Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Kad neko pominje N1, cisto da znaju mladje i kolege koje nisu imale satelitsku '99:
- CNN izvestavanje o bombardovanju Srbije je bilo na nivou propagadne Severne Koreje sa kapacitetom Amerike, naravno skroz protiv nas (i tu pricam o svemu mogucem)
- Ko je video BBC, shvatio je razliku

Ocekivanje da cete nesto korektno videti na CNN1 kanalu je, u najmanju ruku, cudno.

Ako je Hitler los, ne znaci da je alternativa dobra, u prevodu :D

Odakle ti ideja da je ovakav komentar može da ide u ovu temu, čak, bilo gde na ovom forumu?
Pitanje je retoričko i ne očekujem odgovor.
 
Sad pošto zaključali one kanale, izgubio sam N1, nickelodeon, možda još neki, ali ove sam gledao, tj klinci pa znam da ih nema.
Imam CAM, a u drugom stanu isto RV, samo TV bez CAM, na njemu ima i N1 i nickelodeon!?
 
Da, definitivno sve je otkljucano ...samo DVB-C i cela ponuda je free ...dok traje :)
 
Meni sad non stop iskače Cas Af no access...na Lg TV-u...ide slika,ali ovo iskače na 30al sekundi... Ima li načina da ga sklonim?
 
Istina je da imaju dosta nepotrebnih kanala,ali ovi filmski i nisu toliko losi dok ne shvatite da posle odredjenog vremena pocnu reprize :D
 
Ako su otkljucani ima LŠ i te kako, ako zaključaju a on (i ti) ima plaćen odgovarajuću sportski paket moći će se gledati kući, ostali mogu u komšiluk ili neki kafić... ;)
 
Ne unosi bespotrebnu filosofiju, ...svi kanali su otkljucani i dalje preko/stb/cam ! Samo, sto su juce u jednom trenutku svi bili otkljucani (cak i XXX) i bez CAM/stb si mogao da gledas
 
Od nedelje do utorka bili svi otkljucani uz No access obavestenje na 30 sekundi, a od juce otkljucani regularno ovi "novogodisnji".
 
Ne sluti na dobro dalja situacija u Vektoru s obzirom da se prebacuju u Kopernikus zgradu...

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Which is bad... why?
 
O kakvim izmenama "opstih uslova " je rec ? Ima li ista povoljno po korisnike :D
 
O kakvim izmenama "opstih uslova " je rec ? Ima li ista povoljno po korisnike :D

Nisam se udubljivao, "dijagonalno" sam citao, zanimao me je deo u vezi s raskidom ugovora. Mislim da su tu ostale stare odrednice. Naravno, prica o prevremenom raskidu i novom zakonu je glupost jer su se pobrinuli da ti daju pogodnost, pa nece traziti preostale pretplate ali hoce beneficije kroz kombo pakete, dodatne pakete ili ce naplatiti neku (nepostojecu) taksu za prikljucenje na sistem (primer navodim). Dakle, mozemo se uspraviti i tako hodati tek kad istekne ugovorna obaveza ili da spremimo dosta "crvenih" ako nam se ne svidja. Utisak mi je da su se lepo obezbedili, te nisu nista krivi ako nesto ne radi kako treba..."Visa sila, Bog je tako hteo" fazon.
 
Ako nesto ne radi i ne daju raskid lepo odem u poslovnicu i kazem da cu im seci kablove po kraju ako ne daju... I reseno

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Zev...da, da, kako da ne....
 
Na deo u vezi stava, ne prolazi to više nigde.
 
Dok ne pocne da sece, a onda ce lako i brzo da ga nadju jer prijavio je sta ce da im radi... :d
 
Neki kanali su naknadno zakljucani ,a nigde nikakvog obavestenja :D
 
To je to, nema vise, primetih veceras da je zakljucano.
Inace, danima spontano razmisljam na sta me tacno podseca kvalitet slike na Superstar kanalu (koji se inace fura za HD)... i setim se! Ono kad su ljudi snimali bioskopske premijere pa kacili te piratske snimke na net, pa se osim bioskopskog titla (specifican font) cuju i reakcije publike... Takvu neku verziju prvog filma Dosije X sam gledao npr. 1998. godine... :))) Mutna slika, odziv jeza, samo logo kanala jasan i hd... Negde sam procitao da Superstar treba da bude pandan Top kanalu... Stvarno bedan pokusaj, ne znam da li se zezaju il su ozbiljni kad tako nesto izjave... i kojoj ciljnoj grupi se obracaju...
 
Ostadoh dužan za feedback :)
Elem, svratio do njih i ispalo je samo da su mi greškom stavili Super+ tv paket, pa je zato bilo 300 kinti više.
Tako da je tačno da uz novi ugovor daju 2 cam kartice besplatno
 
1, Tomsonov stari modem.
 
Nazad
Vrh Dno