Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Ako može pomoć,
HBO GO neće da radi ako je tv box povezan LAN kablom...
Jel postoji (što jednostavnija, naravno app) koja LAN predstavlja kao WiFi...
Cenim da je to rešenje...

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Uređaj je?

Послато са GT-I8262 уз помоћ Тапатока
 
Na mom x96mini ima crveno svetlo na box-u ( ko ima zna ), ali nece da se upali. Proverio baterije na daljinskom o.k. onaj "infra red" i to je o.k.
Gledam na box-u nema dugme za reset...
Ima li neko ideju!!??!!
Hvala

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Na mom x96mini ima crveno svetlo na box-u ( ko ima zna ), ali nece da se upali. Proverio baterije na daljinskom o.k. onaj "infra red" i to je o.k.
Gledam na box-u nema dugme za reset...
Ima li neko ideju!!??!!
Hvala

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
U tim S905 modelima reset se nalazio u tom AV podnožju ( ili kako već nazvati). Dakle, čačkalicu polako ubodi do kraja i kad čuješ "klik" - to je to.

Послато са GT-I8262 уз помоћ Тапатока
 
Na mom x96mini ima crveno svetlo na box-u ( ko ima zna ), ali nece da se upali. Proverio baterije na daljinskom o.k. onaj "infra red" i to je o.k.
Gledam na box-u nema dugme za reset...
Ima li neko ideju!!??!!
Hvala

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
Ne znam da li sam dobro razumeo?
Ti hoćeš da ga uključiš sa onim daljinskim koji ima usb prijemnik koji se ubode u box?
To na većini ne može. Možeš da ga ugasiš softverski ali ne možeš da ga uključiš kao sa onim što dolazi uz njega...

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
U tim S905 modelima reset se nalazio u tom AV podnožju ( ili kako već nazvati). Dakle, čačkalicu polako ubodi do kraja i kad čuješ "klik" - to je to.

Послато са GT-I8262 уз помоћ Тапатока
Ewo brate sad sam probao i neće.
Kad pritisnem dugme za hard reset, (ono crveno svetlo na box-u) neće da se ni ugasi...
Poludeo sam baš mi krivo ekstra je radio.
Šta li mu je kaže ćale samo sam ga ugasio i.,.....

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Imam Mi Box S,ponekad kada je sporiji internet počinju da baguju kanali,retko domaći.Uglavnom filmovi,dokumentarci i sportski kanali.Imam instaliran Balkan Green,imam adapter za lan da povežem na usb ulaz.Da li treba neka podešavanja u boxu da se urade u tom slučaju ili samo da se poveže?Paket koji koristim je 50/8.
 
Ne znam da li sam dobro razumeo?
Ti hoćeš da ga uključiš sa onim daljinskim koji ima usb prijemnik koji se ubode u box?
To na većini ne može. Možeš da ga ugasiš softverski ali ne možeš da ga uključiš kao sa onim što dolazi uz njega...

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Ma ne buraz...ja hoću da ga upalim normalno sa daljincem, ali nece.
Kažem crveno svetlo ima na box-u( znači radi) ali nece da se upali.

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Zar im nije plavo na svim kad je upaljen,a je si probo preko ovog AV ulaza da ga povežeš sa televizorom,možda ti je otišo hdmi.
 
Ma ne buraz...ja hoću da ga upalim normalno sa daljincem, ali nece.
Kažem crveno svetlo ima na box-u( znači radi) ali nece da se upali.

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
Lupam al sve je moguce.Ili mu je geknuo HDMI ili je zapucao box.Probaj ako mozes sa AV kablom da spojis sa tv.Ako ne pomaze ostaje ti samo da googlas firmware i da probas da ga flesujes opet.

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk

@jok haha identican odgovor
 
Imam Mi Box S,ponekad kada je sporiji internet počinju da baguju kanali,retko domaći.Uglavnom filmovi,dokumentarci i sportski kanali.Imam instaliran Balkan Green,imam adapter za lan da povežem na usb ulaz.Da li treba neka podešavanja u boxu da se urade u tom slučaju ili samo da se poveže?Paket koji koristim je 50/8.
Samo povežeš i proveriš u podešavanjima boxa da li je prebacio na Ethernet...ništa više...
 
Ajde da pitam i ovde. Imam beelink gt1 ultimate. Da li bi se micro sd kartica mogla koristiti za gledanje blueray REMUX 1080p? Ne znam da li ove kartice imaju dovoljnu brzinu da reprodukuju ove zahtevnije filmove?
 
Igrao se malo juce sa firetv stick 4k. Mali razbija kako radi. Instalira sve zivo i radi odlicno. Malo secka u OS ponekad ali Kodi, netflix, amazon prime, youtube, explorer, iptv sljaka izvanredno za 50$. Podrzava cini mi se sve formate sem HDR+ ako se ne varam.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Radi li eon tv aplikacija na fire tv sticku?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Lupam al sve je moguce.Ili mu je geknuo HDMI ili je zapucao box.Probaj ako mozes sa AV kablom da spojis sa tv.Ako ne pomaze ostaje ti samo da googlas firmware i da probas da ga flesujes opet.

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk

@jok haha identican odgovor
Ma buraz i to sam mislio, ali kada je u off modu njemu (na boxu) bude upaljeno crveno svetlo.
Kada ga upalim sa daljinskim onda nije više crveno nego plavo ( tako nekako).
Znači njemu je non stop upaljeno crveno naboxu, kao da radi, tj.ima dovod struje, ali kada hoću da daljinskim da ga upalim ništa..
NEZNAM..izvinite na smaranju, ali....*mjau**mjau**mjau*..bas mi krivo...

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Onda se ne pali definitivno.Probaj izgooglaj firmware i kako se flashuje.Ne verujem da je daljinac...

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk
 
Ma buraz i to sam mislio, ali kada je u off modu njemu (na boxu) bude upaljeno crveno svetlo.
Kada ga upalim sa daljinskim onda nije više crveno nego plavo ( tako nekako).
Znači njemu je non stop upaljeno crveno naboxu, kao da radi, tj.ima dovod struje, ali kada hoću da daljinskim da ga upalim ništa..
NEZNAM..izvinite na smaranju, ali....*mjau**mjau**mjau*..bas mi krivo...

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk

On bi trebo kad ga isključiš iz struje pa ga ponovo upališ već tad da se upali bez tog da ga ti pališ sa daljinskim.
 
Ajde da pitam i ovde. Imam beelink gt1 ultimate. Da li bi se micro sd kartica mogla koristiti za gledanje blueray REMUX 1080p? Ne znam da li ove kartice imaju dovoljnu brzinu da reprodukuju ove zahtevnije filmove?
Može, imam slabiji od tvog-mini mx3-2 i radi bez problema blu ray po 50gb. Jedino što mi pravi problem ako u isto vreme gledam i skidam (ili sidujem film), tada izbacuje source is too slow for continuous playback, i film secka. Inače, ako skineš pa gledaš onda je sve glatko. Isto se ponaša bilo da je sd kartica u pitanju ili prenosni hdd.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ništa moraće novi voz.
Ima li koji sa pravim android TV .
Vidim da je "mi box s" aktuelan, ima li još koji takav.
Pozdrav

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Radi li eon tv aplikacija na fire tv sticku?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nisam trenutno u Srbiji pa ne mogu da potvrdim. DukeLander ga ima samo ne znam da li koristi servis EON u Nemackoj. Verovatno moze da se sideload-uje aplikacija e sad da li ce raditi nemam pojma.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Ništa moraće novi voz.
Ima li koji sa pravim android TV .
Vidim da je "mi box s" aktuelan, ima li još koji takav.
Pozdrav

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
Koliko vidim....Eon box za van mreze,boxovi od beelinka i mecool jedino

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk
 
Može, imam slabiji od tvog-mini mx3-2 i radi bez problema blu ray po 50gb. Jedino što mi pravi problem ako u isto vreme gledam i skidam (ili sidujem film), tada izbacuje source is too slow for continuous playback, i film secka. Inače, ako skineš pa gledaš onda je sve glatko. Isto se ponaša bilo da je sd kartica u pitanju ili prenosni hdd.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
E super, hvala. Ma ja imam nwku sd karticu od 128GB, ali sam jw dao drugu da privremeno snimi neku muziku..
Reci mi jos nesto. Znas li kolike kartice moguvda se stavljaju u ove box-eve? Da li ce bix videtu karticu od recimo 256GB?
 
E super, hvala. Ma ja imam nwku sd karticu od 128GB, ali sam jw dao drugu da privremeno snimi neku muziku..
Reci mi jos nesto. Znas li kolike kartice moguvda se stavljaju u ove box-eve? Da li ce bix videtu karticu od recimo 256GB?
Najbolje da pogledaš specifikaciju uređaja. Mada, i to ne mora da znači. Ovaj moj podržava do 32gb po specifikaciji,a stavio sam mu 64gb i uredno ih prepoznaje. Formatirao sam u ntfs karticu jer mi tako najbolje radi

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ma ne buraz...ja hoću da ga upalim normalno sa daljincem, ali nece.
Kažem crveno svetlo ima na box-u( znači radi) ali nece da se upali.

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
A daljinski je njegov originalni ili onaj drugi sa usb prijemnikom?

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
@dusansuni
Jesi li ti probao drugo napjanje uopste? Neko gore rece, mozda bas ti, ima crveno, ima dovod struje ... A koliko jaka struja treba da led svetli?
Probaj ti drugo napajanje. Verovatnp na ovim default krs sto daju je ustedjeno na elktrolitima.
 
A daljinski je njegov originalni ili onaj drugi sa usb prijemnikom?

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Daljinski je original njegov, ali onaj "ic port" se ubacuje u av ulaz.
Jedino da nije to riknulo.
Pošto sam i daljinski proverio- radi

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Crko je,m. Tako je i moj, samo svetli crvena dioda i ne reaguje uopšte.
Je da.
Neću ni reset.
Kada sam probao reset tamo na ulazu za av, bio je upaljen box, znači lepo osetim da sam pritisnuo ono dugme i neće ni da se ugasi lampica...
Znači mrtav izgleda

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno