Šta je novo?

Elecom e-force ghs 20...

Searinox

Cenjen
Učlanjen(a)
17.08.2012
Poruke
25
Poena
154
Kupio sam ove slusalice pre nekoliko meseci, zaista su dobre, imaju virtuelni 7.1 surround, dosta udobne, mada meni su malo vece usi, pa ume da zamori usi, ali zvuk je besprekoran. Zeleo bih da procitam misljenja drugih korisnika ovih slualica, ukoliko ima takvih na ovom forumu. :)
 
Kupio sam iste te sluslice,kada sm ih prikljucio dobio sam onaj program za simuiranje 7.1 zvuka,ali posto sam nedavno radio novi windows izgubio sam taj program...Sad me zanima kako da ga ponovo dobijem pokusao sam da ga nadjem na netu ali ga nigde nema.Ako znas kako da ga ponovo instaliram odg mi.Hvala unapred! :D Inace sam prezadovoljan slusalicama.
 
Najbolje slusalice koje sam imao za gaming.
Zvuk extra cist, soraund sa pet zvucnika po slusalici koji daje realni 5.1.
7 godina svakodnevnog igranja i otkrivanja neprijatelja sa bilo koje strane da naidju.
I juce se desilo ono najgore prekid tankih zica (10 kom ih ima) po drugi put. Prvi put sam ih zalemio i izolovao prosle godine i radile su besprekorno eto jos godinu dana. Juce sam otvorio kontroler i nadjem u prekidu samo jedna zicica. Zalemim ,pregledam sve lemove i ostatak kabla i nista. Desna slusalica ostala gluva.
Da ima da se kupi uzeo bi opet. A kada se setim da sam po nagovoru prijatelje kupio Siberiu izvikane ,extra,vrh a ono djubre ne opevano. Vratim ih ja gde sam ih kupio i gledam koje cu da uzmem kao zamenu i ajd njih. I nisam se prevario. Fantasticne.
Neka im je slava i hvala za toliko druzenje i uzivanje u realnim tonovima.
 
Nazad
Vrh Dno