Šta je novo?

Kucni bioskop nece da pokrene film

djolew

Cenjen
Učlanjen(a)
29.05.2012
Poruke
139
Poena
169
Film je u .avi formatu. Kada ubacim flash, na kucnom bioskopu pise samo reading, i tako sve vreme.
Inace model je samsung ht-thx22.
 
Možda je ovo problem?

Supported Versions DivX3.11~DivX5.1, XviD V1/V2/V3/V7

Ima neki FW iz 2009-te, da li si probao njega da staviš?
 
Proveri i format fleske, vecina uredjaja ne cita NTFS, samo FAT32. Inace, Samsung ima ocajnu podrsku za uredjaje, za starije modele nema ni originalnog firmware-a, a kamoli upgrade.
 
Nisam. Moze link? Kako da ga stavim?
 
FirmWare.
 
Instalirao sam, i opet nece. Samo pise reading kad ubacim flash i tako 2 sata i nista.
 
Proveri u kom sistemu je fles, ntfs ili fat32, ako je slucajno ntfs, formatiraj u fat32 i onda pokusaj.
 
U fat32. PRoverio sam jos pre instalacije
 
Tebi ne cita fles, ili ne pusta fajlove? Koliko ja uspevam da zakljucim, ovo prvo, iako bi iz naslova trebalo da bude ovo drugo? Probaj drugi fles.
 
Nece file da pusti. Samo pise reading. PRobao sam i drugi flash i opet nece
 
Onda je to verovatno problem enkripcije i formata video zapisa. Konvertuj video u format za koji si siguran da radi, tj. za koji znas da je plejer zasigurno pustao.
 
Jel moze moj kucni bioskop da cita mp4 format?
 
Podrzava mpeg4, ali u starijim formatima, jer je Samsungova poslovna politika da ne prave nov firmware.
AVI - DivX3.11~DivX5.1, XviD
WMV - V1/V2/V3/V7

Jednom sam kupio Samsungov DVD plejer i jednom igrom slucaja telefon, otada sam postao gadljiv, i u sirokom luku izbegavam sve sa ovim znakom.
 
Kad konvertujem u avi format zvuk kasni.
 
Ako te mrzi da istrazujes zasto kasni, ti film konvertuj u programu koji moze da podesi delay zvuka. Avidemux i Virtual Dub mi padaju na pamet, oba bi morala to da imaju.
 
Nabavi ti drugu verziu tog filma... Suvise cimanja oko necega takvog.
 
Nazad
Vrh Dno