Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Koliko je bolji u odnosu na recimo tx3 mini 4/32?
Koliko vidim specifikacija je maltene ista a km9 pro je skuplji skoro 2000?
Pa izgleda da si dobio neki fake tx3 mini jel ne postoji verzija 4/32gb max je 2/16. i ima velika razlika jel ti je tx3 mini max 720p i ima mnogo losiji procesor koji ide na max 1.2ghz.
 
Nisam ga dobio vec gledam da kupim. Pa razgledam na kp sta ima. A taj tx3 mini prodaje lik sa skoro 700 pozitivnih ocena. Pa sam zato mislio da nije prevarant.
 
Ja sam u onoj tvojoj temi pomenuo A95X F2 koji je jeftiniji a nije los,mada korisnik sa foruma je potvrdio da se malo greje.
 
Koliko je bolji u odnosu na recimo tx3 mini 4/32?
Koliko vidim specifikacija je maltene ista a km9 pro je skuplji skoro 2000?

Gde ti vide da su specifikacijama skoro isti
km9 pro CPU S905X2 Android 9.0 ATV OS RAM DDR4 2.4G&5GHz Dual-band WiFi daljinski sa glasovnim komandama
tx3 mini CPU S905W Android 7.1.2 obični android OS RAM DDR3 2.4G WiFi.
Ako u opšte razmatraš neku jeftiniju varijantu od 3000-4000 dinara S905W i Rockchip RK3229 čip izbegavaj gledaj da to bude S905X.
 
Baronjaju KP prevaranti, jednog sam našao sa 800+ pozitivnih i nula negativnih, gde je za tx3 mini napisao da ima video output 4k@30fps, nigde nije naglašen čipset naravno. Kad nađete neki model na kp, pravac na AE i tamo tražite uređaj i karakteristike. Ako ništa drugo, kinezi bar naglašavaju koji je čipset u boxu.
 
Tako je :) ili napise mocni quad core procesor pa se ti cesi koji je.Mada ja takve oglase samo preletim pogledom.

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk
 
Uzeo bih sa aliexpressa beelink gt1 mini 2 za nekih 60ak eura, jel će na njemu raditi EON aplikacija bez problema ili mora neko igranje sa firmware-om?

P30 Pro
 
Eon Smart TV app hoce ako su specifikacije tacne(android tv)
Sa obicnom Eon app vidim pisu u sbb delu foruma da treba da se patcuje edituje verzija itd.I da ce verovatno fixovati tu obicnu app da ne moze na boxovima uopste

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk
 
Uzeo bih sa aliexpressa beelink gt1 mini 2 za nekih 60ak eura, jel će na njemu raditi EON aplikacija bez problema ili mora neko igranje sa firmware-om?

P30 Pro

GT1 MINI 2 sa Amlogic S905x3? Ja sam naručio pre dva meseca još uvek mi nisu poslali jer ga još nisu kao sredili za prodaju.
 
Poslednja izmena:
Gde ti vide da su specifikacijama skoro isti
km9 pro CPU S905X2 Android 9.0 ATV OS RAM DDR4 2.4G&5GHz Dual-band WiFi daljinski sa glasovnim komandama
tx3 mini CPU S905W Android 7.1.2 obični android OS RAM DDR3 2.4G WiFi.
Ako u opšte razmatraš neku jeftiniju varijantu od 3000-4000 dinara S905W i Rockchip RK3229 čip izbegavaj gledaj da to bude S905X.
Def mi km9 pro izgleda kao top kupovina ili a95x f2.
Zanima me samo taj daljinski na Kk9 pro,koliko je teze rukovati njime u odnosu na a"obični" s obzirom da ima nedostatak dugmica?
 
Poslednja izmena:
Poslao sam vam,kad mu se ja budem javio da kupim,bice zbog vas "nestalo" [emoji23]
 
Opet ove Quad-core unapređuju šta bi sa onim Octa-core S912 njega od 2016 nisu ništa unpređivali. Izgleda su od Octa-core procesora odustali i boksovi sa S922 čipom su sad Quad-core.
 
Hehe pazi samo ovo je 2/16 GB.I koliko znam ta verzija nema 5ghz wifi

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk
 
I ja se javljam za link ako je moguce.

Ako je Zika Mika u pitanju to je 2/16.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uhh,ne znam zasto sam bio ubedjen da je 4/32. Moja greska, izvinjavam se.
Onda izgleda samo a95x f2 dolazi u obzir pretpostavljam?
 
Trolujete opasno temu sa tom km9 varijantom ..... I vrlo cudne uredjaje hvalite i preporucujete....Dajte pogledajte cene preko i budite realni , znaci ako nesto kosta 5000din u ino ovde nikako ne moze da bude 4600din a da vas pritom neko ne prevari....Gomila uredjaja sa laznim specifikacijama ,nesto sto vam deluje jeftinije u odnosu na nesto drugo uvek moze da bude skuplja varijanta a nekad i mnogo skuplja .
 
Ako trolujemo,onda preporuci neki,od 5 000 do 7 000 din.,)
 
GT1 MINI 2 sa Amlogic S905x3? Ja sam naručio pre dva meseca još uvek mi nisu poslali jer ga još nisu kao sredili za prodaju.
Jeste, s905x3, razlika je samo cortex A55 umesto A53 jezgra, ne znam da li da uzimam to ili s905x2

P30 Pro
 
Koliko vidim taj mini-2 sa s905x3 više ne može da se izabere, a nema ga ni u item description.
 
Nazad
Vrh Dno