Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Dal' se zna cime ce to u stvari vektor "konkuristi" targu il' sbb-u ?
Ubrzavaju, pojeftinjuju, sire ponudu, novija oprema besplatna za koristenje i na raspolaganju za ugradnju besplatno takodje (cam moduli, wifi modemi/ruteri ...), optika (u ovo ja ne verujem ni pod njamastovitije moguce ikad, dakle nemoguce)) ... ?
 
Poslednja izmena:
dokle ce da nas zavlace sa ovim sad sto su pustili cak 25mbit,a da svaki dan produzavaju test fazu :D prvo je bilo do 14og sad do 20og :D:D
 
sačekaj, imaj strpljenja, sezona je godišnjih odmora :D
 
Barem ne bleje kao sto je Lelekom blejao nakon sto su svima poisticali ugovori sa popustom :)
A ja taman treba kod RV da kroz koji mesec za firmu biram net, pa se nadam necem dobrom :D
 
zar je moguce da niko do sada ko placa paket 20mbit nije okacio speedtest za vreme dok traju ove oscilacije interneta ? :)
 
Sta te to cudi ? Uglavnom taj paket uzima neko ko radi. A taj ko radi nema vremena da kaci ss-ove po ceo dan na forumu, ovom ili bilo kojem drugom.
 
ne razumem cemu prozivke :) povremeno bacim pogled na forum bas kao i ti ;)
 
O kojim prozivkama pricas ? :whip:
 
jel vektor imao do sada ovakve testove mreze ? (da puste brzi protok i pre zvanicne objave) ?
 
Ja sam zvao info centar radijus vektora, i niko ne zna za nikakav test (barem moj utisak koji mi je ostavio(posto mi je trazio adresu, pa nisam hteo dalje da propitujem)), a za najavljeno ubrzanje nikakve informacije nemaju sem da je krajem leta.
 
Poslednja izmena:
kako nisu ? jel si resetovao modem koji put od 9og do danas ?
 
trenutni paketi koji su pusteni su: 2/192, 10/1, 25/1.5, 50/2, 100/2(bilo je 100/5 ali su vratili na 100/2).
 
trenutni paketi koji su pusteni su: 2/192, 10/1, 25/1.5, 50/2, 100/2(bilo je 100/5 ali su vratili na 100/2).

Nisam siguran za ovaj paket 100/2 kako to funkcionise i da li uopste funkcionise,mislim paket 25/1,5 funkcionise na granici ali ovaj nece nikako ....
 
Trenutni modem radijus vektora WebSTAR EPC2100R2 ima max 43 mbps downstream i 10 mbps upstream, ali korisnici poslednja dva (najveca) paketa su na optickim kablovima tako da verovatno imaju druge modeme.
 
ne moraju da bude optika, docsis 3.0 modemi rade spajanje kanala po frekvencijama (chanel bonding), docsis 2.0 radi po 1 ds kanalu i 1 up kanali dok docsis 3.0 radi 4x4 ili 8x4 zavisno od modela modema. Pitanje samo dali radijus vektor ima toliko slobodnih kanala i na kolikom su razmaku kanali da bi modem mogao da ih pokupi(eurodocsis).
 
Pa pazi pre im je na sajtu stojalo za ta dva najaca paketa uz opticki kabl, koliko se ja secam (nisam 100%), sad stoji gde ima tehnickih mogucnosti, tako da si verovatno upravu. Mada jedine modeme koje sam ja video od njih su prastari thomson i ovaj webstar.
 
OT: SBB def. daje druge modeme uz paket od 100Mb/s i kako mi rekose ne moze da se menja gore/dole. (ne moze ni sa home strane)
 
Nisam, aj probaću. Inače imam motorolu sb5100e koju su davali u samom početku rada.

Edit: probao, i dalje je 10/1. Možda je trebalo da sačekam malo pre uključivanja modema?

Tvoj modem imam max 51mb download, tako da bi trebao da moze. Sto se tice resetovanja, iskljuci modem na 5-10 minuta da bi uzeo nove parametre.
 
nova ponuda od 3 septembra aj da vidimo i to cudo :D
 
KABLOVSKA RADIONICA DOBROG RASPOLOŽENJA Nova ponuda RADIJUS VEKTORA startuje u ponedeljak, 3. septembra! Još manje od nedelju dana...

prosla ponoc paket je i dalje 25mbit/s :D
 
Poslednja izmena:
meni su danas vratili stari paket 10/1 :smash:
 
iz kog kraja grada si ?
 
Nazad
Vrh Dno