Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Cube escape Cave, Cube escape Seasons, Cube escape Lake i ostale Cube escape igre. Vrh vrhova.
 
Aj neka preporuka za off line strategiju tipa Civilization ili Age of Empires.
 
ajde mi preporuku za igrice za dete od 10 god

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Igra li neko Minecraft Pocket Edition ?
Iz nekog razloga ne mogu da se ulogujem u Xbox account.
Dešava li se nekome slično?
 
Probao sam par nekih saveta sa Net-a, ali ništa ne prolazi.
Tapnem na SignIn (iz MCPE interface-a), kao krene, aktivira, SignIn proces..ali display ode u crno, par sekundi i vrati se na MCPE LogIn interface, tj. napravi kratak loop od par sekundi i ne izbaci Xbox username za LogIn..
Probao sam sve na full clean sistemu, probao sam i na MIUI, ista situacija.
RR mi je root-ovan, a MIUI nije.
 
Vec par dana pokusavam da napravim da se moze igrati sa gamepadom igrice na android boxu i nikako mi ne polazi za rukom.

Sve aplikacije koje sam probao koje emuliraju touch ni jedna ne radi a vecina trazi i placanje, jel imate neki savet u vezi ovoga?
 
Instaliraj, probaj, pa javi.
Instalirao nisam ,trenutno se bakćem sa Machinarium i Limbo a NFH sam prešao davno.

Sent from my Redmi Note 3 Pro [kenzo] using Tapatalk
 
Sudoku u domaćoj izvedbi.

Google Play Store link

Otvorio sam i posebnu temu za sugestije, pitanja, žalbe i sl.
Pohvale mogu i ovde :D

Inače moja prva igra za Android i za ovih ~20 dana 1 poseta stranici i 0 puta skinuta :(
Tako da moram da zamolim članove Benchmarka da malo pripomognu.
 
^Stavi normalan link a ne bit.ly
 
Bit.ly svima ide na zivce. Jadan pokusaj da se zaradi par centi. Stavi lepo link do app i to je to. Ne pokusavaj da na svaki moguci nacin iskoristis druge da bi zaradio nekoliko centi. Vredjas nam inteligenciju.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Btw meni bit blokiran kao i mnogima koji koriste neke blokere reklama
 
Ima li neko neki predlog za puzzle igru, ali malo ozbiljniju? Ne mislim na klasične "telefonske puzzle" igre, kao Cut the Rope i slične, nadam se da sam bar delimično jasan da mi neko može predložiti nešto :d
 
Ima li neko neki predlog za puzzle igru, ali malo ozbiljniju? Ne mislim na klasične "telefonske puzzle" igre, kao Cut the Rope i slične, nadam se da sam bar delimično jasan da mi neko može predložiti nešto :d
Ako ne mora da bude besplatna onda The Room, svi delovi...

Sent from my Vivax Point X551 using Tapatalk
 
^ Moj rekord


1d383ef04890fb2ee46b1867d63da0c4.jpg
 
Nazad
Vrh Dno