Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Koristi li neko zvaničnu NBA aplikaciju na Android boxu? Aktivirao NBA league pass trial 7 dana, radi lepo, ali nikako ne mogu da listam utakmice koje se igraju u nekom danu. Sa leve strane su prikazane samo tri utakmice, a ni sa daljincem od boxa ni sa air mouse-om ne mogu da dođem do ostalih utakmica.
 
Pitao sam pre par strana, ali se post zagubio u moru drugih. Dakle , koji uredjaj je ok samo za pustanje iptv lista? Smart iptv ili ottplayer, ili nesto tog tipa. Na smart tv-u to radi super, pa bih uzeo i za drugi tv koji nije smart

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
Те 2 апликације су за смарт телевизор.
Ако желиш да обични опаметиш онда купи андроид бокс уређај. За њих има доста апликација које служе за рад са ИПТВ листама.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Da, hocu da obican tv opametim, ali mi treba samo za iptv. Pa zato pitam koji box da uzmem, ne treba mi nista komplikovano, samo da radi npr Iptv i mxplayer (Android aplikacije)

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Trenutno su povukli android 8 za update dok ne rese neke bagove. Od ovog drugog sam ja uzeo i dosao je Android 6. Rucno sam ga nadogradio na Androod 8. Ocekwuje se uskoro android 8.1 koji bi trebako da ispravi te probleme.
 
Pitao sam pre par strana, ali se post zagubio u moru drugih. Dakle , koji uredjaj je ok samo za pustanje iptv lista? Smart iptv ili ottplayer, ili nesto tog tipa. Na smart tv-u to radi super, pa bih uzeo i za drugi tv koji nije smart

Ako je samo za IPTV liste, onda neki od ovih MAG -ova, npr liste koje imaju "pogledaj propusteno" tu funkciju poodrzavaju samo na MaG-ovima.
 
Ako je neko zainteresovan, prodatajem moj box, kasnije ću postaviti oglas na Benchu.
 
Magicsee Iron 2gb rama i 16gb roma. Koliko sm ga i platio 5500din.
Само што више није нов. Ако си рад 5000, онда се јави на ПП.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Hahahahhahahah e neka si mu rekao..... [emoji16][emoji16][emoji16]

Sent from my Redmi 5 plus using Tapatalk
 
Ja imam npr x96mini 2/16 GB i nemam nikakve zamerke....Ama baš nikakve
Da, hocu da obican tv opametim, ali mi treba samo za iptv. Pa zato pitam koji box da uzmem, ne treba mi nista komplikovano, samo da radi npr Iptv i mxplayer (Android aplikacije)

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Ima neko xiaomi mi box? Gledam sad s model.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Sta te zanima?
 
Jel pusta hevc 1080p? Rade li eon, Netflix i hbo go na njemu?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Sad sam probao na mom Meecool M8S plus (S905X 2/16) EON TV aplikaciju i nešto ne radi kako treba (EON mobilna radi bez greške iako sam nju morao sa apk da instaliram a TV verziju direktno da GPlay-a).
Stvar koja ne funkcioniše kako treba je interfejs aplikacije (i to samo kod te jedne - EON TV) i ogleda se u tome da je slika veća od monitora ili TV-a na kojima sam isprobavao!? Sve ostalo je ok, samo android okruženje, druge aplikacije kao i kanali/programi u EON TV aplikaciji. Čim izađem u meni, programsku šemu, podešavanja, video klub... slika prelazi granice ekrana recimo za petinu ili četvrtinu po širini i visini.
Da li se susretao neko sa ovom situacijom, ima li rešenja?
 
Poslednja izmena:
Ja sam imao sličan problem sa igricama na kompu i caka je bila u skaliranju slike na tvu.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
U podešavanjima na tvu biraš veličine slike / rezoluciju. Zavisi od tva

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Kod mene je bilo nešto tipa 4:3,16:9,dot by dot, I sl.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Cekaj, da li ti je problem bio sa win okruzenjem ili samo kada upalis igru?
Meni sve radi kako treba. Sam Android, sve ostale apps, samo ova konkretna pravi problem.
 
Jok, sve sam probao sto mi je palo na pamet. Kanali su u full screen-u ali sam interfejs aplikacije je veci od ekrana!?

Evo dobio savet na drugoj temi, velicina fonta u Android podesavanjima bila problem. Vratio na podrazumevano i sve radi bez greske.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav!

Prošle sedmice sam sa KP kupio Mecool M8S Pro+ 2/16 sa Voice Remote. I dalje mi traje navikavanje na sistem, aplikacije, funkcionisanje i ostalo.
Preporučivali ste obaveznu upotrebu air mouse (neke stvari i ne mogu završiti bez njega).
Ja bih nabavljao ovo preko KP - https://www.kupujemprodajem.com/TV-...bezicni-mis-tastatura-NOVO-39196848-oglas.htm
Da li će ovo biti odgovarajuće, za prvo vrijeme? (ovaj izgleda kao C120)
(čitao sam da ste preporučivali Wechip air-mouse, ali ga ne mogu naći u Srbiji)
Drugo pitanje - da li će ovaj air-mouse biti djeci odgovarajući za manje igranje, da li treba da razmišljam o nekom bežičnom kontroleru? (ako treba - šta preporučujete)

Hvala!
 
Ja koristim taj airmouse skoro 2 godine i nisam imao nikad problema snjim. Radi lepo a i lepo leze u ruci, nije nesto glomazan. Baterija se puni najvise pola sata a traje i po dve nedelje. Moja preporuka.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno