Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Ajd kad nema zasebna tema...kako se ponaša Stick sa Kodiem i ubačenim Biludom,recimo Balkan Green

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Koristim samo Elementum na Kodiju (filmovi 10ak gb) i to radi bez greške.
 
Takođe, koristim.samo Elementum i Kodi 18.4 mada sam probao i betu 19. Sve je radilo kako treba preko wifi doduše meni je ruter blizu.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Da li zna neko kako da na Xiaomi Mi Box - u kada uključim slušalice na 3.5mm prebacim da zvuk ide samo preko njih a ne da čujem i na TV-u i slušalicama u isto vreme... Mislim mogu da smanjim ton na TV-u ali me nervira ovo.
 
Na Box, na TV-u nemam ulaz za 3.5mm inače bi bilo lako rešivo...
 
Eon Box :D :D 6.500 za uređaj + 500 din za 1 mesec "Porodični" paket = 60 evra, okruglo :D
 
Drustvo,jedno pitanjce...pazario sam Tanix TX6-A box,sve sljaka super,zadovoljan sam,medjutim ima jedna caka...instalirao sam na box HBO GO,koji sljaka samo kada je uredjaj na Wifi,medjutim kada je uredjaj povezan na LAN,aplikacija izbacuje gresku i nece da se pokrene...u cemu je caka? Da li postoji sansa da se HBO GO pokrene da radi dok je uredjaj nakacen na Lan?

Sent from my Mi9T using Tapatalk
 
Tek sam krenuo da se igram,danas stigao uredjaj,pa jos i klinca cuvam,jedva postizem :)

Sent from my Mi9T using Tapatalk
 
Drustvo,jedno pitanjce...pazario sam Tanix TX6-A box,sve sljaka super,zadovoljan sam,medjutim ima jedna caka...instalirao sam na box HBO GO,koji sljaka samo kada je uredjaj na Wifi,medjutim kada je uredjaj povezan na LAN,aplikacija izbacuje gresku i nece da se pokrene...u cemu je caka? Da li postoji sansa da se HBO GO pokrene da radi dok je uredjaj nakacen na Lan?

Sent from my Mi9T using Tapatalk
Тако је апликација направљена да провери тип конекције. Исто се дешава и са РТС Планета апликацијом.
Подешене су да раде само преко wi-fi и мобилног интернета.

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
 
Aha,ok. Hvala na odgovoru,javio se vec jwdan drugar koji mi je odmah rekao to isto...

Sent from my Mi9T using Tapatalk
 
Ima neki exposed modul koji lan konekciju prikazuje kao wifi, ako te ne mrzi da se cimaš.
 
Ima neki exposed modul koji lan konekciju prikazuje kao wifi, ako te ne mrzi da se cimaš.
Za sad necu,zbog manjka vremena,prvo da podesim lagano osnove,pa cu posle u detalje,nisam jos ni svestan sta sve moze da se nabaci na ovu spravicu :)

Sent from my Mi9T using Tapatalk
 
Koji bi launcher preporucili? Valja li ovaj atv?

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Ima li neki kineski box na kome sa sigurnošću EOn aplikacija radi bez onog trzanja (primetno na kajronima i pri gledanju sporta)? Da, a pri tom da cena bude oko 50 do 70 evrića [emoji3]

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Imam jedan Beelink GT1 koji radi vec 2 godine odlicno. Sinoc kada sam ga iskljucio i prebacio na novi TV, on jednostavno ne radi, ne reaguje, ne pali se power indicator, nista. Probao sam druge adaptere nece, daljinski radi (testirao sam ga). Da li je crkao, ima li mu spasa nekog? Sta da radim? Hvala.
 
Pa upale li se lampice kad spojis na struju?

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Ima jedna lampica bela koja se pali kad se ukljuci na daljinskom - ona ne sija. Nema drugih lampica.
 
Evo da se i ja upisem sa kombinacijom Tanix TX-6 i EoN aplikacija,takodje trzanje primetno posle nekog vremena (nekada krene posle 5min a nekada posle 30min) bilo da je upitanju HD ili SD kanal....sve ostalo sljaka super. Citao sam malo temu u rikverc ali nisam uspeo do kraja da ispratim sta je tacno problem kod trzanja EON app na boxovima?

Sent from my Mi9T using Tapatalk
 
Pretpostavljam da na originalnom boksu radi sve kako treba?
Ja sam probao eon tv aplikaciju na x96 mini i ista je situacija kao i sa običnom aplikacijom za telefon. Trzanje je prisutno s tim što je prebacivanje kanala bilo sporo i sve nekako onako nezadovoljavajuće.
Sa D3 sam imao odlična iskustva

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Evo da se i ja upisem sa kombinacijom Tanix TX-6 i EoN aplikacija,takodje trzanje primetno posle nekog vremena (nekada krene posle 5min a nekada posle 30min) bilo da je upitanju HD ili SD kanal....sve ostalo sljaka super. Citao sam malo temu u rikverc ali nisam uspeo do kraja da ispratim sta je tacno problem kod trzanja EON app na boxovima?

Sent from my Mi9T using Tapatalk

Bas gledam veceras na KP da uzmem taj Tanix TX-6. Reci mi da li je trzanje toliko primetno da smeta za gledanje ili je podnosljivo? Takodje koristio bih pored toga recimo Netflix, Stremio/Kodi, YoutTube, manje vise to je to, imas li iskustva kako se ponasa sa ovim aplikacijama?
 
Pa nekad trzucka po malo,a nekada bas iritantno,dok u nekim slucajevima po pola sata radi bez problema...YT radi ekstra,4k bez problema,to je to sto sam za sad probao...

Sent from my Mi9T using Tapatalk
 
Koliko sam video citajuci ovde na forumu, vecina ih ima problem sa seckanjem u EON aplikaciji u ovom ili onom obliku. Razmisljam da li je isplativo dati 40e vise za Mi Box, s obzirom da sam nasao Tanix TX-6 za 5000 dinara.
 
Ima li neki kineski box na kome sa sigurnošću EOn aplikacija radi bez onog trzanja (primetno na kajronima i pri gledanju sporta)? Da, a pri tom da cena bude oko 50 do 70 evrića [emoji3]

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Kolega ShamanNS je pisao vec o tome. Za te pare se najvise isplati ovo https://sr.eon.tv/paketi/eon-sport-paket
Ili ako necete taj jedan mesec da placate paket uzmite na KP,ima ih dosta. To je taj cenovni rang,a Eon radi kako treba.
 
Pa to je to! Još i garancija 2 godine pretpostavljam

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno