Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

^ Tako retro. :-D
 
Instalirao sam danas The Dark Knight Rises 1.1.3 verziju na LG optimus devetki, odusevio se kako sve radi glatko dok nisam primetio da je grafika losijeg kvaliteta u odnosu na gameplay klipove sa youtuba, jednostavno losije texture, osvetljenje, efekti itd.
Da li neko ima slicno iskustvo i kako da podesim igru na high?
 
Ja sam to primetio na galaxy nexus/nexus 7 kad sam peglao nfs most wanted.
Nemas ti sta da podesavas,to je krajnji domet te grafike u lg.
 
Pretpostavljam da je to do same verzije igre. Kod mene TDKR ima odličnu grafiku, a i Most Wanted. A moj Optimus 3D ima isti hardver kao L9, pa još Gingerbread.. Ali ja sam obe igre kupio na Play Store-u, tako da ne znam koja je od narodnih verzija odgovarajuća, da se odmah ogradim.
 
Postoje da se skinu igre sa full max high detaljima i klasične kao verzije... E sad problem je što klasičnih verzija je najviše i jako je teško naći ove sa full detaljima.
 
Pretpostavljam da je to do same verzije igre. Kod mene TDKR ima odličnu grafiku, a i Most Wanted. A moj Optimus 3D ima isti hardver kao L9, pa još Gingerbread.. Ali ja sam obe igre kupio na Play Store-u, tako da ne znam koja je od narodnih verzija odgovarajuća, da se odmah ogradim.
Mogu da te zamolim da pogledas u aplikacijama koju verziju TDKR-a imas instaliranu pa da probam kod mene, unapred zahvalan!!
 
Ko voli rpg, obavezno neka proba D.O.T.
Ako ste igrali Blood brothers, brzo cete se snaci.
9bI8iVi1yTLwenW1XI0N4EkF49Pn6PR2QcSorJI1I5MXzd2JDns20Y72mOqUOpLJRoE
 
Kod mene most wanted pegla na maksimumu, pretpostavljam da sve zavisi od verzije.

Nismo se razumeli.
Ona radi glatko bez ikakvih problema na oba uredjaja,ali je na nexus 7 mnogo lepsa grafika,a ista je verzija na oba uredjaja instalirana.
 
Pa sta ti je tu cudno, n7 ima duplo jaci SoC. U samoj igri ne postoje nikakva podesavanja za detalje
 
Meni nije cudno,covek je iznad pitao zasto je to tako pa sam odgovorio.
 
Sinoc sam citao predhodnu stranu pa pomesao, mislio sam da ti pitas sto ti je slabija grafika na telefonu...
 
Naravno da nije dostupna kad se plaća 1$.
 
Probao sam, a i onu Dark Legends (valjda se tako zove, MMORPG sa vampirima). Ono, nisu lose, ali mi taj tip igara nekako nije za mob/tablet.
Ovaj card game fazon kao Hellfire mi se svideo.
 
Aralon

Sinoc sam ovo probao, dobra igra. Dosad mi je ovo najbolji rpg za android. Podseca malo na starije rpg-ove sa PC-a.
 
Jel neko uspeo da namesti da mu radi Nova 3?
Ja pokusavao i na s3 i na note 2 i nece.
Probao sa nekim krekovanim verzijama i nece. Sve kopiram kako kazu u uputstvu, prvo pokretanje sa ukljucenim wifi, tad skine neku dodatak i posle toga kao press to start game i izbaci mi pocetni ekran. Ista stvar i na s3 i na note 2.
Posle sam probao da kupim igru preko marketa. Izaberem da platim, sve prodje super, kaze kao igra je velika i kao preuzmite je preko wi fi konekcije da vam ne bi naplatili ako prekoracite data paket kod operatera. Posle toga ide kao greska neka i dva email-a. U prvom mi cestitaju na kupovini a u drugom se izvinjavaju i obecavaju da ce novac biti vracen. Novac uvek bude vracen za manje od 20ak minuta.
Probao i na custom i na stock romovima. Kartica iz USA sa adresom iz usa. Svugde placam sa njom i sve prolazi samo ta igra nece.
Neko zna resenje?
 
Zna li neko neku free igru za Android a da nije zaglupljujuće repetivna? Nešto sa pričom, old school razvojem radnje, nešto gde se smisao igre ne svodi na 340 misija odnesi ovo tamo, ubij X onih ili sakupi Y ovih...

Dakle, nešto na malo ozbiljnijem nivou od facebook flash igrica.
 
Nazad
Vrh Dno