Šta je novo?

Samsung Galaxy S II Plus

Emix

Čuven
Učlanjen(a)
26.03.2011
Poruke
10,743
Poena
570
galplus.png

plusw-2.png


http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_ii_plus_pictures_leak-news-4679.php
http://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-S-II-Plus-once-again-is-rumored-to-be-coming_id33489
 
Naucio samsung da uzme pare ljudima samo tako ... :) I to da im das sa osmehom na licu!
 
480x800 a 4,52'' .. :d Moze da bude super amoled plus koliko oce ja ovo ne bih kupio ni za 200e.

Cudan dizajn.. lici na hibrid samsunga, nekog zte i lg optimus 2X. Cena ce verovatno biti ''sitnica'', kao i za GS 3 mini tako da je ovo za mene failcina..
 
480x800 a 4,52'' .. :d Moze da bude super amoled plus koliko oce ja ovo ne bih kupio ni za 200e.

Cudan dizajn.. lici na hibrid samsunga, nekog zte i lg optimus 2X. Cena ce verovatno biti ''sitnica'', kao i za GS 3 mini tako da je ovo za mene failcina..

Ekran je isti 4.3" kao i dizajn. Samo ima glossy plastiku koju je pozajmio od S III.
 
A ono sto si ti okacio? Na slici pise 4,52''

Ekran je isti 4.3" kao i dizajn. Samo ima glossy plastiku koju je pozajmio od S III.

Ovo je odlican potez, SGS II sa unazadjenim/unakazenim kucistem koje je sada glossy, sve to za min 400e.. vrh :d
 
Poslednja izmena:
Ekran je iste rezolucije ali veci. Vidi se i na slikama da je veci.
Preteruju s cenom.
 
Овај потез самсунга је смешан с обзиром да ништа није промењено а ако је већи екран то еј само минус због старе резолуције. Страшно али биће морона и за ово.
 
480x800 a 4,52'' .. :d Moze da bude super amoled plus koliko oce ja ovo ne bih kupio ni za 200e.

Cudan dizajn.. lici na hibrid samsunga, nekog zte i lg optimus 2X. Cena ce verovatno biti ''sitnica'', kao i za GS 3 mini tako da je ovo za mene failcina..

Dizajn je malo izmenjeni at&t s2. S3 mini moze i da nadje kupce sa manjom sakom, kojima je s3 veliki, ali za ovo mislim da je totalni promasaj, pogotovu sto je rez ekrana ostala ista. Apsolutno mi nije jasno sta je ovde plus!
 
Meni samo nije jasan plus u nazivu, kad ima sve kao i sII samo dolazi sa jelly bean-om ali i sII dobija taj update tako da ne znam u čemu je fora osim u otimanju para narodu :S:
 
Nazad
Vrh Dno