»RSS Benchmark sajt

Strana 465 od 502 PrvaPrva ... 365415455461462463464465466467468469475 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 6.961 do 6.975 od ukupno 7519

Tema: Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Member
        Na forumu od
        Jun 2006
        Poruka
        41.189
      2. Moja mašina
        • CPU: QX9650 Silence
        • MoBo: P5E64 EVO
        • RAM: DDR3-1600 CL7
        • VGA: ATI 2600
        • MON: Sony 19" XDM-93
        • HDD: Intel X25-E x4
        • OPT: DVR-110
        • Case: Supermicro SC846, Zalman ZM600
        • SND: Audiotrak Prodigy Advanced
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: APC Oops za tri racunara.
      3. Citat Citiram korisnika: Crespo Pogledaj poruku
        Aj me prosvetli i uputi gde mogu na netu da ispratim nfl u HD-u sa nasim komentatorima. Ili isto tako neku biciklisticku trku. Čemu potreba da se stalno nečije mišljenje omalovažava??

Poslato sa VTR-L29 uz pomoć Tapatoka
        Nije potreba, vec savet.
        Duca89: Daj mi broj tvog dilera, ima opasno dobru robu

Member Avatar korisnika Zeha
        Na forumu od
        Sep 2007
        Poruka
        8.950
      5. Moja mašina
        • CPU: i5-6600K i Hyper 212 EVO
        • MoBo: ASUS Maximus VIII HERO
        • RAM: KINGSTON HyperX Savage 16GB (2x8GB) HX424C12SB2K216
        • VGA: ASUS GTX 960 4GB (STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5)
        • MON: HP ZR24w
        • HDD: Samsung 850EVO 250GB, SEAGATE IronWolf Guardian 8TB, SEAGATE Archive 8TB, WD2001FASS 2TB
        • OPT: ASUS DWR-24F1MT
        • Case: Fractal Design Define R5 sa 4 "FD" Dynamic GP-14 ventilatora i Cooler Master V850
        • SND: Creative Sound Blaster Z, Philips SHP9500, Logitech X-230
        • LAP: HP ProBook 470 G0 (H0V04EA) + Samsung SSD 840 EVO 250GB i Logitech Anywhere Mouse MX
        • TV: LG LCD 32LW5590 i CONAX CAM modul :o)
        • Ostalo: Kuschall Compact, Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800, Logitech MX Master
      6. Ako ti je istekla UO (kombo ili pojdinacno paketi) a imao si i neke dodatne a "besplatne" pakete (HBO, Arene, SK i sl.) ostajes bez tih "besplatnih" a cena za paket iz UO ostaje ista i svi ti kanali i paketi u okviru potpisanog za uo. To je do sada trajalo do u nedogled. Evo ja imam neki STAAAAAARI 115tv paket u kome su HBO, +18(5 od 6) a imam eurosport1-2, Arena1 i SK1-3.

Stari korisnici mogu dobiti onih 12m (ili 6m, kako kad) popust od 50% na novu uslugu, ne na sve, ne na ono sto je do sada koristio i na novu uslugu (telefon ili eventualno dtv).

U kablovskoj tv gde ide otkljucan signal u osnovnom paketu se placa pretplata (odrzavanje) za osnovni tv paket, to je u RV "Standard" tv paket sa valjda 50 ili 55 analognih i digitalnih kanala. Na tu cenu se dodaje net i/ili telefon. Ko uzima 2 ili sva 3 bolje je da uzme kombo paket.

Osobe sa invaliditetom imaju popust za tv paket koji izabere bez popusta za dodatne specijalne tv pakete (HBO, 18+ i ostali spec tv paketi), za net, za telefon ne znam.
        Popust je 50% ili 30% zavisno od % invaliditeta, kao i besplatnu montazu opreme i kablova (mislim do neke duzine a onda se placa po duznom metru). Ima u cenovniku, na samom kraju, koji je sakriven na sajtu pa se mora dobro istrazivati da se nadje...
        Menjao Zeha : 11.01.2019. u 10:08
        ***************** Vozite kola...? *****************
        ONDA NE PARKIRAJTE NA MESTIMA REZERVISANIM ZA OSOBE SA INVALIDITETOM !!!

Member
        Na forumu od
        Sep 2016
        Poruka
        41
        Uzeo sam telefon kao novu uslugu, ugovor je zakljucen 24.11. Ekipa koja je bila u stanu je rekla da ne moram da odjavljujem fiksni u mts-u,sve ce to oni srediti..
        Medjutim,danas mi stize racun (fiksni mts-ov) za period od 01-31.12. Da li treba sam da odjavim tel ili ce stvarno srediti?

Member Avatar korisnika bakara
        Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        4.812
        Ne treba da odjavljes telefon u telekomu već da potpišes ugovor o prebacivanju broja u RV i dalje sve ide samo

I nemojte previše olako pristajete da vam daju popust samo na nove usluge već tražite popust na sve usluge i dobićete.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Member
        Na forumu od
        Sep 2016
        Poruka
        41
        Potpisao sam novi ugovor sa popustima kad smo se culi oko produzetka ugovora Rekoh ajde kad vec ne koristim fiksni da uzmem vektorov cisto ako zove baba nekad. Dobio sam novi broj, mts ima staru centralu pa nije moguce prebacivanje.

Member
        Na forumu od
        Feb 2010
        Poruka
        691
        AVKOM odavno objavio da je promenio vlasnika ,a RV samo vest da prestaju dva kanala sa emitovanjem ..

Member Avatar korisnika Alister
        Na forumu od
        Jul 2001
        Poruka
        3.085
        nesto ne radi mainpage www.vektor.net

radi sad, taman sam mislio da su nesto objavili oko prodaje, a nista od toga...mozda nista nije ni bilo
        Menjao Alister : 11.01.2019. u 14:31

Member Avatar korisnika Gileb
        Na forumu od
        Mar 2015
        Poruka
        820
        Kako vam radi vracanje programa i kakav je stb? Nesto razmisljam da otkacim mts vdsl,fixni,mobilni i d3i.

Member
        Na forumu od
        Jun 2016
        Poruka
        210
        Citat Citiram korisnika: Gileb Pogledaj poruku
        Kako vam radi vracanje programa i kakav je stb? Nesto razmisljam da otkacim mts vdsl,fixni,mobilni i d3i.
        Ja sam to juče uradio.

Na forumu od
        Mar 2015
        Poruka
        820
        I kako si zadovoljan@

Member
        Na forumu od
        Jun 2006
        Poruka
        41.189
      16. Moja mašina
        • CPU: QX9650 Silence
        • MoBo: P5E64 EVO
        • RAM: DDR3-1600 CL7
        • VGA: ATI 2600
        • MON: Sony 19" XDM-93
        • HDD: Intel X25-E x4
        • OPT: DVR-110
        • Case: Supermicro SC846, Zalman ZM600
        • SND: Audiotrak Prodigy Advanced
        • Ostalo: APC Oops za tri racunara.
      17. Citat Citiram korisnika: Alister Pogledaj poruku
        nesto ne radi mainpage www.vektor.net
        radi sad, taman sam mislio da su nesto objavili oko prodaje, a nista od toga...mozda nista nije ni bilo
        Nije radio net u mnogo delova Srbije. Mi u centru nismo ni znali da se nesto desava, mislili smo da nas ignorisu pa zato nam niko ne salje poruke
        Duca89: Daj mi broj tvog dilera, ima opasno dobru robu

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2018
        Poruka
        98
        Citat Citiram korisnika: Gileb Pogledaj poruku
        Radi ok, samo sto vraca vrlo mali broj programa. Dakle, osim nacionalnih programa i FOX paketa, mislim da nisu mnogo sirili tu funkciju. Sportski, regionalni, HBO kanali nisu deo toga. Moguce da ce to razvijati, pocelo je u aprilu. Sto se prelaska tice, pogledaj, premeri, uporedi, anketiraj komsije zbog kvaliteta neta i donesi odluku. Posto vec trazis kombo, osim onog popusta tokom prvih par meseci trazi i dodatni paket za srednji kombo ili dva paketa za onaj najveci. Mi smo korisnici od uvodjenja kablovske 2002. godine. Sve je resavano kako treba, uvek su u roku od 24h popravljali sta je trebalo, nisam imao probleme. Uporedjujem uvek cene i dodjem do zakljucka da su za moje potrebe neta i tv najbolji pa obnovim ugovor. Posto su se sad okolnosti zbog prodaje Telekomu promenile, ako pocnu da izbacuju kanale iz SBB ponude, sigurno cu ih po isteku obaveze pozdraviti.

Na forumu od
        Mar 2015
        Poruka
        820
        Meni je ugovor za d3i istekao pre tri godine. Za par meseci mi istice ugovor za box 3 pa gledam posto imam vektor i ptt kds(na zalost samo analognu) u ulazu. Do tad ce se videti sta ce biti sa njima. Hvala,u svakom slucaju.

Member Avatar korisnika zigic
        Na forumu od
        Sep 2004
        Poruka
        1.414
      21. Moja mašina
        • CPU: PhenomII x4 940BE
        • MoBo: Gigabyte GA-M720-US3
        • RAM: 6GB ddr2 800
        • VGA: 6850
        • MON: Acer 19"
        • INET: DSL
        • Ostalo: Logitech Formula ForceGP
      22. Sta ako potpisem na 2 god a oni izbace sport klub. Mogu li raskinuti ugovor bez penala?

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2018
        Poruka
        98
        Citat Citiram korisnika: zigic Pogledaj poruku
        Sta ako potpisem na 2 god a oni izbace sport klub. Mogu li raskinuti ugovor bez penala?
        To jeste najveci problem UO: rizik da se to dogodi. Mislim da ne moze da se raskine ugovor tek tako jer su nesto izbacili, a oni se pokrivaju npr. onim "do 115 kanala", ne kaze se kojih. Kad nesto izbace a drugo ubace smatraju da su u okvirima ugovora. Zato korisnicima daju popuste par meseci ili dodatne pakete bez nadoknade i vezuju ih. Pa ukoliko hoces da raskines ugovor, moras da platis razliku do pune cene+komercijalnu cenu dodatnog paketa, sto se nikad ne isplati. Tokom UO mislim da je jedina mogucnost da se "bezbolno" raskine ugovor onaj mesec poskupljenja pretplate, kad ostave korisnicima tu opciju ukoliko nisu na najnovijem paketu. To je valjda sad imao SBB tokom decembra.

Strana 465 od 502 PrvaPrva ... 365415455461462463464465466467468469475 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •