Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Nije nikad ni bio za nas, moraš ručno da skineš app+obb

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ne, jer ipak skidaš modovanu app(plaća se inače)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Navuko se opasno... Head Ball 2 [emoji23][emoji23][emoji23]

Huawei Mate 20 X EVR-L29
 
Verovatno je vec bilo ,ali nekoliko meseci igram ovu igru!Bas je zarazna!
Tap Titans 2

Tap Titans 2-1.jpg
 

Prilozi

  • Tap Titans 2.jpg
    Tap Titans 2.jpg
    87.8 KB · Pregleda: 298
Je l' imao neko islustva sa razlicitim joypadima na Androidu?

Ja probao da nakacim DS4 posto ga vec imam ali bas laguje tako da mi treba preporuka za neku plug & play varijantu.
 
Neke preporuke za dobre igre dok sam na letovanju?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Kako da rešim da mogu da instaliram aplikacije koje nisu dozvoljene u našoj zemlji?
cdbe42ddf8e9438de6ec918770dc4792.jpg


Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Izguglas u slikama "destroy 3 opponents" i kao prvi rezultat ti izadje Metal Madness.
 
Pazi kad si me naterao da probam.
Svakako, hvala za naslov.
9fad3c549ccb0717e2fbe7ca6ac4018d.jpg
5389c6aa43c0d529eca14da7085d9311.jpg
 
Poslednja izmena:
Call of Duty®: Mobile

Jadne baterije roditeljskih telefona kad klinci ovo izvale.. mada ima nekoliko ovakvih MP FPS.

Probao, SD845 ocekivano sazvakao igru, obrisao.
 
Divim se ljudima koji mogu da igraju ovakve igre na telefonu. Eventualno bih mogao sa kontrolerom ili nekom dodatnom opremom.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Call of Duty[emoji2400]: Mobile

Jadne baterije roditeljskih telefona kad klinci ovo izvale.. mada ima nekoliko ovakvih MP FPS.

Probao, SD845 ocekivano sazvakao igru, obrisao.
Drugovi i ja se naložili žestoko.. Samo rokamo.. Komunikacija je odlična preko mikrofona i to, baš zanimljivo za igranje jer se igra mp..
Nisam igrao baaaš dugo i skoro nikad igrice na telefonu, al sad cod samo rokam.. I uz cod su mi došle još neke igrice, bukvalno sam u poslednjih par dana skinuo par komada koje bih igrao, al cod me baš drži haha
Bio sam čak i pre registrovan na njega samo čekao da izađe haha

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Odlican je Cod. Pubg i ostali krs izgledaju kao amaterizam prema codu

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Divim se ljudima koji mogu da igraju ovakve igre na telefonu. Eventualno bih mogao sa kontrolerom ili nekom dodatnom opremom.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Slazem se, ja vise ni na kompu ne mogu da se nakanim da igram bilo sta, cak ni FPS. Mozda samo neki zanimljiv MP FPS ali i to slabo.

Ali ovaj COD je stvarno dobar i radi odlicno na vecini novijih telefona, gameplay uopste nije los. U sustini se radi o veoma zaraznoj online FPS igri uz koju ce milioni klinaca topiti baterije telefona.
 
Poslednja izmena:
I lako je navići se na kontrole.. I ja sam prvi bio jao kako ću ali sam se uverio da je lako za naučiti, zarazno i jako dobro igrati sa društvom.. A ima i battle royal mod koji je isto super..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Igra je brutalna. S obzirom da je tek izasla radi odlicno i dobro je optimizovana. Ja igram na SD845 i radi bas dobro. Bolje mozda nego PUBG. A tek ce biti CoD sve bolji i bolji, tek su krenuli
 
Odlično je optimizovana i baš baš super.. Prezasovoljan sve što mogu reći..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno