Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Nece to tako brzo zaziveti kod nas ali kapiram da po EU gradovima pored ljudi na raznim halucinogenim supstancama odredjene portale traziti i ljudi sa ovom aplikacijom a mozda spoje lepo i korisno tj opijate i ovu aplikaciju :d
 
Ovde u Nišu igra otprilike desetoro, možda malo više. A s' obzirom da je igra u nekoj vrsti zatvorene bete i da je, za sada, relativno teško doći do pozivnica, onda i nije loš broj. Igra treba još da se razvija, ali probajte u nekom trenutku. Možda vam se dopadne. A i dobro je za kondiciju. :-D
 
Ako neko ima te aktivacione kodove neka podeli sa nama. I ja sam takodje zainteresovan. :)
 
Da, igra je Google-ova. Aktivacioni kod se vezuje za Google nalog. Tako da pri ponovnom logovanju vise ne trazi kod. Oni koji su aktivirali igru mogu gledati takticku mapu na www.ingress.com/intel

Edit - Prijavite se za pozivnicu i ovde - www.nianticproject.com
 
Poslednja izmena:
Aha. A jel ima jos nekih onda igrica od Google-a i kako moze se to vidi ili nema? :)

I jel moze samo ukratko neko da isprica ko je igra o cemu se konkretno radi u igrici i jel ona samo za multiplayer ili ne? I za sta joj sluze te takticke mape? :)
 
Ne znam za neku drugu Google-ovu igru.

Igra je uglavnom multiplayer jer jedan covek, pogotovu onaj koji je level 1, ne moze da preuzme portal od protivničkog tima. Jedan covek može samo kompletno da zauzme slobodan portal i postavi rezonatore prvog nivoa, eventualno moze da napravi da portal bude Level 1,5. Da bi postao Level 2, mora da dodje drugi član tima i postavi svoje rezonatore. I tako dalje.

Verujem da me nista niste razumeli. Morate da probate igru i da čitate pravila. :-D

Taktička mapa služi da napraviš taktiku (jel'te) za preuzimanje, odbranu, povezivanje,... portala.
 
A kako objasniti panjevima iz interventne da sam se popeo na fontanu/spomenik da bi sacuvao tesko osvojeni portal? :d Bice ovo zanimljivo, zainteresovan sam malo :)
 
Hahaha Pa ne moras se penjati na fontanu, bitno je biti u neposrednoj blizini. :D

Ovde u Nišu ima jedan portal koji se nalazi ispred bolnice. Dečko je slikao obližnji spomenik (koji se nalazi preko puta), a telefon je pogresio koordinate kada je pravio sliku. Tako da su ovi iz Google-a postavili portal gde su pokazivale koordinate. Jako je čudno majati se u dvorištu bolnice zureći u telefon i hakovati portale. xD U jednom trenutku očekujem da će bolničari izleteti sa ludačkom jaknom. Tada bih voleo da čujem tog koji objašnjava kako je "samo hakovao portale". :D
 
Čim uneseš invite kod, biraš nick i stranu.
 
Btw, trenutno na obe strane ima oko 20M igraca...
 
Da li neko moze da mi posalje na PM GTA i NFS? Imam neki NFS ali kad pokrenem kaze nije kompitabilan sa mojim telefonom... U pitanju je LG L9.
 
Da li neko moze da mi posalje na PM GTA i NFS? Imam neki NFS ali kad pokrenem kaze nije kompitabilan sa mojim telefonom... U pitanju je LG L9.

A da koristis google za takve stvari?

Jedan od razloga zasto kupujem igre za Android sa Playstora je to sto nemoram posle da se cimam za game data po nekim public torrentima ili da ih skidam sa mrtvih file hosting servera. Uglavnom su vecina linkova mrtvi a oni koji nisu imaju ogranicen file size i kad skinem prvih 100 mb moram da cekam sat vremena nek mozem da skidam naredni a torrenti uglavnom nemaju seedera posto svako skine sto mu treba i nema nameru da seeduje dalje.

Neka hvala... Ako sam vec dao 360€ za tel dacu i tih 2-3 € za igru ako znam da vredi. A i vecinu igara sto imam sam kupio na akciji po 0.99$...
 
Kada bude moglo da se kupi bez problema kao u svim normalnim zemljama ljudi ce kupovati.
 
Kada bude moglo da se kupi bez problema kao u svim normalnim zemljama ljudi ce kupovati.

I sada može da se kupuje bez ikakvih problema, ali ljudima je to izgovor za pirateriju. A 90% ljudi na ovom forumu ima root pristup. Ali nije važno. Poenta je da je razgovor o pirateriji zabranjen na forumu.
 
Mozete li malo da se uzdrzite od komentarisanja i off-topic-a? Pogledajte prvih 5 strana teme, a pogledajte poslednjih 5. Postoji tema za diskusije, i ovo nije ta.
 
Ova GoogleTova igra je savrsena za spijunazu. :D
Koliko se ceka na invite ako se zahtev posalje sa zvanicnog sajta?
Bas me je zainteresovala igra, jedva cekam da upadnem.
 
Momci vratitie se na emu. Za Ingress mozete otvoriti novu.
 
Ал' сам се навукао на Мост Wanтеd :d Нешто најбоље што сам играо на телефону, звук аутомобила је фантастичан, батерија је на третману као јевреји у концлогору. Препорука ко није пробао сад чуо сам да на неким платформама лоше ради тако да није до апк или података проблем.
 
Most Wanted i GTA su po meni dve najbolje igrice koje su za sad odradjene za telefon, grafika, zvuk sve je bruka. :D Ali zato i baterija bruka traje. :d

Mada ako hocete da se zanimate instalirajte i Granny Smith kao i Ski Safari. Zanimljive igrice za ubijanje vremena.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mediocre.grannysmith&hl=sr

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.DefiantDev.SkiSafari&hl=sr

Sto se tice grafike,potvrdjujem,mada mislim da i NBA2k13 razbija sa grafika,ako ne cak i bolja
 
Nazad
Vrh Dno