Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Igra li ko Lost Light? Gledao sam nešto malo na yt i izgleda dobro.
Igram povremeno, odlicna je igra u principu. vremenom su je mnogo unapredili, prvo je bila mogucnost igranja samo iz prvog lica a nedavno su dodali i mogucnost iz prvog. Igram je na Poco F3, sve na max. i radi odlicno
 
Može i na pc,igra je copy paste Tarkova 👆.

Igram Raid:ShadowLegends(može i na pc),skupljanje heroja,igra je f2p a isto tako se može i igrati,bez utrošenog evra

wvo i referrel linka

Here's my install link for Raid: Shadow Legends. Get it through this link and both of us will get some free stuff to boost us along! https://link.plrm.zone/app/fwkh1
 
Poslednja izmena:
Ima li nekog ko bi voleo da otvorimo ligu za Soccer manager worlds? Igram vec duze vreme, pa da se osnuje liga. Treba nam 10 za aktivaciju. Ja ih vec imam 4-5 sigurnih, pa ako neko hoce odavde da popunimo broj :D
 
Radi Warzone preko vpna, napravi austalijski nalog i peglaj. Samo kad se ulogujes u igru diskonektuj se sa vpna, jer neces moci zbog velikog pinga da udjes u game.
Čeka se Call of Duty: Warzone
 
Ima li nekog ko igra Warhammer 40.000 Tacticus? Da li ima neka naša guild-a?
 
Koja je ova igra?
 

Prilozi

  • Screenshot 2023-08-01 at 11-10-56 T95 Max Plus $45 Android Tv Box Review - Its actually pretty...png
    Screenshot 2023-08-01 at 11-10-56 T95 Max Plus $45 Android Tv Box Review - Its actually pretty...png
    817.7 KB · Pregleda: 144
Ima li nekog ko igra Warhammer 40.000 Tacticus? Da li ima neka naša guild-a?
Играм ја Tacticus већ неких 6 месеци, члан сам Deathwing guild-a, супер заједница која је доста активна и на Discord-u
Nick Qrjak
 
Играм ја Tacticus већ неких 6 месеци, члан сам Deathwing guild-a, супер заједница која је доста активна и на Discord-u
Nick Qrjak
Jel ima mestau guildy ili je popunjena?
 
Jel ima mestau guildy ili je popunjena?
Мој гилд је тренутно попуњен 30/30 чланова али се можда деси да неког избацимо због неактивности, доста смо ажурни по том питању.
Али наш guild припада chapter-u Invictus који је савезништво више гилдова 5-6 а ту већ има места.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230828_135120_Tacticus.jpg
    Screenshot_20230828_135120_Tacticus.jpg
    176.7 KB · Pregleda: 112
Da li ima neki Minecraft za telefon, a da je dobar i bez reklama ??
 
Vec skoro puna 3 meseca, svaki svakcijati dan, igram FarmRPG i to je prvi put u zivotu da sam se zaludeo nekom mobilnom igrom, a mator konj :)




Igra nema reklame, pokrece se instant i u pitanju je "tekstualna verzija" Stardew Valley tipa igara. Takodje kao i u slucaju Stardew Valley jedan developer razvija igru uz nikad bolji i zabavniji community u jednoj igri koji sam do sad video. Farm vajb, ali u sustini chill mmo.

Farming, crafting, fishing i exploration, 4 skilla se razvijaju kroz razne kvestove, trejding ajtema sa ljudima u chatu, special eventi (halloween, christmas, valentines itd) i milion malih updatea koje ovaj lik skoro na dnevnom nivou izbacuje. Igra je dostupna i kao desktop verzija kroz browser


p.s. obavezno ukljuciti dark mode, u suprotnom se oslepi :)

p.p.s nick mi je ikoalosaurus, u end-gameu sam uveliko, sve lvl 99, od nedavno rade referrali, mozete se i preko mog koda registrovati i dobiti ponesto kul - 04C40
Posaljite poruku u igri ako se pridruzite, imam tonu itema da posaljem besplatno da pomognem u startu :)
Pretrazivao sam forum za stardew valley i naleteh na ovaj tvoj post. Da li jos uvek igras i da li pre preporucio ovo ili stardew valley?
Ja sam davno pre igrao John Deer American Farmer i sad hteo da igram opet nesto tako gde vodis farmu i drugar mi preporuci stardew valley, pa hteo da vidim da li je to to sto mi se svidja.
 

Pošto na dnevnom nivou igram samo Clash Of Clans meni je ovo top. Ima nekih sitnih nedostataka doduše, ali dobro, beta je u pitanju.
Nisu ni sve igre dostupne, hteo sam baš da isprobam Hitman: Sniper, ali moša.
 
Pa odavno postoje Blue Stacks i drugi Android emulatori, ako je ovo pilot projekat, bice ugasen za godinu-dve kao i milion drugih Google projekata.
 
Slažem se, ali ovo je prvi oficijalni emulator. I ako uzmemo u obzir da je pokrenut od strane Google-a (a ne Microsoft-a), da se nadamo da je ovo korak napred u portovanju.
 

Games.jpg


 
Neka trka automobilima za trku u drustvu,tj da se organizuju trke za troje,eventualno botove.
 
Jel igra neko Arenu Breakout? Igra je kopija Escape from Tarkov, odlicna je...
Neka trka automobilima za trku u drustvu,tj da se organizuju trke za troje,eventualno botove.
Need for speed mobile npr
 
Igra li se šta zanimljivo? Mislim na multiplayer. Ja trenutno igram Polygon Arena, zarazna igra ali nema naših igrača, barem ih ja nisam susretao.
 
Nazad
Vrh Dno