Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Pa jedino što mi pada na pamet je optimizacija... Svaku igru koju sam instalirao nije secnula, tako da verovatno ovo nije optimizovano za exynos...
 
Mozda sama aplikacija ne vidi sva 4 jezgra, ali rekoh, nema potrebe da se uopste razmislja o fps sa SGS II u ovoj aplikaciji kada je dokazano da 4 mali 400mp jezgra kidaju sve zivo a posebno na 480x800 rez ;)
 
Mozda sama aplikacija ne vidi sva 4 jezgra, ali rekoh, nema potrebe da se uopste razmislja o fps sa SGS II u ovoj aplikaciji kada je dokazano da 4 mali 400mp jezgra kidaju sve zivo a posebno na 480x800 rez ;)

+1
 
Ja na nexusu imao 55 fps, definitivno nešto ne štima.
 
Mozda je ovde fazon lower is better :d
 
31.6, sgs2 sa paranoid androidom.
 
Plague Inc.

WxKomIBgPjImZS3v9MPGLXY7_ttRt9Gcjgw8JZBo9y-ZeAw9X85MgVvktE9hX40UxFk=w705


Plague.png

Odlično i veoma zarazno. I poučno kako mogu da nas ubiju k'o zečeve :-devil-:

p.s. Mala molba za sve koji postuju. Imenujte linkove sa nazivom igre kao bi bilo lakše da se prati ko šta predlaže bez da mora da se klikne na link, a i da se lakše pretražuje tema.

Edit: Sad videh da je već bilo :) Pretraga nije ništa prikazala :banghead:
 
Poslednja izmena:
Bas bi me iznenadilo da valja, nikad nijedna Simpson igrica nije bila dobra. Ne da nije valjala kao serija, vec uopste nije valjala.
 
^ Sto? Hit & Run nije bila losa.

Probah na kratko sinoc The Simpsons - Tapped Out. Lici mi na ostale management igre. Ali malo sam igrao. Nastavicu kada budem imao vremena.
 
Meni ne da da instaliram. Your country bla bla, a na Verizon sam.
 
Samo je za Kanadu. Nadji apk na netu.
 
Pa igrala se po igraonicama, secam se ja, tako da i nije bila losa... Ja sam tada imao oko 14 godina, mozda vise, ne secam se ni kad je izasla :)
 
Mora da si imao 10 godina kad si je igrao, pa ti ostala u dobrom secanju.

Ne bas. Mozda oko 14. Davno je bilo.

Igrah do sad Tapped Out. Tipicna management igra (kao Ice Age) sa Simpsons likovima. Nema puno poente.
 
Poslednja izmena:
^ Ja igrao. Dobra je igra.
 
Igram je i ja od juče, dobra je skroz.
 
Ja večeras na sgs3,ali ne mogu da je instaliram na nexus.
 
Hvala na info, naravno probao bih i sam al' nemam sad wifi pa mi se ne trosi 50Mb iz paketa za testiranje..
 
Cool igra, sad probao.
 
Nazad
Vrh Dno