Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Čini mi se da za MX player je potreban codec da se instalira, za zvuk...

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
^znam,ali nisam nista dodavao,idem redom...za sada i nije hitno,jer ga pustaju ova dva druga programa...:)
 
Msm da je to onaj Croatia on Demand.
 
Jedno noob pitanje: Imam Samsung 32 inča, full hd tv, star 4 godina sa HDMi 1.4 ulazom. Da li bilo koji od ovih novijih android boxova koji imaju HDMI 2.0 mogu da povežem sa njim? Ili moram striktno da tražim box sa 1.4 HDMI? Hvala.
 
Koji je to efekat?

TV mu je FHD pa od 4k nema ništa. Jel si samo na to mislio ili...
 
Poslednja izmena:
Znači imaću sliku, osim što neću moći da gledam 4k. Sve ostalo će da radi?
 
Sve funkcionalnosti 1.4 ce ti raditi a one iznad toga ne. Tebi nista bitno a mozes naci specifikacije 1.4 i 2.0 na netu pa uporedi
 
2.0 je kolko ja pratim za potpuni 4k ugođaj...al mora i Tv da bude 4k....sve ostalo je uglavnom isto
 
bemmu ne da mi se da ozivim Minix-a nikako :)
jel ima neko ideju kako da ozivim uredjaj koji se uspesno flashuje (usb burning toolom, preko sd kartice ... i svakako drugacije), ali nece da bootuje u sistem. Zakuca na prvom splash-screen-u i to je to. Probao i da short-pinujem (nadam se da sam ovo dobro odradio), ali ni to ne pomaze. Menjao hdmi, tv, bootovao bez hdmi, drugi punjac itd itd itd
 
Možda ne spada baš u ovu kategoriju, ali za ljubitelje sporta i naročito olimpijade, info:

Skinite HoxxVPN ekstenziju za vaš browser, idite da www.bbc.co.uk/iplayer pokrenite HoxxVPN namestite (izaberite) UK i gledajte sve sportove, premotavajte i uživajte. 
Isto možete da odete i na CBC Player (postoji Multi-Screen opcija i Live Statistic) (www.cbc.ca/player/), samo ovaj put namestite u HoxxVPN-u Canada.

Ovo je toliko savršeno da imaju svi sportovi a slika takoreći bolja nego na rts hd... Moje pitanje je ako neko zna, da li imaju još neki sajtovi koji prenose sport ovako free (ne standardni live stream linkovi već neki servis kao ovi) i drugo bitnije, pošto ovaj Vpn ima ograničenje na 1.5gb protok podataka za 24h, i kad se raskaci ne može ponovo dok ne prodje 24h, da li neko zna neki dobar Vpn da ima ok protok, da nema ograničenje protoka, i da postoji plugin za browser, a da je free?

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Gde je drugi brzi test wetek haba[emoji2]
Da li vredi više nego duplo u odnosu na druge 905 boksove?
Stavio sam prošle nedelje jedan post i jedan klip gde se vidi da pokreće par stvari koje recimo Wetek Core ne može,i meni dosta za početak,a za ostale 905 bokseve nisam merodavan jer ih nemam....Može neko drugi da proba...
Evo još jednom video klipa
https://youtu.be/C8NcJtw6Pes
 
Tek sam vidim da si pitao za drugi brzi test...:)
Nisam kući par dana,al mogu da testiram već sutra,samo kaži šta...Daj neki predlog,neki video....ili šta već...
 
Tek sam vidim da si pitao za drugi brzi test...:)
Nisam kući par dana,al mogu da testiram već sutra,samo kaži šta...Daj neki predlog,neki video....ili šta već...
Kazu skup je zato što ima sve moguće licence pa ti proveri tecimo:
Netflix u HD-u ?
Youtube max rezolicija.
D3go HD?
 
Pozdrav stigao mi je ovaj model. XIAOMI MI3 BOX za Kinesko trziste
http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_333724.html
Medjutim nakon prebacivanja na Engleski oko 50 % iz Menia je tek prevedeno.
Drugo, google play ne radi
http://en.miui.com/thread-257142-1-1.html
Isao sam po ovom uputstvu medjutim dobijem
sve te google ikone samo kada je USB flash u njemu.
Ali nece da udje u program kao izbacuje iz ikonice.
Tako da sumnjam da nisam dobro instalirao FrameWork ili on brljavi.
Ili mozda moraju prvo te APK na njegovu internu pa onda da se instaliraju.
Neko mi kaze da prvo treba rootovanje da mu odradim i tada ce sve proraditi kako valja.
Medjutim nemam usb to usb kabal za povezivanje sa PC.

Ima li ko predloge kako sve resiti.
Hvala.
 
Netflix ne mogu da proverim,nemam nalog,niti me zanima...D3 takodje,nemam uslove,nisam njihov korisnik...Youtube nudi do 1080p...
Nemoj da me pogrešno shvatiš,nije da neću,jednostavno za one dve stavke nemam opciju...
Mislim da imaš na Wetek forumu nešto oko Netflix-a
 
Nazad
Vrh Dno