Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Ma koji ce ti djavo... ovo ti nikad nece trebati.
I ja bi apsolutno izbegavao bilo kakav vid aktivnog hladjenja na boxovima.
 
Ima li ko android box sa Allwinner H6 chipom i da ima instaliran Eon? Drugar uzeo ovaj box i instalirali smo Eon ali slika koci, secka, krene kanal i posle par sekundi pocne da koci. Probali smo i kod mene, isti internet na mom duplo slabijem boxu Eon bukvalno klizi, a na ovom nece. Jedino da nije do chipa

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Ima li ko android box sa Allwinner H6 chipom i da ima instaliran Eon? Drugar uzeo ovaj box i instalirali smo Eon ali slika koci, secka, krene kanal i posle par sekundi pocne da koci. Probali smo i kod mene, isti internet na mom duplo slabijem boxu Eon bukvalno klizi, a na ovom nece. Jedino da nije do chipa

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
tanix tx6 eon smart tv radio ok prodao taj box drugaru on ga koristi za to dok iptv liste brljaju na nekim kanalima jedino iptv sofronov radi ok na njemu samo kanali gde zaledi slika sa hw prebacis na sw to mora tako za svaku listu ali zapamti

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока
 
Ima li ko android box sa Allwinner H6 chipom i da ima instaliran Eon? Drugar uzeo ovaj box i instalirali smo Eon ali slika koci, secka, krene kanal i posle par sekundi pocne da koci. Probali smo i kod mene, isti internet na mom duplo slabijem boxu Eon bukvalno klizi, a na ovom nece. Jedino da nije do chipa

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока

Boks sa Allwiner procesorom ima problema sa HW dekodiranjem nekih kanala
 
Jel postoji resenje za to ili ne? Liste sa Kodi Balkan rade ok, dok za Eon sve kanale koje sam probao zezalo je...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Ok hvala. Nista, ide ne prodaju. Za filmove je ok, ali prevashodno zasta je uzet ne zadovoljava potrebe...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Mislim da smo tisucu puta ponovili da se ne kupuje rockchip i allwiner:d

Ima razloga zasto su jeftiniji
 
Znam, al nisam ga ja kupovao. A inace i nije bio nesto jeftiniji...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Ima li neko iskustva sa h96pro +? Kako radi kodi i iptv lista plaćena? Koristio bih ga u spavaću sobu, pa mi je bitno i kakav je wifi prijem?

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Ja ga imam, radi perfektno sve.
WIFI nesto ne koristim ali ce ti svakako trebati 5ghz ruter a on ima kratak domet.
 
Ja sam danas uzeo mi box s. Nikako da namestim cast i da ga povežemo na google home. Da li neko zna resenje. Nanistoj su mrezi vidi ga telefon ali kad kliknem na cast on izbaci na telefonu da ne moze da se konektuje.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Jesi li proveravao da li ima update za cast aplikaciju na boxu?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Uradio danas sve update....sada sam uradio uninstal update-a i proradilo. Jos samo da ga povezem sa google home aplikacijom ne vidi ga uopšte.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ima li neko iskustva sa h96pro +? Kako radi kodi i iptv lista plaćena? Koristio bih ga u spavaću sobu, pa mi je bitno i kakav je wifi prijem?

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
Ja ga imam već par godina, nisam ga upalio 10 puta. Eon smart tv ne radi lepo zbog deinterlacing problema. Ostalo koliko se sećam radi lepo. Planiram da ga prodam kako bih kupio fire tv stick 4k ili mibox S zbog eon smart tv aplikacije.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Šta je "eon Smart TV"?
Kod mene eon radi perfektno.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
To je aplikacija za smart televizore. Ne radi lepo sport, ne klize lepo vesti na dnu ekrana. Pričali smo već puno puta o tome.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Što bi to koristio na h96pro?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Tanix TX9S naručen, pa neka ide život!
 
Ma za te pare radi ko munja. Fali mu samo BT i 5Ghz wifi ali daje vise nego sto kosta.
 
Što bi to koristio na h96pro?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
Pa da gledam sbb kanale na starijem tv koji nije smart ili jeste smart ali ne može da se instalira aplikacija. Time bih dobio 4. televizor u kući.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Uradio danas sve update....sada sam uradio uninstal update-a i proradilo. Jos samo da ga povezem sa google home aplikacijom ne vidi ga uopšte.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Posle update-a na Android 9, treba uraditi factory reset i onda sve radi.
 
Pozdrav, kakva su vam iskustva što se tiče ovog android boxa:

X99 mini
CPU:  Allwinner H6
RAM: 6GB
ROM: 64GB

Bilo šta bi mi značilo. Ima ga na kupujem-prodajem. Hvala unapred.
f7da92e7e26870caa83006f91f20e97c.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zanimljivo je da maltene godinu dana od pojave prvih S922 boxeva, ne postoji nijedan ATV sertifikovani...
 
Ja sam uzeo ventilator sa amd box coolera, vezao ga na neki stari adapter od 9v, i evo ga vrti vec godinu dana. Meni je znacilo, jer se x96 mini pregrava, pa krene da brljavi. Sad su temperature nize i do 20c
 
Pozdrav, kakva su vam iskustva što se tiče ovog android boxa:

X99 mini
CPU:  Allwinner H6
RAM: 6GB
ROM: 64GB

Bilo šta bi mi značilo. Ima ga na kupujem-prodajem. Hvala unapred.
f7da92e7e26870caa83006f91f20e97c.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

koja je shema sa ovim 6k...ok 4k,ok 8k...al nigde nisam video bar u Satelitskom svetu da se pominje 6k...:)
 
Pozdrav, kakva su vam iskustva što se tiče ovog android boxa:

X99 mini
CPU:  Allwinner H6
RAM: 6GB
ROM: 64GB

Bilo šta bi mi značilo. Ima ga na kupujem-prodajem. Hvala unapred.
f7da92e7e26870caa83006f91f20e97c.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

pa valjda procitas bar nekoliko prethodnih komentara pre nego postavis pitanje???

koja je shema sa ovim 6k...ok 4k,ok 8k...al nigde nisam video bar u Satelitskom svetu da se pominje 6k...:)
verovatno maksimalna izlazna rezolucija.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno