Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Aha, pa piše da je kompatibilan lepo :) Plus ne mora sa adapterom da se pazari, tad je jeftiniji. Ako si naumio, pazari, kvalitetan je to uređaj, neće 'se baci.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Samsung koristi svoj OS,za Android TV na zalost nema aplikacije van Amerike.
 
Prosto I jednostavno ima hbo go ali za klasičan android. Radi I na atv-u samo moraš da imaš miš.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Mislim da čovek ne razume da android TV i android nisu isto

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nisam do sada viđao ovaj box, beelink gt1 mini.

Beelink GT1 Mini TV Box Amlogic S905X2 Android 8.1 TV Box 4G DDR4 32G BT 4.0 Dual Wifi HDMI 2.0 Set-Top Box With Voice Control
https://s.click.aliexpress.com/e/qncKPDI

S905x2 izgleda da još niko nije testirao u realnom radu. Na YT nema testa ovog uređaja (makar ja nisam našao), a po netu nisu sigurni koji je to gpu unutra. Cena je onako, 60+$ za 2/32 i 70+ za 4/32, nije baš jeftin ali ima android 8.1, gigabit lan, dual wifi, usb 3.0...

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Mi box dobio update jutros, gde bi mogla da se nađe lista izmena, brzopotezno Guglanje nije bilo od pomoći.
 
Jel to verzija posle 2303?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Verzija 2396. Ja nisam imao problema sa WiFi ni sa prethodnom. Jedino je povremeno gubio konekciju sa daljinskim.
 
Update-ovao sam i ja mi box na oreo, sve radi ok za sad. Još mi samo recite koji popcorn radi lepo, može link na pp.

Powered by Me
 
Pozdrav. Prije nekih 10 mjeseci kupio sam Leelbox Q2 Pro. Naime, on radi solidno, baziran je na Rockchip RK3229 Quad core ARM Cortex-A7 processor, GPU Mali-450MP4, sa 2GB RAM i 16GB eMMC flash memory. Medjutim, kada gledam serije ili filmove preko KODI-ja rezolucije 720p, desava mi se da se slika zamrzava. Na SD rezoluciji radi super. Kada streamujem na 720p, svakih 3-4 min zamrzne, ja vratim koji sekund nazad i onda radi, pa opet nakon par minuta zamrzne i sve tako u krug. Probao sam i druge streamove na KODI-ju, u 90% slucajeva ovako zamrzava, a bas je rijetkost da ne zamrzava i da film ili serija teku glatko. Desava se i kada ga kacim na WiFi i na LAN. Internet brzina mi je 60/3 Mbps. Da li imate kakav savjet sta uraditi?
 
Koji addon? Možda je bolje da pitaš na temi o Kodiju, adekvatnije odgovore ćeš dobiti.
 
Nije bas najbolji procesor za hd materijal iz Kodija.

Pa radio je sasvim solidno do prije par mjeseci. Ne vjerujem da je problem oko bufferinga, samo zamrzne i tako moze stajati ne znam koliko dugo dok ne vratim "jedan klik" na daljinskom nazad i onda krene...Ali onda opet nakon par min...A nekada, do duse rijetko, prodje sve glat.
 
Ako ti radi neki film koji si skinuo i puštaš preko fleša onda možeš sa priličnom sigurnošću isključiti hardver boksa kao razlog.
 
Hardver je i mreža

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kako poesiti EON na mibox3? Instalirao sam aplikaciju sa google store, ali mi samo izbacuje neki kod za aktivaciju koju bih ja trebao da ubacim u moj sbb nalog kako bih dodao uredjaa. Tu opciju na sbb sajtu ne nalazim.
 
Pozovi SBB pa vidi sa njima?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
vec jesam, ali oni kazu da nije moguce. Citao sam na ovoj temi komentare ljudi koji kazu da prate EON na MIBOX-u, zato sam ga i porucio.
 
Sa MiBOX-om greške nema.
Ja sam pored njega parkirao u kutiju H96Pro+

Problem je što Xiaomi izgleda nema namjeru dalje razvijati Android TV Box-eve
 
vec jesam, ali oni kazu da nije moguce. Citao sam na ovoj temi komentare ljudi koji kazu da prate EON na MIBOX-u, zato sam ga i porucio.
Koji ti je paket? Eon TV imaš samo u najjačem starom paketu a u novijim od EON FULL.
Ako imaš u paketu onda ti je opcija ovde,
Screenshot_20181119-195901_Moj SBB.jpeg
 
Imam Total extra paket, aktivirani uredjaji su mi 0/3, tako da kontam da imam pravo da gledam na 3 uredjaja. Mislio sam da jedan od njih bude Mibox.
 
Ako nemas u svom paketu pravo na Android TV verziju onda skini na neki uredjaj verziju za obican android i prebaci je na Mibox. Moraces onda da koristis mis iki airmouse.
 
Imam air mouse, ali gde da skinem aplikaciju? Na google play mi nudi samo da je instaliram na telefon.
 
To mi treba, hvala puno.
 
Nazad
Vrh Dno