Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

U radu nema apsolutno nikakve, samo u igricama. Imao sam gt1 i gt1 ultimate.

Trenutno ti je na GB Gt1 2/16 56e a Gt1 3/32 67e

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A za nas koji ne igramo igrice na boxevima i imamo povezan box lan kablom nema nikakve razlike.
Trenutno ne vidim potrebu da menjam svoj GT1 star jace od godinu i po koji radi bez greške. Primarno mi služi za 4K materijal i onda ide iptv.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ljudi, da li da uzmem x92 sa 3 ili 2 gb memorije? Gledace se na 1080p.
Ako imate neki drugi predlog sta da uzmem, a da stvarno valja, slobodno napisite, jer se ne razumem u celu pricu, a treba mi... Novac nije problem, jer vidim da i ovaj kosta oko 100 evra...

uzmi Beelink Mx3 mini i uzivaj

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Uzeo sam GT1 i sve sljaka kako treba. Nisam se do sada susretao sa android tv box-ovima, ali za nas (koji ne pratimo redovan tv), ovo je extra solucija...

Jedino sto ne mogu na Play Store da nadje tj. instaliram Netflix. Je l to neki bug, ili...
 
Poslednja izmena:
Uzeo sam GT1 i sve sljaka kako treba. Nisam se do sada susretao sa android tv box-ovima, ali za nas (koji ne pratimo redovan tv), ovo je extra solucija...

Jedino sto ne mogu na Play Store da nadje tj. instaliram Netflix. Je l to neki bug, ili...
Trebao je da ti dodje sa netflixom ( max rezolucija je 480p)
 
Zašto je rezolucija limitirana na netflix-u?

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
meni je netflix predinstaliran bio

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Youtube se update-ovao na box-u i sad ne kontam kako premotavam video? Nema ni u more options, kad drzim duze na onoj strelici za next video, nece ni tada. Zna li neko?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Jel imate iskustva sa novim xiaomi tv boxom? Navodno android6 i ugradjena glasovna pretraga? Kupio bih ga odmah 68 dolara je.
 
Jel normalno da mi secka orionTV app na mom beelinku sa 1gb rama?
Jos nisam imao situaciju da mi neki video secka, a ovde seckaju svi kanali.

na telefonu ne secka nista...
 
Jel normalno da mi secka orionTV app na mom beelinku sa 1gb rama?
Jos nisam imao situaciju da mi neki video secka, a ovde seckaju svi kanali.

na telefonu ne secka nista...

sad sam probao na beelink sa 2gb rama i ne secka nista...ako je to od neke pomoci...
 
Šta uzeti za što manje para sa KP-a? Uređaj bi koristio na 32" HD Ready Vox-u za Youtube, 1080P (tj. 720P) filmove, Kodi, stereo zvuk preko HDMI. Znači ne mora 4k, DTS, Netflix itd.

Nexbox A95X 1G/8G
T95E (Rockchip 3229 1G/8G)
T95X (S905X 1G/8G)

Da li je dosta 1GB ram-a za ovakvu upotrebu? Koliko obično ostane slobodno od 8GB na takvim uređajima?
 
Šta uzeti za što manje para sa KP-a? Uređaj bi koristio na 32" HD Ready Vox-u za Youtube, 1080P (tj. 720P) filmove, Kodi, stereo zvuk preko HDMI. Znači ne mora 4k, DTS, Netflix itd.

Nexbox A95X 1G/8G
T95E (Rockchip 3229 1G/8G)
T95X (S905X 1G/8G)

Da li je dosta 1GB ram-a za ovakvu upotrebu? Koliko obično ostane slobodno od 8GB na takvim uređajima?

Iskreno nista od navedenih modela ...moze sa 1 gb rama ali samo za libreelecom( amlogic s905x )Nategni se jos malo i uzmi nesto sto ce ti trajati par god....
 
Ne uzimam sebi, nego za rodbinu pitam, lako bih ja da uzimam sebi :)

A neki minimum sa 2GB rama? Npr. T95x 2G/8G?

Hvala.
 
Šta uzeti za što manje para sa KP-a? Uređaj bi koristio na 32" HD Ready Vox-u za Youtube, 1080P (tj. 720P) filmove, Kodi, stereo zvuk preko HDMI. Znači ne mora 4k, DTS, Netflix itd.

Nexbox A95X 1G/8G
T95E (Rockchip 3229 1G/8G)
T95X (S905X 1G/8G)

Da li je dosta 1GB ram-a za ovakvu upotrebu? Koliko obično ostane slobodno od 8GB na takvim uređajima?

Raspberry Pi 3 sa LibreELEC.
 
U pitanju je rodbina, znači mora biti out-of-the-box (Android) rešenje, sa što manje podešavanja i budženja.

Edit: nije da ih vređam, al' stvarno nemaju pojma sa tehnikom :D
 
Poslednja izmena:
Hteo da naučim beelink gt1 ultimate ali vidim da je poskupeo pa sam se oladio od te ideje...

Dajte neku preporuku šta uzeti, hoću nešto jako sa dobrom cenom.

Ima alfavise h96pro ali mi je baš ružan?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
^

Evo ovo se skoro pojavilo i deluje zanimljivo - Realtek procesor, HDD bay, USB 3.0 ... a po OK ceni (84$)*.

*Na FastTech-u svako malo (kojekakvi američki praznici, božići, uskrsi, ovo, ono...) daju popust na sve po 5-10-15-ponekad i 20%. Objave to jedno sedam dana unapred na njihovom forumu, i tamo to moraš da vidiš i pročitaš kupon-kod za popust. U suprotnom, pri uobičajenom procesu naručivanja sa sajta, nigde nećeš videti da popust postoji.
Slanje, sa "Tracking" brojem, za pakete vrednosti preko 20$ je besplatno (a i za ispod 20$ je vrlo malo).

https://www.fasttech.com/products/1110/10038322/8321700

Ide i daljinac, ali nigde na internetu nisam video koji i šta.

EDIT:

Evo pronađoh nešto detaljnije - http://freaktab.com/forum/tv-player...b-dual-wifi-gig-lan-android-6-0-bluetooth-4-0

... "Utroba" izgleda vrlo pristojno.
 
Poslednja izmena:
Cima me prijatelj " ...ajd naruči mi to sokoćalo, da se ja ne smaram neki model ko tvoj, da nije ni najjeftiniji a ne ni neku aždaju..."
Znam da ću ispasti grbav kako god ;-) ali koliko vidim ovaj beelink gt1 je model za te zahteve?

....shit has hit the fan...
 
Hteo da naučim beelink gt1 ultimate ali vidim da je poskupeo pa sam se oladio od te ideje...

Dajte neku preporuku šta uzeti, hoću nešto jako sa dobrom cenom.

Ima alfavise h96pro ali mi je baš ružan?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Imaš GT1 ultimate na gearbest-u za 67,20e

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Aha uzeo sam ipak njega

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Skoro sam uzeo Beelink GT1, pokajao sam se...
Toliko bugova, posebno sa Kodi, greje se. Reklamiraju 8 core na 2Ghz a u stvari radi na 1.5Ghz

A912 je u pitanju. Koji firmware koristite?
 
Poslednja izmena:
Ja imam gt1 vec pola godine i sve radi lepo, pogotovo kodi. Koristim stock android, nisam ubacivao nikakav rom samo sam brisao stvari koje mi ne trebaju tj. malo procistio.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Probleme najčešće imaju gt1 sa početkom serijskog A912 sa 6255 wifi čipom.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Moj ima godinu i po, radi bez greške.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno