Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Bishop

Slavan
Učlanjen(a)
11.07.2007
Poruke
1,129
Poena
350
Pošto nam je svima ponekad potrebno i malo opuštanja, ajde da vidimo uz koje se to igrice družite sa vašim Androidom...

Ja sam isprobao više igara, ali one koje su mi instalirane i koje pokrećem s vremena na vreme su sledeće:

Angry Birds Link
Fruit Ninja Link
Cut the Rope Link
Asphalt 5 Link
Labyrinth Link
Chess for Android Link
LogicBall Link
Super Sudoku Link
 
nova 3 , ama. spiderman , max payne 2
 
Temple run, 100 floors, doors one touch drawing :)
 
Ja u poslednje vreme igram samo Swing Shot.
 
Povremeno igram:

-Amazing Alex
-Asphalt 6
-Asphalt 7
-Dead Trigger
-GTA III
-Max Payne
-Shadowgun
-Where's My Perry
 
Samo nba jam i word search. Nemam živce za bilo šta drugo. Mada imam instaliran angry birds space I temple run.
 
Cut the Rope
Where's My Water
Where's My Perry
Fruit Ninja
Asphalt 5
Pocket Soccer

najbolje igre za Android, a verujem i za iOS, su one koje su namenski pravljene samo za mobilne touchscreen platforme. Max Payne super radi i može da se igra na tabletu, pređoh na GT10.1 skoro ceo Part I, a onda sam ga instalirao na PCu i shvatio koliko je za pucačine sve sem miša i tastature ******.
 
gameloft-08-03-12-01.jpg


http://www.engadget.com/2012/08/03/gameloft-unreal-engine-android-first-game/

Inace imam instalirano:
AB Space
World Of Goo
Zen Bound 2
Cut The Rope
Where's My Perry
Dead Trigger
N.O.V.A 3
Temple Run Brave
Ali retko kad igram.
 
Epic astro story, dark nebula.
 
Poslednja izmena:
FIFA 12 - neprevazidjena, bolja nego bilo koja druga sportska igrica na Androidu
Angry Birds - sa svim podverzijama, sve sam presao u jednom dahu
Amazing Alex - mozgalica, nije losa za ubijanje vremena
Apparatus - takodje mozgalica, samo malo manje zabavna od Alexa
Max Payne - malo mi je nezgodno da igram na 3,7" ekranu, ipak je ovo vise za tablet
ME Infiltrator - isto kao Max Payne
GTA III - svi znamo sta je ovo, mislim da ne postoji gamer koji ovo nije igrao, malo je nezgodno da se igra bez misa i tastature, ali sve u svemu odlicna igra
Chicken Invaders 3 - secam se da sam davno igrao na kompu ovo, super zabavna igrica
Noogra Nuts - dobra za ubijanje vremena
PokerKing Pro - po meni najbolji poker za Android, postoji identicna iOs verzija, pa je baza igraca jako velika
Super linijice - popularna igrica 90tih, zauzima samo 50ak kb
Srckie - jako dobra domaca igrica, edukativna pre svega
Swing Shot - igrica na foru Angry birds, samo zanimljivija i bolja po meni
Tablic - svi znamo sta je, steta sto nema multiplayer opciju.

Ovo su samo igrice koje imam trenutno u telefonu, a isprobao i presao sam
 
A moze li neka preporuka za igre koje bi koristile HW tastaturu Transformera? U zanru akcije/arkade/cak i strategije? RPG mislim da je pushing too far :)
Ne mogu da igram pucacine na touchscreen, pa da me ubijes. Ne moze to bez tastature i misa!
 
Azkend - sjajna avantura/slagalica
NavalClash - potapanje brodova online
Mini Motor - cool trkanje
Zen Bound 2 - za smirivanje, sjajna igra!
MInecraft - za uzaludne
- Canabalt - odlican indie naslov napravljen za samo 4 dana
Snuggle Truck - jos jedna super trkacka arkada
Final Fantasy 3 - jel moram da kazem sta je?
Cogs - odlicna 3d slagalica/mozgalica
Reckless Racing - i opet arkadna trka i to odlicna
GTA 3
EVAC
Radiant Defense
Robotek - skoro kao RPG, dugo se igra
Avalon HD - fenomenalan RPG
 
War Pinball najjaca igra koju imam na telefonu. Bukvalno, svaki put kad vrsim veliku nuzdu utrnu mi noge koliko sedim u klonji jer je igra i vise nego zarazna :)
 
Poslednja izmena:
Danas sam kupio prvi android telefon (S2), intersujeme dali moram da imam rutovan telefon da bi igrao neke od ovih igara sto se placaju kao sto je max payne, nba jam itd. Ili postoji neki drugi nacin za instalaciju
 
Minesweeper classic, moon chaser, freecell.
Igrao sam i gta3, ali da nemam hardversku tastaturu sigurno je ne bih igrao. Ne volim touchscreen kao interfejs za igre koje zahtevaju brzinu, tako da se drzim proverenih i prostih igara.
 
Pinball Arcade sa DLC, Angry Birds su igre koje se nalaze na SGS I9000.
 
Danas sam kupio prvi android telefon (S2), intersujeme dali moram da imam rutovan telefon da bi igrao neke od ovih igara sto se placaju kao sto je max payne, nba jam itd. Ili postoji neki drugi nacin za instalaciju

Ne mora. Inače, piraterija na ovom forumu je zabranjena, nemoj više postavljati ovakva pitanja, rizikujes ban.
 
Jel probao neko psx emulaciju? Instalirao sam FPse ali neće da radi ni jedan ISO. Probao sam i da napravim i da kupim na internetu. Non stop javlja neku grešku u vezi broja sektora. I kako bi to uopšte radilo na g300?
 
Ja sam probao FPse i sve je radilo odlicno. Sticajem okolnosti, nije bio ISO vec BIN u pitanju. Letele su sve igre. Trebalo bi da radi ok na G300.
 
Poslednja izmena:
Da, da mora bin fajl.. Ima još nešto da se skida, par fajlova da bi to sve radilo...
 
Imam jednu igru ima 3 fajla ali ne šljaka. Videću nešto večeras, nisam,kući sad. Hvala.
 
Probao sam EW Jim 2 i CMR2. Crv radi odlično ali reli laguje. Ne znam da li mi fali snage na telefonu ili je nešto drugo u pitanju, pokazuje preko 30 fps ali je skoro pa neigrivo. U svakom slučaju radi, samo treba kupiti igru na pravom mestu ;)
 
Ja sam se navukao na Little Stars for Little Wars 2. Malecka realtime strategija.
 
Skinuo sam skoro Zen Pinball THD i ona jedna tabla je vrh.
Vec nedelju dana igram.
 
Nazad
Vrh Dno