Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Jel neko uspeo da namesti da mu radi Nova 3?
Ja pokusavao i na s3 i na note 2 i nece.
Probao sa nekim krekovanim verzijama i nece. Sve kopiram kako kazu u uputstvu, prvo pokretanje sa ukljucenim wifi, tad skine neku dodatak i posle toga kao press to start game i izbaci mi pocetni ekran. Ista stvar i na s3 i na note 2.
Posle sam probao da kupim igru preko marketa. Izaberem da platim, sve prodje super, kaze kao igra je velika i kao preuzmite je preko wi fi konekcije da vam ne bi naplatili ako prekoracite data paket kod operatera. Posle toga ide kao greska neka i dva email-a. U prvom mi cestitaju na kupovini a u drugom se izvinjavaju i obecavaju da ce novac biti vracen. Novac uvek bude vracen za manje od 20ak minuta.
Probao i na custom i na stock romovima. Kartica iz USA sa adresom iz usa. Svugde placam sa njom i sve prolazi samo ta igra nece.
Neko zna resenje?

Ни код мене неће мада наравно нисам куповао него крек верзије.
 
Probajte da skinete sa Gameloft sajta, ja sam tamo kupio Asphalt 7...
80 i nešto dindži;)
 
Ma ovo mi je sve komplikovano,nadao sam se da ima neko jednostavnije resenje,hvala na pomoci.
 
citam postove o detaljima u jacim igricama pa da se ubacim.imam evo 3d i na stock romu sve igrice idu bez problema. instaliram viper r311/312 verziju roma i tek tada vidim koliko je na stock romu grafika losija. modern combat4 na stock ponekad gubi na frejmovima a na viper sve ide kao san. asphalt7 je na viper romu sa refleksijom na kolima,a na stock bez refleksije. tako je i sa nova3 i ostalim novijim,na viper je sve ful,extra. u pitanju su iste verzije igrica a razlicita grafika na romovima. krastavac,srednja klasa telefona nije za gejmere. jedan savet kod kupovine narednog telefona,uvek gledajte graficke sposobnosti =) ne zalecite se samo zbog gigaherca i broja jezgara =)
 
Super... Hebeno za sve ćemo morati da koristimo VPN!

uploadfromtaptalk1362788372475.jpg
 
Temple Run: Oz se plaća 0.99$. Zato ga ne vidiš.
 
Ah nisam znao... Mislio sam da je free kao i Temple Run 1/2

Vec sam se uplašio, mada ne bi me čudilo...
 
Realno, nisi daleko od istine..na žalost
 
... ja sam tamo kupio Asphalt 7...
80 i nešto dindži;)
Kako??? Pokusavam SMS placanjem i ne ide... stigne mi SMS od GameLoft-a i kad treba da odgovorim ne mogu da posaljem poruku. Samo mi pokaze Message not sent...
Imam Telenorov Prenesi i dopuni paket i nakupilo mi se preko 2000 din i htedoh malo da potrosim.
 
Не знам, ја сам нормално одговорио.:confused:
Такође сам на Теленору...
 
Kako uopšte kupujete na Gameloft sajtu? U onom padajućem meniju, kad moraš da izabereš zemlju, nema naše zemlje. Od Ex-Yu zemalja tu je samo Makedonija izlistana!
 
star-duster, odes na GameLoft sajt preko telefona i odmah ti prepozna i lokaciju i telefon.

GiBo2pac, ma ko ce ga znati... mozda me Telenor nesto ne voli. :d Mozda ih iscimam posle pa ih priupitam. Pokusao bih i sa Vip-a, ali mi se ne pravi racun kad ovde imam viska kredita.
 
Ма Теленор је мало 'прсо':D
 
Zvao sam Telenor da proverim sta je u pitanju. Stvar je u tome sto ovaj redovan "kredit" koji se mesecno dobija na Prenesi i Dopunu se moze koristiti samo u domacem saobracaje, ne u Roaming-u i posto se SMS salje na poseban broj u inostranstvo moram uplatiti dodatni kredit koji se moze koristiti i za slanje poruka/pozive preko grane.
 
Морају они нешто да искомпликују:p
 
Zvao sam Telenor da proverim sta je u pitanju. Stvar je u tome sto ovaj redovan "kredit" koji se mesecno dobija na Prenesi i Dopunu se moze koristiti samo u domacem saobracaje, ne u Roaming-u i posto se SMS salje na poseban broj u inostranstvo moram uplatiti dodatni kredit koji se moze koristiti i za slanje poruka/pozive preko grane.

Probao sam da kupim igricu na gameloft preko fona ali nece stigne poruka :banghead:
 
Može li preporuka za neku igricu za 2 igrača, Pocket Tanks malo smorio;)
 
Zombi Igra-Zombies Run or Kill, extra je za ubijanje dosade, a i deca je vole.

fdKgCpt-zUG0Z-a6DSoRJWP16aInh9afaNJ67pT0v9XXq-r-P9E3K_ATuB7UKkqpxiep=w705
 
Uh, kad sam bio klinac obožavao sam ovu igru, posebno u dvoje :) Može i ovde, preko bluetooth-a.
 
Ovo moram opet da predjem...
 
Catapult king je super igrica
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chillingo.catapultkingfree.android.row
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno