Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Nisam ja pravio naravno, nemam nikakve veze sa igrom. Ne znam, meni se dopada.
 
Izvini onda, svako ima razliciti ukus, ali meni je bas ocajna igra :D Pitam se jesam li probao nekada neku losiju od ove :D
 
Can Knockdown 3 je stvarno extra, grafika ubija i zanimljiva je :)
 
@dr. Sonic jel se doplacuje nesto ovaj Deep dungeons of doom? Presao sam 4-5 tamnica i otkljucao sva tri lika i sad ne mogu da otvorim ni jednu vise, pise "loading". Nemam tunnel bear pa ne mogu da vidim da li postoji i neka paid varijanta ili meni nesto baguje??
 
@dr. Sonic jel se doplacuje nesto ovaj Deep dungeons of doom? Presao sam 4-5 tamnica i otkljucao sva tri lika i sad ne mogu da otvorim ni jednu vise, pise "loading". Nemam tunnel bear pa ne mogu da vidim da li postoji i neka paid varijanta ili meni nesto baguje??

Izgleda da se plaća. I ja sam stigao dotle i ne mogu da pređem loading.
 
Najgore od svega sto ne mogu nikako da izbunarim "sredjeni" .apk a bas mi se igra, nevidjena zaraza. Odlicne animacije i muzika, zarazan gameplay. Javi se molim te na pm ako nadjes resenje ;)
 
^ +1 I ja obe instalirah danas. Riptide 2 je grafički vrlo impresivan. :)
 
+1 za Riptide,dosta bolje izgleda u odnosu na prvu verziju.
A i teza je za igranje,samim tim i zanimljivija :)
 
Jel igrate vi nesto sto se ne placa? :D Meni su i dalje hill climb racing, TR2, sah, ispizdele ptice.. najbolje za ubijanje vremena mada najcesce palim hill climb i temple run 2..
 
Ja slabo igram i ovo što se plaća. :D Uglavnom probam igru 10ak minuta i to je sve. Onda posle stoji na telefonu dok je ne obrišem. Hehe

Najduže što sam igrao bilo je Where's My Water. Tamo sam daleko stigao (skoro do kraja), a skupljao sam sve predmete i sve patkice. :)

Skoro sam igrao malo GTA III sa bluetooth tastaturom. Ono je extra. Čak i šifre sa PC-ja rade! :D
 
Poslednja izmena:
Ma i ja slabo igram (i na kompu me sve vise smara a tek na 4''..) ali opet nije lose imati nesto dok cekas u nekom redu, prevozu.. Hill Climb Racing me odusevljava i jedino to igram svake nedelje bar po par puta.

A sve ostalo sluzi da me smori ako ne mogu da zaspim pa da zakucam od dosade :d

Sad cu ''da trazim vodu'' :)
 
^

Meni isto hill climb extra, a izbrisao sam je nedavno jer sam sve otkljucao i nabudzao pa nisam mogao vise nista novo da uradim :D
Dosta sam igrao i flickhomerun a sada bacam one ljute ptice i instaliram sve sto se ovde predlozi :D
 
Meni isto hill climb extra, a izbrisao sam je nedavno jer sam sve otkljucao i nabudzao pa nisam mogao vise nista novo da uradim

Pa i ja imam sva vozila nabudzena, solidne rekorde pa opet vozim cesto, moras da iskoristis mastu :d Highway moze da se vozi koliko oces (za sada imam malo preko 9k) a ovo ostalo se zezam koliko mogu da predjem punim gasom i sa sto vise okretanja :D
 
^
Haha, mogu ti reci da smo sve isto radili.
Highway sam imao oko 7k ako se ne varam i to sa onim hmmm ne znam kako se zove, kamionet bih to nazvao....onaj plavi, jer ima dosta goriva kad se nabudzi :D
Ja sam cak kada me je smaralo da dugo vozim, onda sam skontao da sa tim kamionetom drzim pun gas od pocetka pa do 600 metara i znam da se nece prevrnuti pa usput gledam tv ili tako nesto :D
 
Može preporuka za neku multiplayer
Igru? Po mogućstvu ne online nego Bluetooth ako je to izvodljivo? Ako ne onda bilo kakva. Hvala!
 
^ Probaj Team Dragon ako ti radi.
Imas Bluetooth i WiFi cini mi se.
 
Cemu tacno sluzi nova Google Play Game aplikacija sem sto vidim na jednom mjestu sve svoje igre i mogu da ih pokrecem odatle?

Kako npr. protiv nekog da igram neku igru?

Da li je to moguce?
 
Ja trenutno igram Gta vice city... Dobra je za ubijanje vremena.
 
Počeo na Simbijanu, nastavio da igram Mau Mau od Lonely Cat Games i na Androidu. Igre nema na Pleju iz nekog razloga, iako je free (adware).

1306295845-1.jpg
 
Nazad
Vrh Dno