Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Pa nista sem sto ce sad Dakii da ima igranku sa SN i njihovom podrskom dok se sve sredi i dovede u red da radi priblizno onako kako bi trebalo da radi...
Dobro dosao medju korisnike SN paketa. ;)
Ok je za sada kod mene, povecana je brzina i otkljucani svi kanali posle 3, 4 dana od potpisivanja, prosle god su izmenjani svi kablovi na banderama, razvodne kutije, prikljuci, to je odradio RV tako da bi ovi bas ispali retardi da sad uspeju nesto da pokvare, sve je novo.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ne znam da li je neko vec pisao o ovom problemu? Imam tv i net kod Radijusa (Supernova), promenio bih da imam samo net, zanima me da li moram da potpisujem ugovor, ne zelim da se vezujem na 2 god. Da li imam pravo da promenim paket bez vezivanja za novi ugovor?
 
Ako ti je istekao postojeci ugovor, mozes da uzmes samo net "na neodredjeno" kako su to vec nazvali ...ali cena je veca !

dobra je tema, realno mnogo bolja nego ona Supernova
 
Da li negde postoji plan po kojem ce ici sa razvodjenjem optike? Konkretno me interesuje u kom momentu ce stici optika i do Jajinaca?
Istice mi ugovor sa Supernovom sada u septembru i ne bih potpisivao novi na dve godine ukoliko ce se u tom periodu pojaviti opcija optike. Sta vise ne bih uopste potpisivao ugovor, ali su cene velike kada se to ne uradi, pa mi je u planu onda da raskinem ugovor (koji je trenutno na kevino ime) i onda ga potpisem na svoje da bih dobio ovih 6 meseci po dinar
 
Da li negde postoji plan po kojem ce ici sa razvodjenjem optike? Konkretno me interesuje u kom momentu ce stici optika i do Jajinaca?
Istice mi ugovor sa Supernovom sada u septembru i ne bih potpisivao novi na dve godine ukoliko ce se u tom periodu pojaviti opcija optike. Sta vise ne bih uopste potpisivao ugovor, ali su cene velike kada se to ne uradi, pa mi je u planu onda da raskinem ugovor (koji je trenutno na kevino ime) i onda ga potpisem na svoje da bih dobio ovih 6 meseci po dinar
Isto pitanje me muci, slična situacija. Ne znam sad kako ide kad su deo MTSa ali ranije su imali politiku da na istoj adresi ne može x meseci da se sklopi opet ugovor posle raskida, baš da bi obeshrabrili akcijanje...
 
Nazad
Vrh Dno