Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Hahaha
Probaj da bekapuješ ceo app sa helium-om, pa onda restore na novi telefon

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Treba li root?
Ne smem rutovati ovaj novi telefon.
 
Helium radi bez root-a koliko znam, probaj pa javi.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Nije moglo preko Heliuma. Na kraju sam resio nekom gimnastikom uz pomoc foruma proizvodjaca te igrice. Ukratko, to je stara igra koja ne podrzava cuvanje u cloudu. Ali kad se instalira neka nova od istog proizvodjaca koja podrzava, onda se nekim cudom povuku i podaci od ove stare. Ne znam ni ja kako, ali tako sam povratio podatke.
 
Poslednja izmena:
Pokrenem danas PUBG I vidim da sad moze da se poveže na Google play, povežem se ali pošto kreće ispočetka vratim se na guest mod pošto mi je tu stari save.
I sad vidim da ima i link iz guest moda da se povežem na Google play ali mi to ne dozvoljava jer sam vec napravio novi profil, pa postoji li neki način da izbrišem taj novi profil da bih ovaj guest linkovao na mail.

Disconnect u podešavanjima sistema ne pomaže.
 
Igra li neko PUBG, koji ste rank, ima li nekih domaćih klanova
 
Da li možeš da pobedis ovog lika na prvom mestu ? Ja ne uspevam :/
 
Dobio sam strvinu posle 10-15 partija
6ecf9feafee32a6b882372d0f278c8b3.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja sam odigrao 40ak partija i najvise sam mu dao 3 poena[emoji51]

Tacno mi fali 2-3 udarca, jer uvek posle odredjenog vremena pogresi/omasi lopticu
Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Iz osmog puta tačno pade krvnik :D Fora je samo da izdržite određeni broj prebacivanja sa njim, mislim da je u pitanju uvjek isti broj, tresnuh ga 5-3 :)

799ad18cd18a2779b3a5bc809bc0f5b9.jpg


Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Nisam bas iz prve ali sam ga pobedio, trećeg ili drugog sam čak i pobedio sa 5:0, sad igram protiv ovih sto su napravili igru. Meni su teže ove druge igre gde se sto smanjuje i ostalo sta jos ima.

Nisam bas iz prve ali sam ga pobedio, trećeg ili drugog sam čak i pobedio sa 5:0, sad igram protiv ovih sto su napravili igru. Meni su teže ove druge igre gde se sto smanjuje i ostalo sta jos ima.
Fora je bar meni, da se fokusirate samo na svoju polovinu stola i tu čekate lopticu i reagujete
Hteo sam edit al nekako citirah sebe
 
Poslednja izmena od urednika:
Оранџнос-а је тешко победити. Остали су лаганица
 
i njega dobih iz treceg pokusaja. dobra zabava od sat vremena.
 
Imate preporuku za neku dobru igru minimalističnog dizajna, odigrao Monument Valley (oba dela), sad igram Alto's Adventure. Takav neki fazon igara, koje nemaju težak mehanizam igre, već baš opuštaju, a pritom i lepo izgledaju.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Badlands 1 & 2?


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Badland naročito kec je vrhunska igra!

Preporučio bi i ninja tobu, zanimljiva je.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Badland 1 sam igrao, na WP, 2 deo, čini mi se nisam, znam da je nije bilo za WP, ali možda sam je igrao na nekom Androidu. Baš ću pogledati, kec je bio odličan. Još neka možda, pored Ninja Tobu?
 
Najbolje sto sam ja igrao su Hambo, Burrito Bison Launcha Libre, Cut the Rope serijal, Piano Tiles 2(opustajuce dok ne krenu brzo da idu :d).
 
Jel zna neko kako da instaliram FootbalManager, a da to radi. Da ima prave igrace, timove itd.
Mislim na apk verziju. Probao sam i nece. :(
Nisam igrao igre basssss dugo i sad mi se igra menadzera. :) Ranije sam na kompu cepao CM 03/04. Lepa vremena. :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno