probao sa više telefona, na drugim uređajima radi ali na ovom nikako. Jednostavno ni telefon a ni na box (peer device list) ne vidi onaj drugi uređaj.
S obzirom da telefoni rade na drugom uređaju problem je do tv boxa. Zna li neko u čemu je problem?
 
Beše neko uzeo Beelink gt King, zar ne?
Jel može ukratko kakav je?
Razmišljam se da uzmem
 
Jel može preporuka za box? Isključivo za YouTube, Plex i eventualno Kodi. Netflix, Hbo i ostalo mi ne treba.
 
Nema ništa jeftinije? :)

Ja bih to ocu kupila, a on koristi samo YouTube i ponekad, vrlo retko Plex.
 
Poslednja izmena:
Probaj ovu aplikaciju. Ja sam se dosta mucio dok nijesam ovo instalirao. Sad kastuje sve zivo i sa iosa i sa androida
120b40cc756f56b4f85450afca19bf47.jpg


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Probaj ovu aplikaciju AirScreen. Ja sam se dosta mucio dok nijesam ovo instalirao. Sad kastuje sve zivo i sa iosa i sa androida

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Jel ima neka specificna procedura za instalacija USB wired joystick? Kako ubodem joystick deluje kao da USB porte ne rade, ni 2.0 ni 3.0. Ne sveti ni jednu led diodicu, a ne verujem 3.0 ne moze da isporaca energiju za joystick. Kod PC radi bez problema na USB 2.0.
 
pojavio mi se problem sa beelink mx3 mini boxom...počeo je da nakon 30 sekundi pauzira sve što pustim u kodiju i youtube-u? u kodiju to radi bilo za materijal pušten sa nas-a ili neki tv kanal iz addonova...na youtube pauzira sve nakon 30 sekundi...imam neku stariju spmc verziju i isto se dešava i sa tim programom...

kad pustim mobdro, morpheus, ili orion aplikaciju, sve ide normalno? sad ne znam šta bi mogao biti problem?
 
Meni nekada zaledi YouTube na Beelink GT1 Ultimate, idem na force stop i ponovo ga pokrenem.
Kodi radi perfektno.
 
Da li je za Kodi i Youtube, bolji Mi Box s ili X96 Max 4GB DDR4 /64G 64-bit S905X2 2.0Ghz Android 8.1?
 
pojavio mi se problem sa beelink mx3 mini boxom...počeo je da nakon 30 sekundi pauzira sve što pustim u kodiju i youtube-u? u kodiju to radi bilo za materijal pušten sa nas-a ili neki tv kanal iz addonova...na youtube pauzira sve nakon 30 sekundi...imam neku stariju spmc verziju i isto se dešava i sa tim programom...

kad pustim mobdro, morpheus, ili orion aplikaciju, sve ide normalno? sad ne znam šta bi mogao biti problem?

evo da odgovorim sam sebi, možda i drugima bude korisno...problem je izgleda pravio es file explorer? što je najgore to je program koji ne koristim, ali je ostao po navici jer je to nekada bio dobar file menadžer...ima network pristup pa sam par puta neke sitnice dovukao sa nas-a...uglavnom stajao na boxu i nisam ni obraćao pažnju na njega...kad sam ga deinstalirao nije više bilo kočenja...sad ne znam kako je taj program uopšte uspevao da ometa kodi i youtube...?
 
Jelte, kako da namestim zaključavanje boxa?
U Grčkoj sam i ne bih baš da rizikujem ako ga neko popali otključan mejl i apps.
Kada namestim lock u klasičnim android podešavanjima, ništa se ne dešava prilikom restarta u smislu otključavanja (kao da ništa nisam ni podešavao)!?
 
Nazad
Vrh Dno