Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Odlična fudbalica preporuka i od mene. ;)
 
Ja jedva čekam Wild Rift, biće odličan.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Tera li neko GRID™ Autosport? Kakva je? Nikako da naletim na dobru instalaciju jer nemam tehnicku mogucnost da je uzmem iz play prodavnice
 
Kupio ja odavno. Baš lepo grafički urađena igra. Cepao sam malo sa gamepadom ali ne drže ne više takve stvari, mator sam.

Uspeo sam da instaliram na uređaj koji hardverski ne podržava instalaciju igre, naravno koristio sam isti mail preko koga sam i kupio igru i radila je.
 
Poslednja izmena:
Bogme ovo je više konstantni stream reklama sa povremenim primesama igrice. Čak daju i izbor da gledaš reklamu i dobiješ novčiće, ali ako ideš no thanks, svejedno će da ti serviraju reklamu.
 
Da li neko planira da igra wild rift preko VPN-a sad kad je izašao kao open beta za Japan i slične?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Igram wild rift i igrica je predobra!

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Probao bih I ja ali ne ide mi nikako ta kombinatorika oko promene lokacije u play store u

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
U decembru će kod nas.
Meni je samo drugarica sa Filipina napravila Gmail i prvo logovanje sam uradio sa vpn-om, sad bez njega igram normala.
A igricu skinuo sa neke taptap aplikacije.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Da li se loguješ sa starim riot nalogom?
Jel imaš sve champion e koje si imao kupljene na PCju ili se sve iznova kreće?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
Ne, igrica nema veze sa pc verzijom.

Baš su je dobro optimizovali, ja sam prezadovoljan kako radi i kako su kontrole urađene.
Napravih malopre pentu sa mf.



Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Bolesno. I jos na kraju stradao od glitch-a, ne od umora. Nisi valjda u cugu igrao ovoliko?
 
Nije od glitcha već je "ubio" u zid... Možda bezazleno ovaj put ali ranije je imao nekoliko nezgodnih...

Inače svaka čast...

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Jel probao neko Genshin Impact na Androidu? Ja imam Kirin 710F koji je ispod hardverskog minimuma ali igra fino radi mada je mutna u pokretu, verovatno spusta rezoluciju na neku smesno nisku da bi odrzala frejmrejt. Zanima me kako radi recimo na Pocophone F2 Pro, da li vredi da menjam fon?

Sto se same igre tice, neverovatno je da radi na mobilnom telefonu. Mislim da je ovo prva, ozbiljna i velika igra za mobilni koju sam probao da ima destrukciju okoline. Doduse to je samo zbunje ali obicno u igrama za mobilni je sve staticno. Grafika je kao pravi anime film, produkcija na jako visokom nivou. Ono malo sto sam igrao, deluje kao online verzuje Zelda Breath of the Wild. Ne znam kako zaradjuju, za sada je sve potpuno free i nema smaranja sa reklamama. Trenutno ne podrzava game controller, nego mora mapping preko Octopusa ali rekli su da ce kasnije ubaciti podrsku za gamepad. Nije neophodno posto su touch kontrole odlicne. Za razliku od Pascals Wager koja je neigriva sa touch kontrolama dok je sa gamepad jako dobro iskustvo.

Mada mislim da cu sacekati GPU i igrati ovo na PC kako dolikuje.
 
Wild rift najavljen zvanično 10. Decembar za evropu.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Prođe 10ti i ništa od LOLa kod nas.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
Eo šta kažu
42398a451b971b18927333b2a6281566.jpg


Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Evo od jutros je zvanično dostupan Wild Rift.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Evo od jutros je zvanično dostupan Wild Rift.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
Tačno. Probao sam. Dobro ispeglano i lepo preneto na mobilni, samo što su partije kraće što meni lično i odgovora. A *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*a ima i ovde kao i svuda.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Tačno. Probao sam. Dobro ispeglano i lepo preneto na mobilni, samo što su partije kraće što meni lično i odgovora. A *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*a ima i ovde kao i svuda.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
U tome je i poenta, da je brža igra, da možeš da odigraš kad oćeš da se zabaviš.

Meni je baš super, igra radi odlično i komande su odlično odrađene. Ja je igram preko mesec dana.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno