Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Up to date mi pokazuje, vidjeću koju verziju imam

Sent from my Galaxy S7
 
kako na Toshiba smart TV da gledam iptv placenu listu??? jel pomocu nekog programa i kako ga skidam??? hvala

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Kupi smart iptv aplikaciju.Oko 5.5e je.Imas i ssiptv koja je besplatna.

Sent from my m2 using Tapatalk
 
kazu mi danas da je bolie da ubacim listu u kodi tj android box.. losa mi wi fi veza box wi fi u stanu, kupio bi kabal da spojim sa ruterom.. kako se zove taj kabal/ulaz???

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Utp kablovi, lan ulaz.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Da ponovim pitanje, jel povezao neko bt sluške sa nekim boxom uopšte i kako radi?

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Meni je bitno za sluške da mi rade ali box ih ne vidi. Sada me podseti da imam neki sonyjev bt speaker koji mi skuplja prašinu, da vidim da li ce njega da vidi.
Kada ukljucim bt na boxu vidi mi samo oba smart tva i telefone. Slušalice ne. A telefon najnormalnije vidi slušalice.
Moguće je da je do bt verzije nekompatibilnost između ili sta već.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Radi ko bombona kod mene. Imam i bt slusalice a i onaj dongle sa stereo izlazom pa kacim obicne (sa kablom) na njega. Jedino sto moram svaki put da uparujem iako ih zapamti u bt istoriji. Iste slusalice samsung telefoni to ne moraju tako da mislim da je do android uredjaja a ne do slusalica.
 
Poslednja izmena:
Da li je dozovljeno u inostranstvu gledati kanale preko kodija? (Umesto placanje pretplate nekom total tvu i slicnima)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Zanimljivo. Hvala.
Svakako cu uzeti neki android tv box, da li je nexbox a95x dobra opcija? Gledao sam neki review pa sam stekao utisak da verzija sa 2gb rama je solidan izbor.

Inace sto se tice ovog zakona. Da li smo mi kao korisnici krivi ako gledamo neke serije preko domacih sajtova koji streamuju? Hocu da kazem da ne mislim na download preko torrenta. Jednostavno ukucam "serija x gledanje online" i pogledam neki stream na domacem sajtu ili kojem god.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Mislim da ima Lazendicu i boljih resenja, beelink gt1 i mini m8 s2. Moze neko da me nadopuni...
 
Nexbox odlican, kazu da 1/8 verzija radi odlicno.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Mislim da ne treba uzimati verzije sa 1 GB RAM-a. Ipak je to android, nex bix je dobar uredjaj, ali mislim da su ovi beelink bolji koliko sam pratio komentare
 
Pa i ja preporucujem 2gb, alo bas hvale 1/8 i kosta 30tak dolara.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Za ove u inostranstvu, koristite VPN.
 
Mogu i vpn, nacu preporuku i za to. Samo ne znam jos kako funkcionise to sa android boxom. Pretpostavljam da skinem app za vpn koji uzmem i koristim tu app na boxu.

Pogledacu i ove predloge za beelink i ostalo.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ja koristio IPwanish i užasno mi je usporavao kodi i iptv na boxu. Tražio refund i batalio cimanje oko toga jer sam se samo nervirao.Mozda postoji nešto bolje, stabilnije?

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Pozdrav, imam pitanje za vlasnike Beelink GT1. Jel se nekom u skorije vreme pojavilo da mu izbacuje poruku "unfortunately,UPDATE&BACKUP has stopped'? Počeo sam da se tripujem da nije povukao pogrešan firmware preko OTA što je prosto nemoguće. Serijski broj počinje sa A912 što znači da ima firmware 6255 dok svi programi za isčitavanje softwera i hardwera izbacuju da je instaliran firmware 9377 koji je serijske sa početkom s912 i g912 koji se razlikuju u čipu wifi-ja.
 
Poslednja izmena:
Beelink je odlican ali podrska im je katastrofa. Nisi jedini koji ima taj problem, pogledaj na njihovom forumu. Ja sam cak svoj brickovao posle updatea sa SD kartice a siguran sam da nije bio pogresan rom. Sreca uspeo sam da ga ozivim spajanjem pinova
 
laik sam. koje igre mogu da igram na Beelink boxu?? moze li se prikopcati dzojstik???

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Moze dzojstik, a po youtube potrazi kako se konfigurise.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Imas na gearbest-u za oko 25e Gamesir g3s, moze bt, wifi ili cabl. Ima i vibracija.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Može bt varijanta sa i bez dongla. Samo za direkt bt ti treba root.
 
montiran Beelink Mx III, nisam slikom odusevljen, puno bolje kodi na kompu deluje slika, nekako izrazen tamno svetli kontrast, onda mi sat se pola ne vidi na vrhu ekrana.. ocekivao sam vise

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Imas u display opcijama podesavanje ekrana, probaj onim HDR-om da podesis taj tamnio svetli kontrast a imas i opciju kao neki fit screen za odradi da ti se vidi sat. Proveri i da li je prepoznao rezoluciju kako treba.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
kako prepoznaje rezoluciju?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno