Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Ljudi, kako da skinem igrice za ovaj emulator SuperGNES Lite. Pomoc
 
Skinuo sam skoro Zen Pinball THD i ona jedna tabla je vrh.
Vec nedelju dana igram.

Od flipera meni je stvarno najbolji Pinball Arcade.. E sada dosetile se ku*ve pa svaki sto naplaćuju 2,3$..ja sam uzeo ovaj Arabian Nights za 0.99c, čini mi se da je on i najjeftiniji, a svakog meseca izbacuju sto meseca koji može da se igra besplatno :)
 
Preporuka za Fieldrunners super igra.
 
Great Little War Game i Great Big War Game su odlicne strategije.
 
OnLine igre za android

Moze li neko da preporuci dobre online igre za android? Igrao sam ranije drag racing,pa me zanima ima li neka slicna igra,ne mora biti trka.
 
Order & Chaos Online, Earth And Legend
 
Imao sam na fonu real football 2012 ali sam ga ubrzo uklonio jer nisam mogao da igram trazio je neki "novac" koliko se secam da bih igrao. Sada vidim da je izasao novi 2013, kao i predhodni besplatan je na marketu, probao bih da ga skinem i igram cini se ok, ali me zanima kako resiti problem sa tim novcem, da li neko zna, unapred hvala. Ako ga neko pika na telefonu, mogao bi preneti i utiske.
 
To je sad moderno da se izbacuju pay to win igrice. Ja ih izbegavam.
 
Dead Space =>best igra od svih.
PES 2012
Angry birds
Basketball shots
itd... :)
 
Ne dopada mi se Dead Space. Zakomplikovali su kontrole.
Vise mi se dopada mass effect infiltrator.
 
Fifa 12 za pes 12 na telefonu je majka, steta sto nema opcije ko na ios-u, ali i ovakva je mnogo bolja, nadam se da ce i jedni i drugi kad izadju verzije 13 biti jos bolji, a prvenstveno pes jer ga vise gotivim na pc.
 
ima li neki dobar multy player game? nista pametno da nadjem da se bijem sa drugariam =]
 
Ja sa drugarima cepam Naval Clash - potapanje podmornica koje može preko bluetootha :)

Kad smo već kod toga, dajte neku avanturu (nalik na onim na Sony kecu) koja može da radi na 600MHz i Adreno 200 (po mogućstvu FRP) a da nije Spectral Souls, Zenonia i Children of Carinia :)
 
super je Naval Clash samo je glupoist ziva sto ne mozes da biras preko neta protiv koga igras.. nego random na koga te baci :(
 
Sentinel 3: Homeworld na popustu $0.99.
Odlicna tower defense igrica.
 
Rise of glory,ubih bateriju poslednjih par dana zbog nje:) U free verziji dostupne su samo 3 misije i 4 aviona,no za online je i to dosta.Barem dok ne naletite na nekog koji je kupio igru i vozi najjaci avion.

Mali hint: u online okrsajima moguce je dopunjavati health ako sletite pored onih baraka na zemlji,no to je mac sa dve ostrice,jer ste onda izuzetno ranjivi.
 
preporučite neke igrice koje mogu da se igraju multiplayer preko bluetootha?
 
^ Odavno prevazidjena. :D

Probajte Subway surfers. Besplatna je i prilicno zabavna. Danas slucajno skinuh i zarazih se. :) Kao Temple run, ali bolje.
 
Ja skinuo pocket tanks i pikam, nije lose, meni zabavna igrica.
 
Probajte Pixel Twist ;)
I Freeze!
 
Poslednja izmena:
Ljudi, kako bi bilo da ostavljate i linkove ka play store-u, a ne samo naziv?
:D
 
Hill climb racing, zaraza :)
 
ljubitelji RPGova - Zenonia i Inotia serijali.
da pitam opet: bluetooth multiplayer igrice?
 
Nazad
Vrh Dno