Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Odlican je Cod. Pubg i ostali krs izgledaju kao amaterizam prema codu

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
Meni Battle Royal deluje smešno u odnosu na PUBG. Dizajn oružja, odeće i generalno izgled igre je kao da su kinezi pravili za decu od 12 godina. Ipak moram reći da prilično glatko radi.
Nema šanse da mogu da igram TDM i slično u prvom licu na telefonu, samo BR i to u trećem.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Skoro pa da uopste ne igram igre na telefonu ali ovo sam morao da probam i mogu reci da je sasvim solidno odradjeno, pogotovo su mi Crash i Crossfire mape vratile onaj stari COD4 vajb. Grafika je super i na SD855 sve radi fluidno na ultra i AA.
 
Da li postoji način da se nalog za Call of Duty veže npr za Google nalog umesto za Facebook?
 
Poslednja izmena:
Izgleda da jos uvek za sada ne moze brate. Pokusavao sam i ja ali ne moze. Mozda ce moci kasnije. Pa dobro, i PUBG kada je izasao nije bio idealan, verujem da ce u sledecim update ovima da dodaju neka oruzja, nesto da izmene, poprave i sl. Tek su krenuli, osnova im je odlicna
 
A ovo? Dobio neko, nije valjda da će da krene naplata za običan multiplayer?Call of Duty_2019-10-10-19-18-09.jpg
 
Znam to, nego nisam siguran dal je 10, al msm da jeste

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Da li je moguce da se postavlja pitanje sta znaci free for all ili je moderni gejming bas toliko zastranio sa izvrtanjem modova i izmisljanjem tople vode? :)
 
Upravo videh, 8 ljudi free for all.
Bukvalno, gledam jel moguće da je neko pitao free for all šta znači hahah


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Da li postoji način da se nalog za Call of Duty veže npr za Google nalog umesto za Facebook?

Ne postoji. Ni PUBG na početku nije imao, pa su ubacili.

Meni Battle Royal deluje smešno u odnosu na PUBG. Dizajn oružja, odeće i generalno izgled igre je kao da su kinezi pravili za decu od 12 godina. Ipak moram reći da prilično glatko radi.
Nema šanse da mogu da igram TDM i slično u prvom licu na telefonu, samo BR i to u trećem.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Da, BR je loše odrađen, tj. bolji je na PUBG-u. TDM je možda bolji na COD-u, dok PUBG-u fali više mapa, a i FPP nije najbolje odrađen.

Igra lepo radi i na S800 SoC-u. :D
 
koju mi igricu na telki preporucujete za cerku od 12 god ? moze nekoliko predloga.. nista agresivno, samo da je zarazno [emoji85][emoji85]
hvala

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Neka farma, farmvil i slicno.
Mada nije mi jasno sto bi cerku hteo da zarazis igricama? Obicno je suprotno,borba da se dete odvikne od toga.
 
Ima dosta igara nalik kvizovima, mojoj ćerki od 10 godina su takve igre zanimljive

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Neka farma, farmvil i slicno.
Mada nije mi jasno sto bi cerku hteo da zarazis igricama? Obicno je suprotno,borba da se dete odvikne od toga.
realno si u pravu..ali, svakako i bez mene igra prilicno Brawl Stars...ne utice na skolu i ostale obaveze, pa ajd...

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Jel igra neko Brawl Stars? :D
 
Ja jedva čekam da izađe ova lol igrica za mob, svi pričaju da je odlična

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Meni se brawl stars nije svidela. Ostao sam na Clash Royal ipak

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Ne mogu da se ulogujem sa facebook nalogom na Slagalici (izbaci Mrezni problem, provjerite konekciju...). Odigrao malo sa Gost nalogom, sad trazi kupovinu nakih tokena.
 
Tako ti je to,mora FB nalog. Ali iako izgubis sa FB nalogom moras da kupis tokene da bi igrao dalje
:D

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno