Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Istice mi 16Mbit ugovor sa PTTNetom pa mi je RV cable jedna od opxija.

Ono sto me trenutno odbija je obaveza od 18 meseci i pristupna taksa od 7000! din.

Da li neko pouzdano zna da li se taksa trenutno placa ?

p.s. Imam njihovu TV.
 
jel sada promenuta modulacija sa 64 na 256 ili je tako od ranije?
 
E to je dejstvo konkurencije. Ne biste to dobili ni u snu da se nije pojavio Targo.
 
Mi Srbi smo cudna raja, neko te j... tolike godine, uskracuje ti nesto sto je svuda normalno jer ti naplacuje po nenormalnim cenama. Uskracuje ti godinama pravo izbora, konstantno podize cenu i kuka kako je odrzavanje skupo, kune se u decu da rade na ivici rentabilnosti, nikad ne daje ni vise ni manje od nazovi konkurencije jer sve rade u talu i bratskim odnosima. E onda dodju neki tamo Slovenci, pa udju na teritoriju, a onda krenu zabrinute komsije, pa krene pljuvanje na nacionalnoj osnovi pre svega jer sa tehnicke strane znaju da ce ovi sa njima obrisati patos. E kad je zagustilo eto ti preko noci kako moze za istu cenu da se poveca za duplo, sad skidaju i gace samo da zadrze koliko toliko korisnika. Prave neke banere i slogane na sajtu od kojih konkurenciji idu suze na oci (od smeha). E onda kad ocekujes da ljudi imaju malo mozga i da ih kazne za takvo ponasanje, jer malo li je 10 i kusur kodina peljesenja ljudi i laganja. Ne oni kazu "e super povecali mi internet ostajem kod njih, a ove zbog kojih su ovi bilo sta i cackali, njih ko j...". E pa vidite i pored tog povecanja na 20mbit-a internet je i dalje krs, ping je 25ms prema Telekomu, Speedtest meri 13.5mbit-a u jutarnjim casovima. S.... se ja na to, sve je vestacki napucano za one prosecne korisnike koji ni ne znaju sta je ping, vazno je da se povecalo duplo, to sto se internet raspada nije toliko bitno.
 
Poslednja izmena:
E pa vidite i pored tog povecanja na 20mbit-a internet je i dalje krs, ping je 25ms prema Telekomu, Speedtest meri 13.5mbit-a u jutarnjim casovima.

Tako je, od 17h juce, pa tokom cele veceri je bilo jako lose. Kao i svaki put kad nesto povecavaju, uvek radi ovako lose.

tolike godine, uskracuje ti nesto sto je svuda normalno jer ti naplacuje po nenormalnim cenama. Uskracuje ti godinama pravo izbora, konstantno podize cenu i kuka kako je odrzavanje skupo, kune se u decu da rade na ivici rentabilnosti, nikad ne daje ni vise ni manje od nazovi konkurencije jer sve rade u talu i bratskim odnosima.
Ovo je pravi komentar za vektor i ovo njihovo ponasanje. Povecanje paketa sigurno nece proci bez njihovih smicalica (povecanja cene/ugovorna obaveza od 5 god :)) nesto mora da se desi ...nikad, ali nikad do sad, nisu povecali ili makar ispratlili konkurenciju, uvek kasne po par meseci i to ti debelo naplacuju a onda te ovakvim dramaturskim esejima klepe po usima :)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Обавештавамо вас да смо услед значајног поскупљења свих улазних параметара који утичу на формирање цена наших услуга и због промењених тржишних услова пословања, принуђени да извршимо минималну корекцију цене месечног одржавања КДС-а са основним пакетом кабловске телевизије.

Након великих напора да одолимо бројним тржишним потресима у претходних годину дана, корекција цене је сада неминовна.
 
Ma ovo je rezultat straha od TT. Kod mene su nudili besplatan video nadzor ukoliko ne pustimo TT u zgradu. Danas je takva situacija da je svaki korisnik bitan.
 
E pa vidite i pored tog povecanja na 20mbit-a internet je i dalje krs, ping je 25ms prema Telekomu, Speedtest meri 13.5mbit-a u jutarnjim casovima. S.... se ja na to, sve je vestacki napucano za one prosecne korisnike koji ni ne znaju sta je ping, vazno je da se povecalo duplo, to sto se internet raspada nije toliko bitno.

Vidi, ja se ne igram ni off, a ne onlajn. Ping mi je bitan zbog cs satelitske i to kod rv radi kao sat. Što se dl tiče, čak mi je i 10 bilo ok, ovih 20 još bolje. Ne skidam puno, jer nemam kada da gledam to što bih skinuo.

Da se zahebavam provlačeći nove kablove samo da bih uterao rv-u, veruj mi da mi ne pada na pamet. Kablovska tv mi nikad neće ponuditi bolje od onoga što ja već mogu da gledam sa satelitske, tako da me taj deo ni ne zanima.

U prevodu, pustiću druge da isprobaju targo, pa ću naknadno da razmišljam o promeni provajdera.
 
jeli se ovo ubrzanje odnosi samo samo za Beograd?
Pa verovatno, targo je ipak samo u bg, sto da povecavaju kad moze i ovako vise da se uzima :d ...bice povecanja, ali osnovne pretplate/odrzavanje za tv... koliko vidim uzurbano ubacuju kanale, da bi mogli da izjednace sa cenom u bg
 
Ubrzali su i drugu u Padinskoj skeli, taj paket od 10mbit/s
 
Neverovatno, ali najbolji rezultat imam kada koristim server hrvatskog telekoma u Zagrebu!

239704317.png
 
Poslednja izmena:
Mislim da neće moći da povećaju brzinu samo u BG-u, po čemu bi ostali koji su van BG-a trebalo da pristanu da za iste pare dobijaju pola od toga?
 
I meni na telefonu Speedtest uglavnom zahvati taj zagrebacki server - LOL.

I SBB je povecao cenu odrzavanja, tu su svi isti, nemajte brige :) Zato je ADSL u prednosti - "samo 500 RSD" za odrzavanja ..... necega sto se zove fixni telefon, sta god to bilo.. :)


I da mi je znati kakve veze nacionalna osnova ima sa ovim i Targom - svi ozbiljni operateri osim Telekoma nisu "srpski" ;) Misliti da kod nas konkurencija pomogne obicnom coveku je zaludjivanje....

Radije bih da imam 4/1 koji je 100% stabilan da 10 godina ne moram ni da pomislim da postoji tehnicka podrska, nego da imam 100/100 za koji bih kod nas garantovano morao da znam 25 brojeva telefona, imao 50 veza i izdvajao vise nego za sve ostalo mesecno i opet ne bi funkcionisalo :)
 
Pa lepo zaista, 50/2 za ~20e, ko bi pre mesec dana rekao da ćemo to uskoro imati u Srbiji.
 
Vidi stvarno... jes da je samo u BG, ali opet!
 
Odličnu ponudu ima vektor sad trenutno.
 
ne daju docsis 3.0 ukoliko ne uzmete paket 50mbit,a ako uzmete i odlucite da se vratite na manji,morate da vratite i modem i da opet uzmete ovu ciglu :)
 
@lelekom a kako ti radi net u periodu od 17h-24h ?
 
izmedju 13-19.5 :D

 
Poslednja izmena:
Ja uopšte ne kapiram to što vi pričate o restartima. Ne znam zašto, ali kod mene se to skoro pa nikad ne dešava. Tačnije, modem (motorola) se ne restartuje nikad, a nekad se desi da izgubi mrežu, ali to je jednom u x meseci, pretpostavljam kad rade nešto.
 
Poslednja izmena:
a u obrenovcu pusengija...:-( koliko vidim mi spadamo u ostale regione, a beogradska opstina...:-$
 
Svaka cast RV cestitam onima koji imaju RV ... ;)
 
Poslednja izmena:
Pridružujem se čestitkama. Sad je već početak prave konkurencije. Očekujemo i ponude ostalih provajdera SBB, Ikom, ...
 
Nazad
Vrh Dno