Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Не свиђа ми се 2к13 видим да је оптимизована за Тегру, игривост је на ниском нивоу ипак нису спортске симулације за телефон.
 
Jel ima neko da postavi neki dobar fliper za ne rutovane telefone,ako nisu free verzije moze i na pp.
 
Deluje nekako presareno.

Koja je najbolja ''tuca'' ovog tipa? Ne mora da bude free :D

Probao sam neke napucane igrice vise kao bechmark test, nema sanse da igram bilo sta tako napucano komandama itd na 4'', sto se mene tice keva su sitne physics igrice kao hill climb racing pa bih voleo da cujem preporuke za neke slicne zaebancije, sto bolja fizika a sto jednostavnije kontrole.
 
LG Optimus 3D

High Performance: 51.9FPS Average
High Quality: 48.9FPS Average
 
Poslednja izmena:
nešto nije u redu sa benchom definitivno. daje više fps na najzahtevnijem quality settinguu 720p neko u performance na 50% rezolucije.
 
Ti bi sa SGS II trebao da imas mnogo bolji fps od XP. Mali 400mp u GS II je quad core a u XP single ili dual core i jos se bori sa qhd rezolucijom.. a mozda je jednostavno ovaj bench test bagovito djubre :D
 
Nemoguće :D Daj da vidim SS :p

Evo SS-a.

fw0qpe.jpg



Edit: A evo i u 3D modu, koji je znacajno zahtevniji.

mu9a4upu.jpg
 
Poslednja izmena:
Ti bi sa SGS II trebao da imas mnogo bolji fps od XP. Mali 400mp u GS II je quad core a u XP single ili dual core i jos se bori sa qhd rezolucijom.. a mozda je jednostavno ovaj bench test bagovito djubre :D

Zato sam i tražio SS od Corvus-a, jer nisam mogao da poverujem da ovako loše radi...

Doduše stock kernel i stock ROM bez tweak-ovanja... Ne znam, ne patim od ovih testova, tako da...

Meni smooth radi telefon, sve bukvalno, a za igrice me baš boli uvo, ne igram ih, evo prva igrica instalirana posle 5-6 meseci je temple run 2 :)
 
Pa i da igras, nema sta da se cimas kada je GS II gpu provereno mocan, zbog 4 mali jezgra i zbog 480x800 rezolucije :) Jbes 1 nebitan bench test.
 
Evo mog reza sa S2.
Neat 4.0
screenshot2013-02-02-20-.png
 
Kako to Gnex sa većom rezolucijom i slabijim GPUom daje bolji rezultat nego SGS2 u manjoj rezoluciji i boljim GPUom :confused:
 
Kako to Gnex sa većom rezolucijom i slabijim GPUom daje bolji rezultat nego SGS2 u manjoj rezoluciji i boljim GPUom :confused:

Ni meni nije jasno... Mozda nesto nije u redu sa ovim JB, mada radi smooth, nisam mogao da verujem da ce Samsung izbaciti tako nesto. Ne znam kako je na ICS-u. Mozda je i do kernela.
 
Hmm..imam ja ICS, probaću..jedino ako je neoptimizovan za Exynos jer je procesor isti na oba, a gpu je bolji na SGSu..prosto nema logike



 
Poslednja izmena:
Nesto nije u redu sa S2, trebalo bi bolje da radi. Cak i bez dobrot skaliranja, Mali sa duplo vise jezgara bi trebalo da ima jace rezultate, pogotovo sto ima manju rezoluciju od XP. Mada, moguce je i da nije optimizovan OK za Mali.
 
Nazad
Vrh Dno