Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

@nexla Ne ocekuj da ce se dugo zadrzati takvo stanje, pa kao mislis da se "ogrebes" za besplatnu uslugu na neko vreme nemoj da se tome nadas. Kako im je malo operatera koji imaju ovlastenja (znanje i umece da upravljaju sistemom) tako se polako odvija iskljucivanje anlognih i zakljucavanje privremeno otkljucanih kanala.
Svaki novi korisnik treba da se upravlja prema ponudi jer ce sigurno do/oko Nove godine sve biti pod "lanci i katanci"...
 
Poslednja izmena:
Pa ne znam bas dal ce tako da bude...

Ja sam potpisao i za te analogne a meni ugovor traje do februara, znaci oni ne mogu da ukidaju nesto sto meni sleduje ugovorom, mogu samo vise da daju, tako da to ne moze biti jos.
To dok oni ne prebace vise od 50% korisnika na SN ugovore nece moci da diraju a mart-april ce biti godinu dana kako postoje mislim da jos nisu mogli postici 50% ugovora.
 
Poslednja izmena:
Posle x poziva podršci zbog EPG i ne postojanja istog već mesec dana, jedna operaterka je rekla da imaju problem, dosta ljudi se žalilo, nemaju pojma kad će otkloniti.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Jesu jos nekom random dosli terenci da menjaju ruter? Meni juce banuli i zameneli za isti model Cisco EPC3925 stime sto sad za razliku od proslog rutera koji nije mogao preci 45-50mbps preko WiFi 2.4 sad ide preko 90mbps
8617584995.png
 
Gomila lokalaca od danas u ovom mutnom,bez prave HD rezolucije,trecerazrednom (RV) kablu. :crash:
 
Poslednja izmena:
Sutra je 01.10. i gase sve sto je bilo free od kanala, ostaje samo ono sto placate ! ...nadam se da ce i analogni da sa'rane :D
 
Neka od januara izbace SK i N1 i zavrsili su karijeru,pa makar im pretplata bila 100 din. mesecno.
 
Sutra je 01.10. i gase sve sto je bilo free od kanala, ostaje samo ono sto placate ! ...nadam se da ce i analogni da sa'rane :D

Oooo hvala ti bože, kod mene (Avala/Kopernikus/Supernova) ugasili dosta analognih kanala i sada osltalo samo 23 kanala!
 
Da, upozorila me je njihova promoterka na gasenje kanala pre neki dan. Sad imaju novu strategiju, prvo caskamo, koliko placam racun, da li sam zadovoljan, sta treba da promene... pa onda ide rafal, ubrzace mi net, 1000 kanala, sve kroz jedan kabl... akcija se zove "digitalizujemo kraj", iako sam digitalizovan od 2010. godine. A onda, kad pomisli da mi je koncentracija popustila, kaze: "U koje vreme vam odgovara u petak da kolege donesu novu opremu i ugovor?" Srce jedno, ona bi djonom... Rekoh nece dolaziti kolege, kad istekne ugovor cao ste. I tako, nikad dosadno s njima...:p
 
Pa bas tako...

Kakva digitalizacija kad smo mi odavno svi digitalizovani, a oni pruzaju digitalnu TV.

Nije digitalizacija da ugase analognu koja nema veze sa digitalnom, ja nedam bre da mi ugase analognu dok god mi traje ugovor!

Zapravo oni sa tom pricom navode ljude da im treba jos jedan STB ili cam modul i zavale novi ugovor a apsolutno nista konkretno ne dobijaju.

Zaista ne kapiram koji je benefit da mi ugasis nesto, pa cak i ako ne koristim?
 
Poslednja izmena:
^Mislim da gasenjem analogne sebi smanuju obim posla (manje se radi u centrali i na terenu), da ako sve digitalizuju i kodiraju sve kanale u svim paketima, ce se osloboditi nelegalnih prikljucaka jer nista nece raditi bez kod kartice...

Neka od januara izbace SK i N1 i zavrsili su karijeru,pa makar im pretplata bila 100 din. mesecno.

Ma bez N1 ne bi postojalo sveta, pao bi mrak (MRAK MRAK PAO MI NA OČI) i zavladala večna noć, ne bi smo bez N1 jedan sat preziveli, leba ne bi znali da se najedemo a kamo li burek il kačamak da spremimo...
 
Poslednja izmena:
Zaista ne kapiram koji je benefit da mi ugasis nesto, pa cak i ako ne koristim?

Recimo, oslobodis sistem i povecas kvalitet/broj svakog digitalnog kanala ...analogija stvara sum :)

...nemas life time ugovor, kad tad ces otici ili potpisati novi sa Superima :)
 
Biće pre ovo što zeha kaže da hoće da se reše nelegalnih korisnika, ali ne mora ću da mi ukidaju uslugu koja mi je nudjena kada sam potpisivao ugovor.

Povecace broj čega?
Pa već ima gomila kanala i ti analogni im ne smetaju ništa osim što mogu da ih kradu [emoji2]

@ N1
Jeste super info kanal ali realno ga pustim jednom mesečno, a čisto sumnjam da ga i vi gledate nešto više.

Potpisao bi ja ugovor odmah samo da ponude nešto konkretno....stipse.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
U pravu si, gomila kanala/regionalnih koji pune do broja 200/300...ali, da se postojecim SD kanalima poveca bitrate i dodaju novi HD kanali (TV Caribrod HD :p ) da podignu kvalitet usluge, busaju se na veliko, reklame a samo pumpanje broja kanala i nije nesto
 
kad već pričate o N1 ja imam dva kanala sa istim nazivom ali sadržaj nije isti. ko zna u čemu je razlika? ( nije na vektoru nego na beogridu ali nebitno)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Regionalnog je tipa, imas bosanski/srpski/hrvatski united group, i oni jure veci broj kanala :)
 
Ma bez N1 ne bi postojalo sveta, pao bi mrak (MRAK MRAK PAO MI NA OČI) i zavladala večna noć, ne bi smo bez N1 jedan sat preziveli, leba ne bi znali da se najedemo a kamo li burek il kačamak da spremimo...

Nema vise Studija B,B92,Indexa...a i 202-ku su ubili,bolje ista nego nista ! :d
 
Da, upozorila me je njihova promoterka na gasenje kanala pre neki dan. Sad imaju novu strategiju, prvo caskamo, koliko placam racun, da li sam zadovoljan, sta treba da promene... pa onda ide rafal, ubrzace mi net, 1000 kanala, sve kroz jedan kabl... akcija se zove "digitalizujemo kraj", iako sam digitalizovan od 2010. godine. A onda, kad pomisli da mi je koncentracija popustila, kaze: "U koje vreme vam odgovara u petak da kolege donesu novu opremu i ugovor?" Srce jedno, ona bi djonom... Rekoh nece dolaziti kolege, kad istekne ugovor cao ste. I tako, nikad dosadno s njima...:p
A ima jos jedna, samo te obiđe neki agent i napriča gomilu gluposti pa posle moraš da se žališ itd. Npr. kaže dobićete veću brzinu, još kanala, digitalnu tv i taki dalje, zatim kreće pretnja ako ne potpišete ugasićemo vam signal, to su sve vaše komšije potpisale - ljudi koji se ne razumeju u to dobro, pristaće. E posle kad dodju kući mlađi kreće haos, Vektor ugovor je bio na promociji 24 meseca 25% popusta, sasvim solidan paket 75 mbps brzina, kanali skroz ok za tipa nešto oko 2 crvene. I dođe neki mamlaz i poturi ti da potpišeš neki super paket sa manjom brzinom za veću cenu. Bezobrazluk na kvadat. Pazite se i budite oprezni ako stariji ostaju kući šta sa kime pričaju i kome otvaraju vrata.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Ma...uzasni su...Jos nisu na gajbu dolazili nenajavljeni ali bih voleo da se to desi, par stvari da im kazem. U junu su mislim zvali prvi put i tad su pretili da ce gasiti signal u septembru i da ugovori s Vektorom ne vaze. Naravno, to je besmisleno, odmah sam znao o cemu je rec, a glas je bio prilicno mlad, operaterka ne shvata kakvu glupost izgovara, za odgovornost su ipak potrebne godine zivota. Ti klinci ne rade u SN, angazuju se preko agencije da pozivaju korisnike u ime firme i placeni su po ucinku/broju novih ugovora. Ipak, drago mi je da mladi nisu izgubili mastu :) Moji matorci imaju instrukcije da daju moj telefon za sve vrste takvih poziva (kablovska, internet, mobilna telefonija...) i to dobro funkcionise, uvek ih odvedem da potpisu ugovore i da ih ne prevare. Pomazem i prijateljima i komsijama, volim dobra dela. :p
 
Da, svi oni najpre ganjaju babe i dede jer njih najlakše ubede da se ugovor mora potpisati.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Jesu li izvrsili najavljeno zakljucavanje kanala na NBG-u, ako jesu interesuje me jesu li kodirali sve digitalne kanale, da li su menjali broj analognih kanala i ako jesu koliko je analognih kanala ostalo u ponudi nakon njihove “super digitalizacije” ?
 
Ne bih ja rekao da se ista dogodilo.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Zaključali su sve HD kanale. Čak i neke koje sam imao dok je pokojni radijus postojao. Detalji kasnije....

Послато са SM-G930F помоћу Тапатока
 
Blok 37. Nešto su vratili ali i dalje nema HD kanala

Послато са SM-G930F помоћу Тапатока
 
Na Novom Beogradu je razlicita situacija (skenirano danas vise puta) - blok 19a su zakljucani svi kanali osim valjda onih iz osnovnog paketa. U bloku 70a je sve po starom - skoro sve otvoreno (bar za sad).
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno