Šta je novo?

Preporuka za dobar servis za mobilni ?

ivo.r

Čuven
Učlanjen(a)
30.08.2000
Poruke
1,660
Poena
649
Znate li neki dobar servis za NOKIU ? Otkačila mi se opruga
sa vrata na 7110. Koliko bi me mogla izaći popravka?

Radi li Comtrade-ov servis sa fizičkim licima ?

Odgovor može i na [email protected]
 
Mogu samo da ti preporucim u koji servis da NE ides - u servis u Narodnog Fronta kod bioskopa 'Odeon'.
U cemu je fora?
Imam Nokiu 6110 koja pati od poznate boljke - gubi se display... popravka nije teska, potrebno je samo da se zameni grafitni sundjer, ili tako nesto. Odneo sam kod njih, i navodno su sredili, u roku od 20-ak minuta. Kada sam se vracao kuci, provalim da su mi vratili drugu bateriju (isto NiMH, samo bez vibracije). Vratim se ja tamo posle nekih 15-ak minuta, tek tip 'ladno kaze :'Jao, bas sam popravljao neku 5110 i stavio sam tu tvoju bateriju, kada je vlasnik dosao i pokupio je'. Nista onda, dogovorimo se da se cujemo za par dana da mi vrati (satro ce da zovne tog tipa, i ovaj ce da mu donese?!?).... cimao sam se oko 20-ak dana dok mi nije dao 'novu' LiIon sa vibracijom... koja je radila lepo 2-3 nedelje... sada je u fazonu - drzi nekih 4-5 dana, bez razgovora, ako neko zovne, ne mogu da pricam ni 10-ak sekundi, vec se tel. ugasi, iako je indikator na 4! (BTW, ako neko hoce da je kupi, neka kontaktira na mail).

Epilog - nije potrebno da napominjem da mi telefon opet gubi display (uglavnom kada je napolju hladno, kao i ranije).
Jos + dok sam cekao da mi popravi display, neka zena se vracala i zalila kako joj je taj serviser dao drugi telefon umesto onog koji je donela na popravku!

Eto toliko.
Pozdrav!
 
Niti u SKY servis (Knez Mihailova). Na starom forumu sa postovao sta sam sve doziveo od baraba.
 
Pozdrav svima!! Imam Doogee Y6 nov, nije radio ni jedan dan, samo se ugasio. gledali su ga nekoliko majstora po Bg, ali ništa nisu uradili jer nemaju delove. (u pitanju je napajanje telefona.) Da li neko u Srbiji popravlja ove telefone.
 
Sve sam video, ali reanimaciju teme posle više od 16 godina još nisam. :D

OT: Ne znam, prošetaj se balkanskom, tamo ima puno servisa, možda će neko znati
 
Potrebna preporuka za servis u Beogradu. Puklo staklo/ekran na Xiaomi Redmi 5. Hvala.
 
ŠTA ĆE OVA TEMA u sekciji za televizore?
 
Nazad
Vrh Dno