Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Je l' to nešto poskupilo, vidjao sam ih kod nas u prodaji za 80-90€.

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Pa to je isto GT1, realno nista ne bih dobio...
Ja sam sa njegovom skupljom verzijom lose prosao, a nisam zalio da platim.

Je l' to nešto poskupilo, vidjao sam ih kod nas u prodaji za 80-90€.
Jeste, i to solidno za nekih 30%
 
Poslednja izmena:
Hmmm ako je na KP 9.200 , s obzirom na jos ostale dazbine isplati se uzeti na KP ?
 
Pa to je isto GT1, realno nista ne bih dobio...
Ja sam sa njegovom skupljom verzijom lose prosao, a nisam zalio da platim.


Jeste, i to solidno za nekih 30%
Ja sam ti rekao da moj amlogic s905x radi bolje od tog tvog,ali nema veze ....a sto se tice cene vec dugo stoji na 60plus tako da ako ga nadjes na kp za 9k odma uzimaj(inace pakovanje je sad drugacije logo promenjen Itd)Ups evo ti ga za 8k kod onog prevaranta iz bp inace to mu je najbolji box na oglasima
 
Poslednja izmena:
Ne razumem?
Gore si ostavio link do beelink gt1 a on ima s912 a ne s905x?
U čemu je bolji?



Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Sta ti nije jasno ?Rekao sam da moj amlogic s905x radi bolje od tog tvog modela.^Beelinkov gt1 2/16 za 7990 je stvarno povoljna cena a postaje raritet :)
 
Poslednja izmena:
Šta to radi bolje kod tebe?


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pozdrav svima!Imam Mecool M8S pro+(s905x) i u zadnje vreme sam primetio da pri radu kada pritisnem na daljincu tipku(strelicu) ulevo,uređaj se često sam od sebe ugasi.Imam ga već duže od pola godine i u početku ovoga nije bilo.Ne gasi se uvek,ali već počinje pomalo da nervira.I uvek samo leva tipka,ostalo sve radi odlično.Jel ima neko ovaj problem i ima li rešenja za ovo?
 
Pozdrav svima!Imam Mecool M8S pro+(s905x) i u zadnje vreme sam primetio da pri radu kada pritisnem na daljincu tipku(strelicu) ulevo,uređaj se često sam od sebe ugasi.Imam ga već duže od pola godine i u početku ovoga nije bilo.Ne gasi se uvek,ali već počinje pomalo da nervira.I uvek samo leva tipka,ostalo sve radi odlično.Jel ima neko ovaj problem i ima li rešenja za ovo?
Resenje :kupi airmous keyboard ili bezicnog misa...
 
Ljudi da ne lutam a i ima mnogo replyja da bi ih prelistao a tanak sam sa vremenom.
Sta uzeti do 10000 rsd.
Gledao tanix tx9 na kp. Po performansama je oke. E sad.. Ako ima neko iskustva neka zbori. 'Fala

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
To je onaj s912 sa 3/32gb rama i ddr4 memorijom?

Treba da bude dobar, ali ovde nema niko takav.
 
Imam ja Tanix TX9Pro. Nista posebno, da budem iskren. Cini mi se da je Beelink GT1 Ultimate bolji, ako se izuzme problem sa 3D podrskom na nekim serijama.
Tanix se dosta greje, bez problema ide preko 70C. Zahtevniji korisnici ce morati da stave neki bolji hladnjak.
Pozdrav
 
^Izgleda da su stedeli ,tanix tx8 max je bio hladan ko spricer.....a ovaj tx9 je bio na nekim akcijama poprilicno jeftin -mozda neka losa serija...Ako kupujete amlogic s912 dovoljno je i 2gb ram memorije ,ako vam ne treba gigabitni lan port slobodno idite na amlogic s905x uredjaje-to znaci da je bzv kupiti amlogic s912 sa 100mb lan portom .....
 
Poslednja izmena:
Verovatno ću kupiti M8S PRO 3/32
Deluje mi dobro. A i do 10k se može naći.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Ma ovo je zabluda.. Nema oficijalni play store..
Znaci ne znam sta da kupim.
Sad gledam beelink gt1 ultimate. Nekako mi izrada oke i performanse dobre.. E sad kolko para tolko muzike

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Verovatno ima android TV play store, a Jorge nije ništa loše rekao za mecool osim loše plastike a onaj v9 box je katastrofa.

Ja bi uzeo onaj tanix tx9pro

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Za tanix ima komentara da se pregrejava. E sad.. Ja nisam zahtevan korisnik i ne bih ga mnogo opterecivao.. Samo za filmove i ponekad igranje igrica..

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Da li neko moze da mi objasni ove garancije od mesec dana? I sto je onaj lik iz bp na kp prevarant?
 
Ako je to taj iz BP, uzeo sam kod njega Sunvell T95Z Plus 2/16.
Box je odličan, preporuka.

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Tanix ne bi trebao da se pregreva ima hladnjak plus pločicu sa gornje strane, a to baš i nema često u jeftinim boxovima...
Radna temperatura je 60-70 stepeni pa čak nije neobično ni 80 jer ti boxovi imaju pasivno hladjenje.

Garancija od mesec dana je verovatno samo dobra volja i usmena obećanja prodavca, kineski boxovi nemaju garanciju.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja imam M8s pro s912 i mogu reci da sam zadovoljan sa istim, koristim ga vec 6-7 meseci, ne pregreva se, brzo otvara aplikacije, launcher sam ubacio Novu i mnogo mi je bolji nego default. Koristim najvise kodi i stremio i terrarium za mutimediu i sve savrseno radi. Ima dobru wifi antenu i kvalitetan daljinski, i mali je uredjaj, kompaktan.
Imao sam i H96 pro+ ali kod njega me nerviralo sto ne mogu da mu zamenim launcher, inace je boks ekstra.
 
Poslednja izmena:
@bakara: problem kod Tanixa je prenos topote sa hladnjaka na dodatnu pločicu. Izmedju njih se nalazi parčence debele termalne trake, tako da su samo par (2-3-4) pera hladnjaka ubodena u traku. Očigledno je da je to premala površina za efikasan prenos toplote na dodatni hladnjak.
Ja do sada nisam imao problema sa pregrevanjem u smislu da nešto ne radi, ali nisam ni iole zahtevniji korisnik. Mislim da je najzahtevnija stvar koju sam pokrenuo Antutu :)
Pozdrav
P.S. E, i još jedna stvar: na Tanixu nije moguće promeniti launcher. Čak se može i brick-ovati ukoliko se promeni.
 
Poslednja izmena:
Lepo objašnjeno...
Vidim da ima pločicu a i sam sam došao do zaključka da dobro rešeno hladjenje mora imati pločicu i dole i gore radi efikasne disapacije toplote. Ili još bolje da je ceo box od metala. Termalnu traku možda može da zameni sa termalnom pastom?

Microsoft launcher je radio na boxovima na kojima ne može da se promeni launcher, mislim da Jorge pomenu u onom klipu i neki zen launcher pa valja i to probati.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno