Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Jedino ce restrimeri da uzmu pare :).
 
Zvali me danas da potpišem novi ugovor i da mi uvesu digitalni priključak..... Bla bla bla.... Rekoh, istile mi postojeći ugovor u februaru, prijatno

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Zvali me danas da potpišem novi ugovor i da mi uvesu digitalni priključak..... Bla bla bla.... Rekoh, istile mi postojeći ugovor u februaru, prijatno

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Da kolege "osveže opremu" i donesu nove ugovore, "super" ugovore...:D
 
Nije problem da potpisem da oni nude nesto konkretno, ali oni ne nude nista.

meni je potpuno van svake pameti da mi ne daju da potisem paket na 2 godine koji je ravan onome koji koristim nego me teraju na veci
 
Nije problem da potpisem da oni nude nesto konkretno, ali oni ne nude nista.

meni je potpuno van svake pameti da mi ne daju da potisem paket na 2 godine koji je ravan onome koji koristim nego me teraju na veci
Tako su mene izvarali i naterali na viši paket koji je skuplji skoro 1000rsd.

Poslato sa VTR-L29 pomoću Tapatoka
 
Zvali me danas da potpišem novi ugovor i da mi uvesu digitalni priključak..... Bla bla bla.... Rekoh, istile mi postojeći ugovor u februaru, prijatno

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Kad su mene cimali za to, rekoh im da dodju i da cu potpisati na godinu dana :D Oni kao pa ne moze, dobro, rekoh dodjite, donesite tu "supernovu" opremu i idemo mesec za mesec :D

*mjau**mjau**mjau**mjau*ga, ni to nije po proceduri.:D Zato sad rolamo mesec za mesec po "staroj" opremi.
 
Raskid ugovora

Jesu, pre mozda mesec dana. Prica je bila slicna, uz detalj da UO koju imam s Vektorom ne vazi. Naravno, to bi bio pravni apsurd pa sam se odmah stavio u poseban, borbeni mode. Odbio sam jer nemam nameru da potpisujem novi ugovor, a kad istekne postojeci verovatno cu promeniti provajdera. Nista novo nije rekla, ponudila je Super par+ i 2 meseca po dinar. Takodje je rekla da ce kolege doci da provere instalaciju i da "osveze opremu". Rekao sam da nece jer ih necu pustiti, a da sve radi kako treba, te im zelim srecu u radu. Zavrsili smo razgovor u prijatnom raspolozenju, trudim se da budem profi.
Nije me mrzelo, raspitao sam se... Supernova angazuje pozivare koji preko kolcentra vrbuju ljude da potpisu nove UO, uz procenat za svaki potpisan ugovor. Lepo, pozdravljam, ali nemam veze s tim, nek se oni raskusuraju... Meni je potvrdjeno da potpisani stari ugovori vaze do isteka UO, a kasnije cemo videti. Ne treba se pecati na te fore ukoliko vam ne znaci nova ponuda. Ali i njih razumem...

Kada budeš hteo da prekineš sa njima, podnesi zahtev tačno mesec dana ranije jer će ti poslati račun za ceo mesec posle njegovog podnošenja. Potpisao sam raskid i vratio opremu sledeći dan a poslali su mi račun za ceo sledeći mesec. Slao sam mailove više puta da to nije u redu itd. i da smanje to makar na 15dana i ništa nisu pristali. Sad je ponovo stigao račun na kome piše prethodno dugovanje... neću da platim kad su *mjau najveće. * mjauovi
 
Hvala! Posvetiću se tome kad se približi istek UO... Ako ti je istekla ugovorna obaveza onda se primenjuje odredba o otkaznom roku od mesec dana. To imaju praktično svi provajderi koliko znam. Morao sam to da platim Beogridu (SBB) kad sam otkazao net da bih mojima uzeo ceo paket u Poštanetu. Otkazni rok je definisan Opstim uslovima, tu nema mnogo mogućnosti za nas korisnike.
Ja se spremam drugo da uradim... Kad se približim na mesec ili malo jače od isteka UO podneću zahtev za raskid i platiti taj mesec ranije, pre isteka. Svakako bih ga platio jer provajder tad potražuje preostale pretplate ili druge pogodnosti, po izboru korisnika (iznos za poklonjeni HBO će tada narasti na 4 puta veći iznos od jedne pretplate pa se to ne isplati). Tako ću ranije otići (izbeći dodatni mesec otkaznog roka) i to vreme dok ne vratim opremu iskoristiti taman za uvođenje drugog provajdera.
 
Mene zvali da predjem sa 75mb brzine na 60mb i osnovne kanale, za 2600 mesecno i prvi mesec 1 din, neka hvala trenutno imam sve kanale osim x za 2750


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Otključani svi kanali neće još dugo trajati, verovatno do oktobra, taman pola godine... Glavno pitanje je šta će starim korisnicima ostati od kanala otključano i koje pakete ćemo imati (jer mnogih Vektorovih kanala nema u ponudi SN). Tu će biti malo komešanja i ubeđivanja, mnogi će popustiti pa potpisati da imaju sve kanale. Zato mi je ovaj tajming čudan, i dalje imamo sve, raspoloženi smo :) Čemu sad pozivi, to se radi pod pritiskom, kad se zaključa poklonjeno...
 
Meni ne pada napamet da potpisem ugovor da mi se smanji brzina sa 75 na 60 i uz to 100 din skuplja pretplata...Meni nisu jasni ljudi koji potpisu takav ugovor :)
 
Kad ti istekne, verujem da ce automatski da ti prebace na taj manji ...to im je sistem sada...grozni su :S:

Ne potpisuj nista
 
Ne znam kako mogu da me prebace bez potpisivanja, ako sam potpisao 75 treba toliko i da ostane. Ako mi smanje brzinu promenicu provajdera sigurno.
 
Promena je neminovna, uglavnom ljudi i prelaze, bar kod mene u kraju
 
Pa nisam siguran da mogu da mu prebace ako on placa punu cenu bez popusta za 75mbit, ako ima popust onda ce mu biti neisplativo da ne potpise.

Ja mislim da oni nikakve turbulencije sa kanalima nece praviti do aprila 2021 kada ce apsolutno svi stare UO prestati da vaze.
To njih nista prakticno ne kosta... i win win kombinacija je za njih.

meni u februaru istice i vec se spremam bar fiksni da im odjavim jer mi nikakvu beneficiju ne nude a trenutno mi deru kozu sa promenjenim nacinom tarifiranja.
 
Poslednja izmena:
Nisam ni ja siguran, pretpostavljam samo, gledajuci sta rade i kako se ponasaju ...ti paketi vise ne postoje, ne postoji ni Vektor !
Sve je moguce, agresivno ce da krenu od septembra...videcemo :)
 
Koji je kontakt broj za Radijus sada?
Ili barem sa MTS prepaida da moze free da se zove.
 
Pozivi na broj 0800 311 312 su besplatni za pozive sa svih mobilnih i fiksnih brojeva u Srbiji. Pozivi sa analognih centrala naplaćuju se 1,20 rsd po pozivu. Broj je dostupan 24 časa dnevno.
 
Ja zovem na 19911

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Gase neenkriptovane kanale na DVB-C i neke kanale uklanjaju sa analogne od ponedeljka.
890db8d90a2e78838a717dd8c5f52f20.jpg


Sent from my Galaxy A50 using Tapatalk
 
Opa! Počinje žurka... Videćemo kako će nas raspoređivati po paketima i koji kanali će biti otvoreni. Nadam se da neće praviti probleme i da će poštovati važeće ugovore, potpisan broj kanala i sadržaj.
 
Gase neenkriptovane kanale na DVB-C i neke kanale uklanjaju sa analogne od ponedeljka.
890db8d90a2e78838a717dd8c5f52f20.jpg


Sent from my Galaxy A50 using Tapatalk

Fala bogu da su se setili i krajnje je vreme bilo da ugase svu analogiju, samo bezveze zauzima prostor i frenkvencije u kablu!
 
Poslednja izmena:
Da li vam od jutros rade FOX kanali (life, crime, fox, fox movies) svi u hd i sd formatu, NG, 24 Kitchen, jos neki da li su nedostupni ... ?!
 
Zvao sam, "kolege otklanjaju kvar, nema kanala na teritoriji cele Srbije". Ako se ne varam, to su kanali cija prava za emitovanje ima SBB. Samo ih cekam sutra da prepakuju pakete...
 
Ma raspao se SBB, imaju neki zesci problem, ne radi im ni site...nema ovo veze sa RV, isek'o im Vesic kablove :d

evo, opravili su kanale :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno