Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Into The Dead - Nije loša igra. Samo što je izašla za Android, kažu da je popularna na iOS-u.
 
Од трка волим једино Asphalt и NFS :D
 
Од трка волим једино Asphalt и NFS :D

Igrao sam i Asphalt 7 i NFS Most Wanted i RR3 mi se najvise svidja od sve 3, dosta realna i zanimljiva igrica, igram je vec duze vreme dok se prethodne 2 nisu mnogo zadrzale u telefonu..jes da malo smara repair ali dobro...po meni super
 
Mislim da ovde nije bilo postavljeno da je najnoviji Humble Bundle za Android i da sadrži sledeće igre: Bladeslinger, Plants vs. Zombies, Centre Jour i Anomaly Korea. Ove četiri dobijate ako platite koliko želite (minimum je valjda 1$). A ako se plati preko proseka (trenutno je to 5,52$) dobijaju se i Metal Slug 3 i The Room.
Ponuda traje još 9 dana: https://www.humblebundle.com/ (nakon toga će na ovoj istoj adresi biti neka druga ponuda, ili pauza između ponuda).
Bladeslinger se jeftinije (a legalno) ne može naći nigde ne netu, a plus se ovde dobijaju i ostale igre.
 
Dajte neku preporuku za neku dobru platformu koja ce biti pokrenuta na tabletu :) . Igrao sam Ray Man Jungle, Angry serial ... dajte nesto dobro, posto nisam u toku ...:)
 
Modern Combat 3 brutalna igra!


Odlicna grafika cak i kod mene na Galaxy Tab 2 7.0 mogu da zamislim kako izgleda na Tegri 3
 
Da li postoji sven bomwollen za android?
 
The Room - Zanimljiva puzzle igra. Zbog nje sam kupio trenutni Humble Bundle i dao BTA.
 
Ljudi imam jedan mali ali cudan problem na s2 plus,dakle kada skinem sabway surfer igricu i pokrenem,onaj coveculjak uopste ne trci po onim sinama nego leti i rasirene su mu ruke,znaci sve je nekako izokrenuto,onaj cuvar isto bukvalno lebdi iznad sina u lezecem polozaju,kuce trci naopacke...:) totalno zbunjujuce...
ako neko ima neku ideju sta bi to moglo da bude...?
 
Пробај да урадиш force stop и clear data на игрици, ако неће да ради обриши па скини поново:p
 
^ima li razlog zasto spamujes sa tim igricama ovaj forum?
 
Ima, on ih pravi, ali svejedno je spem.
 
Ako neko nije kupio Humble Bundle igre, topla preporuka. Evo ubijam se po ceo dan koliko su zarazne.
 
Nazad
Vrh Dno