Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Grafika je odlicna stvarno ali je igra JAKO lose optimizovana posebno za Tegra 3 uredjaje. Dosta sporo radi i na najjacim telefonima.
Ne znam da li je ovaj zadnji update nesto poboljsao.

Meni se i pored Tegra 3 "efekata" vise svidja kako igra izgleda na telefonu Acer S500 nego na N7, a verovali ili ne bolje i radi.
 
Emix i ostali, jesi video da nema možda posebno za T3 izbačena verzija... Meni je ona obična pravila problem dok nisam skinuo za moj GPU...
 
Pa ima Tegra 3 verzija... mislim da sam to instalirao na N7?
Sa nekim "efektima" i ako ja iskreno ne primecujem nista, mislim da ima dodat motion blur kada se aktivira nitro.
 
Koji je najkvalitetniji tower defense ?
 
Kako se zove ona igrica, gde imas dva dvorca, jedan s leve, a drugi s desne strane? Imas topove i gruvas. :D
 
E steta, imam android 2.1, tako da ovo otpada. :S:

Ne pitajte zasto 2.1:d
 
Ovaj Hill Climb Racing ima samo jednu ozbiljnu manu u mom slucaju - oteo mi otac telefon :d

Toliko je dobra i zarazna igrica :)
 
Same here :)
Od kad sam na tablet instalirao,ne mogu da mu otmem,citav dana igra.
 
Meni je trial na s40 neprevazidjen, drugovi u razredu su se cak potukli ko ce da uzme moj telefon da igra.
 
Blago vama kad vam ocevi igarju igrice na telefonima. :D

Sto se grafike tice moram da dodam i Dead Trigger. Legendarnu igru koja je po meni pomerila granice sto se grafike tice.
Mislim da ne postoji Android user koji nije probao. Igra je repetativna i dosadi brzo ali grafika je na zavidnom nivou.
Posebno one arene. Groblje i stadion.
 
Poslednja izmena:
Ko voli pucacine ima multiplayer ShadowGun Deadzone free na marketu, pa se raspucavajte :)
 
Ovaj Hill Climb Racing ima samo jednu ozbiljnu manu u mom slucaju - oteo mi otac telefon :d

Toliko je dobra i zarazna igrica :)

Hahaha i kod mene je ista situacija. Taman napunim bateriju, cale kaze 'Kako stojimo sa igricom?' i meni vec sve jasno. Zvoni mi malocas fon, on odbije poziv, da mi njegov i kaze idi zovi, radi sta hoces samo me pusti da igram xD
 
jel moze pomoc? da li zna neko kako se zove igrica slicna je kao flight control ali nije, znaci ima mapa amerike i spajas avione, jumbo jetove, dirizable i konkorde od tacke do tacke i ne smeju da se sudare, znaci nije ko flight control da ima pistu gde treba da sleti samo ide od tacke do tacke...ne mogu nigde da nadjem a igrao sam kod drugara pre 2,3 godine...
 
Koja je zadnja verzija GTA a koje najbolje za android?
 
Nije ni sa mojim SGS2..sad probao..nema je u pretrazi na telefonu, a na sajtu kaze da nije kompatibilna o_O
 
Poslednja izmena:
^ Koliko vidim, sve recenzije su pisane sa tableta. Tako da izgleda jeste samo za tablet.
 
Imam problema sa Angry Birds igricom,skinem je normalno sa marekta,instaliram,pokrenem,krenem da igram i kad predjem nivo izbaci me iz igre i prebaci me na pocetnu stranicu igre. Tamo gde su opcije,pojacavanje ,smanjivanje...
Skinuo sam par puta igricu ali opet ista prica,skidao sam i RIO ali opet isto.
Primetio sam da prilikom tog ispadanja na sekund izbaci neku reklamu gde pise 50%?
 
Ko voli igre tipa Infinity Blade obavezno neka proba Death Dome!
Igrica je ludacka, neobicna, zabavna. Grafika je na nivou nekih PS Vita naslova.
 
Onaj Ingress je baš ludilo. U početku izgleda dosadno, ali kasnije kada napredujes, pa krene unapreðivanje portala, linkovanje, pravljenje kontrolnih oblasti, odbrana portala, nadmudrivanje sa protivničkim timom...

Za sada nema puno portala, ali korisnici polako šalju predloge. Tako da se dodaju vremenom.
 
Ingress.. sta je bre ovo :d
 
VR igra. Zahteva trčanje po gradu, hackovanje portala (koji su obično neke znamenitosti grada), povezivanje, preuzimanje protivnickih portala, itd. Malo je teže objasniti. Za sada je samo moguć pristup ako imaš pozivnicu, neka vrsta closed bete.
 
Ma skapirao sam ali deluje malo bolesno i futuristicki :d
 
Ingress deluje prilicno bolesno :D me like! ako neko ima pozivnicu koja mu stoji... activate now! :D
 
Poslednja izmena:
Nisam ni video kakva je igrica, ali po ovom objašnjenju, kad vidim ovo trčanje po gradu, portali i tako to... Bože dragi :D
 
Nazad
Vrh Dno