Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Mana Mi Box S u korišćenju EON-a je nedostatak numeričke tastature. Naravno ako koristiš njegov daljinac kao što je to kod mene slučaj.
 
Kupiš na KP originalni eon bt daljinski za 500din :)

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Znači Tanix TX3 Mini i Tanix TX3-H ako neću da me zeza Eon? Ili Mi Box? Šta je bolje, sličan su novac.
 
Poslednja izmena:
Mi box uzmi i da te ne boli glava [emoji3]

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ja imam mi box s i izuzetno je stsbilan, a to sto dakjinac nema numericki deo se lako resi kupovinom eon daljinca kao sto kaze kolega. Ja sam prezadovokjan eon daljincem jer sam dobio ogroman broj mogucnosti njegovim koriscenjem u odnosu na originalni daljinski

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
uopšte je ubijanje sa eonom u svakoj temi maltene...srbija na eonu :)
 
Ja se uskoro "skidam" sa eon-a jer mi ga je preko glave, a i dalje cu ga imati bez da ga platim. Svaki novi ugovor je sve skuplji i sada su dosli do 4000.
Mene je pogodilo to sto meni kao starom korisniku koji je kod njih skoro 10 godina daju "popust" da mogu 6 meseci da placam po 3600 din (toliko i sada placam), a po isteku tih 6 meseci da olacam 4000, a novim korisnicima daju po 1 dinar 6 meseci.

Presao bih ja preko toga i sredio da mi bude 1 dinar jer bi supruga raskinula ugovor pa bih ja sklopio nivi ugovor, ali necu jer mi ugovor istice u martu sledece godine, a oni su me iz korisnickog servisa zvali pre mesec dana da mi nude ovo sto sam vam napisao.

To je po meni cist bezobrazluk i ja ne zelim da me lopuze vuku za nos.

Lepo uzmem origion internet od 30mb/sek za 1900 din, a tv nije problem srediti da se gleda free.


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ja sam uspeo da izvučem prošle godine da plaćam eon full po ceni slabijeg light-a 3490din. Inače su se sada zaštitili od tih raskida ugovora i pravljenja novih, tako što kad se raskine ugovor mora da prodje najmanje 6meseci od deaktivacije starog korisnika.

Izvinjavam se za off.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Šta da instaliram na Mecool km9 pro (koji adoon) za početak i šta moram da podesim.
 
Ja sam uspeo da izvučem prošle godine da plaćam eon full po ceni slabijeg light-a 3490din. Inače su se sada zaštitili od tih raskida ugovora i pravljenja novih, tako što kad se raskine ugovor mora da prodje najmanje 6meseci od deaktivacije starog korisnika.

Izvinjavam se za off.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
Nije to off, lepo je cuti i ruzna iskustva.
Hoces da kazes da ne moze da se sklopi drugi ugovor na drigo ime i prezime na istoj adresi 6 meseci kada prethodna osoba prijavljena na toj lokaciji raskine ugovor?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Da, mislim da traže ugovor o kupoprodaji ako je novi vlasnik stana pošto je glupo da novi vlasnik ne može iz tog razloga da uvede sbb po vazecoj promociji.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Zasto bi trazili ugovor o kupoprodaji? Stan moze da bude iznajmljen. Ako to traze onda su totalni *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
U tom slučaju ugovor o zakupu :)
To se prave pametni samo ka je neko nedavno odjavio sbb. Inače za nove ugovore na novim adresama ne traže ništa od toga. Samo da se valjda vodiš na toj adresi.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Момци, постоје теме о СББ-у, ЕОН-у па тамо наставите са причом о истим.

Poslato sa Nova 5T pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Pa to tako nema šanse da radi, ne može da izvuče stabilan protok
treba mu wifi na 5ghz ili kabl ali kroz dva zida 5ghz zaboravi

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni je još uvek nejasno zašto rizikujete sa tim kung-fu kantama i potencijalnim problemima poput pregrevanja, lošeg wifi, bagovitog softvera, kad već u temi postoje preporuke za uređaje koji fino rade. Konkretno za ovaj H9X3 je maltene nemoguće naći neke komentare. Za net bi rešenje moglo biti powerline ethernet, samo je potpuno neisplativo u ovom slučaju.
 
Ima komentara, i to od čoveka koji je istestirao na desetine:



Mislim da se čovek razume, njegov je ovaj chart:

https://tvboxstop.com/tv-box-rank-chart-2020/

Ne znam zašto bi wifi signal bio problem, kažem, tablet i telefon pun signal pored njega.

Ima li smisla juriti USB wifi kartice sa antenom ili možda neki wifi repeater, ne znam kako to funkcioniše?
 
Poslednja izmena:
Probaj da ga okrenes drugacije (na stranu ili naopako) pa vidi da li ima promene u signalu
 
Onda odeš na komentare, i posle onih 'Nick you're the best' dođe jedini komentar nekog ko je zaista kupio kantu.
157421ce944cf9b2df3014466911ec1f.jpg
 
Meni je još uvek nejasno zašto rizikujete sa tim kung-fu kantama i potencijalnim problemima poput pregrevanja, lošeg wifi, bagovitog softvera, kad već u temi postoje preporuke za uređaje koji fino rade. Konkretno za ovaj H9X3 je maltene nemoguće naći neke komentare. Za net bi rešenje moglo biti powerline ethernet, samo je potpuno neisplativo u ovom slučaju.

Šta će mu powerline adapter kada ima LAN port na uređaju?

ne vidim ni da ima problem sa pregrevanjem niti je 70 stepeni u igrama neka visoka temperatura koju amlogic ne može da izdrzi, wifi sa integrisanom je standardno nedovoljan za potrebe jednog boxa naročito kada hoćeš to da koristiš kroz zidove.
Koliko ja vidim sasvim prosečan box za tu lovu nije ništa lošiji od mi boxa

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Integrisan Wifi radi sasvim ok na Mi Box npr, Mi možda nema namunjene specifikacije, ali radi za razliku od ovog krša! Powerline sam dao kao predlog da iskoristi LAN port, a pri tome ne razvlači kablove po kući. Najpametnije bi bilo da se reši bede, izvuče koliko može novca, i eventualno doplati za Mi Box, Fire TV ili nešto slično provereno i upotrebljivo.
 
Integrisan Wifi radi sasvim ok na Mi Box npr, Mi možda nema namunjene specifikacije, ali radi za razliku od ovog krša! Powerline sam dao kao predlog da iskoristi LAN port, a pri tome ne razvlači kablove po kući. Najpametnije bi bilo da se reši bede, izvuče koliko može novca, i eventualno doplati za Mi Box, Fire TV ili nešto slično provereno i upotrebljivo.

Ni mi box ne može da provuče dovoljan bandwith kroz zidove!

Ne znam zašto misliš da je beda box od 30€, on je sasvim upotrebljiv.



Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Pa ako mu ne radi Wifi onda je prilično neupotrebljiv. Za Mi Box pričam iz iskustva, kupio sam 4 komada i svi rade bez problema. Nemam planove drugih stanova, ali ovde npr. radi bez ikakvih problema na 5 Ghz i kroz 2 zida. Posle sam monirao Ubiquiti u hodnik (8) da pokrijem prostor (3) i (10) ali to nema veze sa Mi Boxom.

MI Box.PNG
 
ti nemaš tu 2 zida...
Kod mene mi box nema šanse da proturi dovoljan protok kroz dva zida u ostalom toliko vas se ovde već žalilo da nema dobar signal na njemu pa niko nije doneo zaključak da mu je to mana....
on bar ima i Ethernet port

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno