Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Ni ne treba...

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Nemam više Android TV....ali sam to nekad radio sa AppleTV 2 nakačen na Onkio preko Spidf...bilo je bitno samo da vidim na TV da sam u Audio/Airplay modu....posle sam mjuzi slao sa iTunes...a TV ugašen
E sad odakle bi ti pušto mjuzi..
Sa istog ugašenog Androida ili daljinski?

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
Imao sam ja ATV2 ali ako se dobro secam on nije hteo ni da radi kada je ugasen TV...ali nema veze sada me zanima samo android box.

Pustao bi sa android boxa direktno (ako moze) kao i sad sto radim samo trazim nacin kako da upravljam recimo deezerom putem mobilnog telefona a da TV ostane ugasen.
Ili kako bar da povezem telefon putem BT (moze i wifi) i pustam muziku sa telefona a da pritom TV ne bude ukljucen.

Spotify mozes da koristis kao remote na drugom uredjaju sa istim nalogom.
b0ebcfdd7792808e8df75cefc6ae3928.jpg
treba mi bas tako nesto kao na slici
Izgleda da to mora putem VPN da se koristi posto mi pise da ne podrzava u nasoj zemlji, ili kako vec to koristis?
 
Da imam Android rado bi tražio opciji,za sad Nula bodova :)
Imam neki Android za SatTv..Icone Wegoo...ali je to druga spika...
Samo je za Sat piratski

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Imas temu sve u vezi spotify. Treba ti VPN samo da se prijavis sa USA adrese svako 15 dana. Posle ti ne treba. Bilo koja free VPN aplikacija u telefonu će ti odraditi posao tih par minuta. Hakovane verzije spotify-a imaš na 4PDA za sve platforme. Možeš i da se pretplatiš na Ebay za 10 tak dolara na godinu dana.
 
Poslednja izmena:
aha tako sam i mislio, uvek ima neka fora :)

A za deezer nema resenje?

Vidim ima neki deemote, i neki drugi remote ali ne rade...
 
Ako ti box podržava Chromecast, možeš da castuješ Deezer na box, bez upaljenog TV-a.
Pozdrav
 
aha tako sam i mislio, uvek ima neka fora :)

A za deezer nema resenje?

Vidim ima neki deemote, i neki drugi remote ali ne rade...

Isto to imas i za Deezer na PDA. Sad sam ne znam dal Deezer ima tu opciju da kontrolises jedan uredjaj sa drugog.
 
Poslednja izmena:
Najjednostavnije i najbolje rešenje za to je audio chromecast.

Sent from my Nokia N95 using Tapatalk
 
Ja koristim audio CC za Spotify.Odlična spravica
 
Kako vam ovo izgleda,hoce li stici box nekad s obzirom da je od prvog status u mestu?
Inace uzet sa bangood-a,dostava do 35 dana.
Screenshot_2020-02-05 Universal Parcel Tracking - Global Package Tracking .png
 
@amdpower
Da si narucio beelink GT1 mini 2 stigao bi ti za 12-13 dana kao i meni.Hvala ti za dojavu uzeo sam ga na popust. Prosao sam extra oko 55e a na Kp mi trazili 105.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Imam X96mini box sa Androidom 7. Kako da ga nateram da očita NTFS usb flash sa filmom preko 5 Gb?
 
Odavno ih nisam koristio ali imas na GPlay apps bas za to. Ranije su zahtevale root, cini mi se da su posle bile i bez...
 
Koje aplikacije koristite za filmove i serije sa prevodima? Da u jednoj aplikaciji budu nalepljeni i film i prevod. Da ih ne skidam,vec online gledam..
 
Kojim programom (nešto kao TeamViewer) bih mogao da se konektujem na Mi Box S i odradim daljinsku administraciju?
 
Pa da radi TeamViewer ne bih pitao za drugi program :)
 
Izgleda da stvarno ne moze za Xiaomi Android TV TeamViewer remote control, moze samo screen capture/record ali i remote file access.
 
Anydesk neko je pominjao radi na telefonima. Nemam mi box tako da ne mogu da potvrdim.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Koje aplikacije koristite za filmove i serije sa prevodima? Da u jednoj aplikaciji budu nalepljeni i film i prevod. Da ih ne skidam,vec online gledam..
Šta da online gledaš, film ili prevod?
Kodi, MX Player I VLC Player imaju online skidanje titlova
 
Reče čovek neće kodi a neće ni da skida titlove [emoji2960]

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Reče čovek neće kodi a neće ni da skida titlove [emoji2960]

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Ne vidim gde spominje Kodi? I dalje nisam siguran sta mu treba? Prevodi za filmove koje gleda preko flesa? Kakve veze ima da li je Terarijum ili Kodi... Jedino ako ga zanimaju sajtovi tipa filmovizije, gledalice ali za to nema apk (ovi valjda vise ni ne postoje)
 
Poslednja izmena:
Može li preporuka za neki box sa Aliexpressa koji bi 99% služio samo za IPTV. Po mogućnošću sa wifi konekcijom. Treba mi za stariju osobu koja baš ne barata tehnikom. U stvari, uopšte ne barata.
 
Kao sto je popcorn time za pc, znaci biram film, biram linkove koje nudi za taj film, i na kraju titl. U prevodu sve spakovano u jednu apk ...
Ako mozete da mi navedete aplikacije za te namene, koje koristite na boxovima?
 
Titanium,Cyberflix....
 
Nazad
Vrh Dno